Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 07:10 #15071

  • sc
  • sc Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
W wydziale komunikacji w starostwie w pokoju inne sprawy obsługuje urzędniczka
Pani Ania Szydłowska osoba kompetentna, przesympatyczna, pomocna, miła i mogłabym wymieniać w nieskończoność W skali od 1 do 10 oceniam jej pracę na 10 mam nadzieję, że doceniona jest przez szefostwo. Jeżeli moją opinię podzielają inni proszę o kometarz bo Pani Ania szydłowska w 100% zasługuje na to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sc.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 11:34 #15074

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
szczęka mi opadła - takiej reklamy własnej osoby nigdy nie czytałem - ale za co mamy być wdzięczni tej Pani ?!
po pierwsze - jest urzędniczką - żyje z moich podatków !!! - więc "pracuje" jakby u "mnie"
po drugie - jest kompetentna - a jaka ma być w pracy ?! pracuje bo chce - więc ze swoich obowiązków ma się wywiązywać !!!!
po trzecie - miła - a jaka ma być ?! chce pracować to musi taka być !!!! będzie nie miła - poleci !!!!
Boże mam być wdzięczny!!!! że ta Pani pracuje , jest miła i kompetentna ....................ci urzędnicy naprawdę powariowali ..........................co się w tych urzędach dzieje? że mają takie mniemanie o sobie ?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 12:34 #15076

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
dodam że według Wikipedii- - do obowiązków tej Pani należy !!!!
-wykonywanie zadań urzędu sumiennie, sprawnie i bezstronnie
-zachowanie uprzejmości i życzliwości przede wszystkim wobec obywateli oraz w kontaktach ze zwierzchnikami, podwładnymi i współpracownikami

i wiele innych więc.........................to ma w umowie i to ma wykonywać a opinia jaką mamy o urzędnikach ...........................powszechnie znana - a co wyróżnia tę Panią ?! tylko samo reklama .................nic po za tym...........................pozdrawiam urzędników

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 12:41 #15077

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Jak szczena spadła to szybko pozbieraj. Miło się czyta takie wpisy. Przeważnie każdy na coś narzeka, głównie na urzędników, pogodę, przepisy, burmistrza, brak świateł i mnóstwo innych pierdół.

Trafił się miły wpis o pozytywnej sytuacji. Doceń to. Oby takich więcej. Nasze życie to również pozytywne doświadczenia. Szkoda, że tak ich mało w internecie.

I nie sądzę, żeby pisała to sama zainteresowana. Nie ten styl, nie to miejsce.

krzysztofk napisał: szczęka mi opadła - takiej reklamy własnej osoby nigdy nie czytałem - ale za co mamy być wdzięczni tej Pani ?!
po pierwsze - jest urzędniczką - żyje z moich podatków !!! - więc "pracuje" jakby u "mnie"
po drugie - jest kompetentna - a jaka ma być w pracy ?! pracuje bo chce - więc ze swoich obowiązków ma się wywiązywać !!!!
po trzecie - miła - a jaka ma być ?! chce pracować to musi taka być !!!! będzie nie miła - poleci !!!!
Boże mam być wdzięczny!!!! że ta Pani pracuje , jest miła i kompetentna ....................ci urzędnicy naprawdę powariowali ..........................co się w tych urzędach dzieje? że mają takie mniemanie o sobie ?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 12:42 #15078

  • Azbest
  • Azbest Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 1
A tą panią chcą wyrzucić? Czy o co chodzi w tym apelu, bo nie rozumiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 12:46 #15079

  • Azbest
  • Azbest Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 1
W Starostwie ogólnie pracuje dużo miłych ludzi, w innych urzędach niestety zdarzają się tylko pojedyncze osoby (do ZUSu to boję się wchodzić).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 12:59 #15080

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2

Wiesław napisał: Jak szczena spadła to szybko pozbieraj. Miło się czyta takie wpisy. Przeważnie każdy na coś narzeka, głównie na urzędników, pogodę, przepisy, burmistrza, brak świateł i mnóstwo innych pierdół.

