Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Związki działkowców a opłaty 2013/05/09 18:25 #16281

  • Omen69x
  • Omen69x Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Nikt Istotny
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie zebranych i nie tylko ;)

Jak w temacie, kwestia działkowców. Dla dokładności dodam że tych od strony starego Komesu, jakkolwiek się ta "spółka" nazywa.

Postanowiłem za namową sąsiada doprowadzić sobie prąd. To tego momentu wszystko wydaje się fajne, prócz tego że powoli zaczynam mieć wrażenie że ktoś mnie ***** w tyłeczek. I szukam tutaj kogoś kto ma doświadczenie w tym temacie, sam zakładał albo nawet jest z zarządu?

Sprawa zaczęła się od tego że "zarząd" idzie bardzo na rękę a teraz się okazuje że zarząd nie robi nic. Na chwile obecną okazuje się że płace za wszystko, skrzynkę, liczniki, kable... O ile to jeszcze ma logikę żąda się ode mnie teraz zapłacenia zarządowi za podłączenie do sieci i zapłacenie elektrykowi działkowców za podłączenie okablowania w skrzynce.

I tu mam problem - z jakiej paczki ja mam płacić komuś za coś za co powinien płacić mu zarząd, a jeśli tego nie robi to co z niego za "elektryk działkowców" ?? W takim układzie równie dobrze moge zatrudnić jakiegokolwiek innego elektryka a nie darmozjada który popracuje 20 min i zgarnie za to 40zł. przecież to kpina. - Czy moje składki naprawdę idą tylko na jakieś popijawy niczym z kluby dla seniora raz w roku?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Związki działkowców a opłaty 2013/05/13 16:09 #16324

  • rere12
  • rere12 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
no i tak właśnie jest że musisz za to zapłacić sam. też podłączaliśmy prąd i trzeba było zapłacić. Fakt że nas było kilku do jednej skrzynki ale i tak 1000 od jednej działki wyszedł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1