Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Intermarche 2012/12/31 15:21 #15161

  • jawamdame
  • jawamdame Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zwrócił ktoś z Was uwagę na stoisko mięsne w Intermarche? Właśnie wróciłem z tego sklepu - panie miały tak brudne fartuchy że bałem się że jak się oprą o ladę to nie uda się ich już odkleić masakra.... Staram się generalnie unikać tego sklepu ale nie wiem dlaczego czasem tam wejdę i później tylko żałuję. Kiedyś poprosiłem panią na mięsnym aby odkroiła mi kawałek kiełbasy, pani rozejrzała się w koło siebie niestety nie było nigdzie noża, wyciągnęła więc brudny ze zlewozmywaka i ku mojemu zdumieniu odkroiła kiełbasę zostawiając na niej resztki tego co było przyklejone do noża...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2012/12/31 15:55 #15162

  • Micron
  • Micron Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 1
Byłem tam dokładnie 15minut temu... i właśnie na mięsnym chcialem cos kupic.... ale dalem sobie spokój bo taki tam syf ze szkoda gadać... a szyba byla taka brudna jakby ktos ja obrzygał i wyschlo to nawet nie ruszone.. wielki minus ale za to polecam mięsny w biedronce kolo szkoly 1-nki....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2012/12/31 18:03 #15163

  • Czesław2793
  • Czesław2793 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 1
To do sanepidu ich niech zamkną ten mięsny B)
Witam !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2012/12/31 18:23 #15164

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Kurde, kupowałem dzisiaj kilka rzeczy na mięsnym w Intermarche, teraz po tym co tutaj przeczytałem, nie wiem co mam robić.
Lecieć do Sanepidu, czy od razu wywalić do kosza ?

Jakoś nie zauważyłem brudnych ubrań, ale ja dzisiaj miałem słabe okulary, to mogłem niedowidzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2013/01/01 13:54 #15166

  • jawamdame
  • jawamdame Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Myślę że tu sanepid nic nie zmieni... sklepy w mieście nastawione są na zysk z niemców i to za wszelką cenę a inter poprostu w tej kwestii przoduje... kosztem higieny, jakości oraz płac dla pracowników właściciele zarabiają coraz większe sumy a kolejny mandat z sanepidu to tylko parę drobnych w porównaniu z tym co taki moloch zarabia... Jak widzę niemkę która grzebie ręką w beczce z kapustą kiszoną wyobrażam sobie co mogła robić nią chwilę przed..... masakra....może 15 minut wcześniej nalewała nią paliwa albo drapała się po tyłku... i po co rękawiczka z folii, jak kapusta z ust leci jej spowrotem do beczki..... pracownicy którzy zarabiają parę złotych mają to gdzieś - czekają tylko aby iść do domu. Zobaczcie w jakim tempie kasują tam kasjerki... Nie można oczekiwać żeby człowiek za niską płacę wkładał w wykonywaną pracę serce.. wiec ma wy...bane.. Zwróćcie uwagę na briko - niby pełne półki ale nie znajdziecie tam tego co akurat potrzebne.... klucz 10? nie ma - są 6, 8 później 15, 17... potrzebujesz typową żarówkę? nie ma... są tylko te które się nie sprzedają - w miejscu gdzie powinny leżeć jest pusta przegroda.... szef chodząc po sklepie widzi pełne półki wiec pracownik nie zaniedbuje obowiązków - myśli sobie jest ok - ale on ma wy...bane - zamawia to co będzie leżeć nie zwracając uwagi na potrzeby klienta... gdyby towar mu schodził miałby przecież więcej pracy....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2013/01/01 16:22 #15167

  • wesoly23
  • wesoly23 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 71
  • Otrzymane podziękowania: 5
jak masz tak nazekac
to po prostu nie zaglądaj do tych sklepów idz gdzieś indziej tam gdzie jest czysto i wszystko maja :angry:
abc
Za tę wiadomość podziękował(a): mar811

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2013/01/02 11:36 #15174

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
też uważam, że nie ma co wymagac od pracowników w Intermarche, aby sie bardzo starali, bo i niby po co ? zarabjaja najnizsze pensje bez premii i dodatków.
A pamietacie, jak Intermarche się rozbudowywalo. Nie zamkneli sklpeu nawet na 1 dzień, a wszystko było pokryte kilkucentymetrowym pyłem. Jakas masakra. Pewno ten kilkucentymetrowy pył jeszcze gdzieś tam w zakamarkach leży

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2013/01/08 23:11 #15271

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
i teraz to najdroszy sklep w słubicach

np mąka jest o złotówke drosza nisz w kamie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Intermarche 2013/01/09 06:57 #15274

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Zgadza się, sporo towarów jest droższych , niż gdzie indziej. Ja ostatnio kupiłem ser mielony za 12 czy 13 zł ( za kubełek - 1 kg) a potem zobaczyłem, że to w innych miejscach koszt rzędu 7-8 zł. Rzadko już tam bywam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1