Trafił się miły wpis o pozytywnej sytuacji. Doceń to. Oby takich więcej. Nasze życie to również pozytywne doświadczenia. Szkoda, że tak ich mało w internecie.

I nie sądzę, żeby pisała to sama zainteresowana. Nie ten styl, nie to miejsce.

krzysztofk napisał: szczęka mi opadła - takiej reklamy własnej osoby nigdy nie czytałem - ale za co mamy być wdzięczni tej Pani ?!
po pierwsze - jest urzędniczką - żyje z moich podatków !!! - więc "pracuje" jakby u "mnie"
po drugie - jest kompetentna - a jaka ma być w pracy ?! pracuje bo chce - więc ze swoich obowiązków ma się wywiązywać !!!!
po trzecie - miła - a jaka ma być ?! chce pracować to musi taka być !!!! będzie nie miła - poleci !!!!
Boże mam być wdzięczny!!!! że ta Pani pracuje , jest miła i kompetentna ....................ci urzędnicy naprawdę powariowali ..........................co się w tych urzędach dzieje? że mają takie mniemanie o sobie ?!

tak w Polsce trzeba pisać "listy pochwalne" że ktoś wywiązuje się ze swoich obowiązków masz rację miło wejść do pokoju urzędnika i być miło i profesjonalnie "obsłużonym" ale czy trzeba zaraz na forum to opisywać ?! to powinno być normą a nie "rewelacją"
a zazwyczaj Panie tam pracują na "stażu" a pokój "inne sprawy" czytaj "nie potrzebne sprawy" - więc dlaczego te pochwały .?..........................ktoś czuje się "zagrożony"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:02 #15081

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
A dlaczego nie oburzasz się, gdy ludzie smarują obelgi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:15 #15084

  • sc
  • sc Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panu Krzysztofowik jad z ust się wylewa, zupełnie niepotrzebnie ale zapewne nie był Pan w wydziale komunikacji bo myślę, że gdyby był Pan obsłużony przez tą Panią zmieniłby Pan zdanie.
Owszem za nasze podatki ourzędnicy pracują o ile Pan płaci podatki bo najwięcej krzyczą ci co nie płacą a wymagają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:21 #15085

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2

Wiesław napisał: A dlaczego nie oburzasz się, gdy ludzie smarują obelgi?

na chamstwo zawsze reaguję !!!! nigdy sobie nie pozwalam aby ktoś mi ubliżał i nigdy ja nikogo nie obrażam !!!!
Wiesław !!!!!
zawsze jak idę do urzędu - mam mieć świadomość że będę miło i kompetentnie przyjęty - to ma BYĆ NORMĄ
ale nie mogę też czytać takich słów j.w. - dlaczego mam kogoś chwalić ? i jego przełożony ma to doceniać ?! - takie są warunki tej "gry" jaką jest praca - PRACĘ TRZEBA SZANOWAĆ !!! a przez to ludzi ...................znam wielu "dobrych" urzędników ale kiedyś spotkałem takiego jednego co na moje "dzień dobry"
odpowiedział "czego" !!!!
uwierz mi pamięta "mój szał" do dziś !!!! tak mu dzień popsułem - na koniec też usłyszał "czego"
na dokładkę napisałem skargę do jego przełożonego - efekt taki że jak mnie spotykał na ulicy zawsze słyszałem "dzień dobry"
także Wiesław - wiary w urzędników mam i wiem że można ich naprawdę "wychować" ..............................znasz takie powiedzenie - INTELIGENTNYM TRZEBA BYĆ NIE UCZYĆ SIĘ INTELIGENCJI..................ale mimo to pozdrawiam Panią z tego urzędu ...............................że ma takie podejście do nas petentów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:22 #15086

