Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Firmy oszusci 2012/12/28 09:20 #15147

  • cezary222
  • cezary222 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rece opadaja i zastanawiam sie czy ze mna jest cos nie tak ,rzemieslnik slusarz produkujacy bramy i ogrodzenia ktory bierze zaliczki i potem nie odbiera telefonow, obiecuje i ma wszystko w d..... ,oszust ? czy moze ze mna cos nie tak ? mechanik samochodowy ktory rok czasu naprawia samochod , zaliczke na czesci skasowal i nawet slowem sie nie zajaknie co dalej .
Czy to wyjatki czy standard na bisnes w Slubicach ?? zdumiewajace ze te osoby nic sobie nie robia z tego jakby byli pod parasolem ochronnym , czy do takich ludzi trafiaja slowa czy tylko metody silowe ?
chetnie udostepnie dane na priv.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Firmy oszusci 2012/12/29 14:10 #15152

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
jest na to tylko jedna metoda !!!!! umowa cywilno-prawna - ja osobiście wszystkie tego typu sprawy tak załatwiam !!!! jeśli ktoś nie chce tak załatwić ze mną interesu - po prostu WTEDY MAM PEWNOŚĆ ŻE CHCIAŁ MNIE - POTRAKTOWAĆ JAK CIEBIE i mam pewność że nikt mnie nie oszuka !!!!! zawsze mam uzgodniony termin, koszta...............ogólnie wszystko......................nigdy nie chcę być jak ................POLAK MĄDRY PO SZKODZIE................!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Firmy oszusci 2013/01/12 09:20 #15307

  • gościu
  • gościu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co tam jakieś bramy i naciąganie... W Słubicach od co najmniej początku 2000 roku działa taka zorganizowana grupa, że ci z Amber Gold mogą im pozazdrościć !!! Układy z sędzią, komornikiem i prokuraturą o jakich tamtym się nawet nie śniło. Wyobraźcie sobie, że ktoś pozoruje zakup waszego domu i nie płaci. Nie ma szmalu i po prostu Was naciąga na termin zapłaty itd. Zabezpieczacie się oczywiście notarialnie co do zapłaty i tu się dopiero zaczyna. Oszuści uciekają z tal zakupionym majątkiem, kolejno go "sprzedają" na założone spółki a sami pozostają niewypłacalni. Typowy przekręt ale Prokuratura Słubice nie da Wam żadnych szans !!! żeby złodziei i oszustów chociażby zdyscyplinować i postawić przed Sąd. Wszystko według niej jest OK i umarza ten przekręt. Macie iść do Sądu cywilnego. Mając dobry w sensie akt, idziecie do Sądu a tam klauzula wykonalności nie do osiągnięcia przez ca rok. Sędzia Ksiąg Wieczystych i to nie byle jaki, wykreśla w Księdze Wieczystej !!! zakaz zbywania i obciążania tej nieruchomości, żeby oszuści zdołali ją obciążyć HIPOTEKĘ na kwotę wielokrotnie wyższą od wartości nieruchomlości. Zaczynacie egzekucję ale to nic. Komornik nie zabezpiecza egzekucji, sędzia daje czyst odpis i już po Was. Następnie komornik szacuje tą nieruchomość na kilka razy więcej jak warta i kto to Wam kupi w egzekucji ? żebyście mogli swoje wyegzekwować ? NIKT. Wtedy Sąd przysądza bo nie ma kupca z HIPOTEKI dla spółki założonej w tym celu przez oszustów. Wszystko niby zgodne z literą prawa (no nie do końca) Dobre co ? Aż się wierzyć nie chce ale to niestety PRAWDA Z ŻYCIA WZIĘTA !!! Więc jak takie przekręty przechodzą to nie dziwcie się poczuciu bezkarności drobnych pospolitych naciągaczy. Słubickie to dziki kraj. SB działa. Pomioty tego i służalcy mocne....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Firmy oszusci 2013/01/16 14:11 #15332

  • montekristo
  • montekristo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
sami koledzy z boiska... tylko ze to ofiary losu i pokraki. sędzia, komornik i lewus przekręt w postaci liftinga. a skąd ja to znam?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1