  • sc
  • sc Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ludzieee aż mi przykro, że napisałam tą opinię pochwalną bo widzę, że zupełnie inny odzew jest, ta Pani ma się dobrze i nikt zapewne nie zamierza jej zwolnić po prostu byłam kilka razy załatwiać różne sprawy w wydziale komunikacji i zachowanie tej Pani było ponad standartowe, ta pani nie jest cynicznym urzędnikiem.
Pani aniu jeżeli przeczyta pani te opinie to przepraszam Panią, że wywołałam lawinę i że tyle jadu z ludzi się wylewa zamierzeniem moim było Pani na forum podziękować, że wykonuje Pani swoje obowiązki SUPER.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:26 #15087

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2

sc napisał: Panu Krzysztofowik jad z ust się wylewa, zupełnie niepotrzebnie ale zapewne nie był Pan w wydziale komunikacji bo myślę, że gdyby był Pan obsłużony przez tą Panią zmieniłby Pan zdanie.
Owszem za nasze podatki ourzędnicy pracują o ile Pan płaci podatki bo najwięcej krzyczą ci co nie płacą a wymagają.

jad :blink: naprawdę nie było moją intencją kogoś urazić/obrazić !!!!!! wstyd mi :blush: że ktoś to tak odebrał - bardzo przepraszam !!!!
skoro SC tak uważasz że ta Pani zasługuje na te wszystkie pochwały..........................twoje zdanie i twój punkt widzenia SZANUJĘ !!!!ale pozwól i mnie mieć swoje zdanie - a moje brzmi tak - ta Pani wykonuje swoje obowiązki służbowe !!! ja też pracuję i nikt mnie nie nagradza za to że wykonuję coś sumiennie - na co w umowie o pracę się zgodziłem !!!!
pozdrawiam a urażonych - PRZEPRASZAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:37 #15088

  • sc
  • sc Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
W swojej skromności Pani Anna też tak mówi, że po prostu wykonuje swoje obowiązki ale proszę mi wierzyć nie po raz pierwszy mam do czynienia z urzędnikami i co niektórzy zachowuja sie jak by byli panami świata a petenci pyłem marnym.
Dlatego tych, którzy zachowują się ponad standart powinno sie moim zdaniem chwalić aby ci, którzy zachowują się żle brali przykład od takich osób jak Pani Ania.
Jeszcze raz pozdrawiam Panią Anię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:40 #15089

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
przykre jest to, że tego typu postawa u urzędników/usługodawców jest wyróżniająca, a powinna być normą. zdziwieni powinniśmy być nie jak toś wywiązuje się ze swoich obowiązków i jest miły, ale kiedy jest nieuprzejmy, leniwy i niekompetentny.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ania Szydłowska Wydział komunikacji w starostwie 2012/12/20 13:42 #15090

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2

sc napisał: W swojej skromności Pani Anna też tak mówi, że po prostu wykonuje swoje obowiązki ale proszę mi wierzyć nie po raz pierwszy mam do czynienia z urzędnikami i co niektórzy zachowuja sie jak by byli panami świata a petenci pyłem marnym.
Dlatego tych, którzy zachowują się ponad standart powinno sie moim zdaniem chwalić aby ci, którzy zachowują się żle brali przykład od takich osób jak Pani Ania.
Jeszcze raz pozdrawiam Panią Anię

sc przekonałaś mnie !!! skoro tak jest jak piszesz - jest taka Pani Ania - pozdrawiam - i także sądzę że takie podejście urzędników powinno byś standardem/normą - jak będę w WK na pewno zajdę do tego pokoju po kompetentną i miłą poradę ...............................a URZĘDASÓW tych "drugiej kategorii" ........................brać przykład z Pani Ani ............................a znajdziecie się na forum - oby w temacie POCHWAŁ .........................bo jak zajdę a jakiś mi zalezie za "skórę" na forum obsmaruję z nazwiska ( z nazwiska mogę bo jest urzędnikiem państwowym i nie naruszam danych osobowych !!!) , wydziału i numeru pokoju ........................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2