Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

UWAGA NA WINDE W OSRODKU ZDROWIA 2012/12/11 12:36 #14982

  • robinioska
  • robinioska Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 1
Proponuje wszystkim nie wsiadac do tych wind w osrodku zdrowia. Moja znajoma z malym dzieckiem wczoraj sie zatrzasnela w windzie na 30 minut az jej pomogli sie z niej wydostac.


Slyszalam juz kilka razy ze te stare ledwo sapiace windy juz nie raz zatrzymaly sie miedzy pietrami.

Zenujace jest to zeby w takim miejscu dzialaly jeszcze takie stare trupy, zwlaszcza ze budynek ten ma sluzyc ludziom i sluzy. Tylko pytanie co maja wtedy zrobic osoby niepelnosprawne jak te trupy wiecej nie dzialaja niz dzialaja?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: UWAGA NA WINDE W OSRODKU ZDROWIA 2012/12/11 14:22 #14989

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
To prawda że windy są w opłakanym stanie.Zarządca kroi niezłe sumki za wynajem lokali ,ale jakiekolwiek prace remontowo naprawcze należą do zapomnienia.Remonty wykonano tylko tam gdzie pracuje SANEPID i firmy zewnętrzne.Pracownicy tzw.SŁUZBY ZDROWIA sami na własny koszt remontowali gabinety /i one wyglądają po ludzku/ aHOLE są nadal w opłakanym stanie. :Windy to największa bolączka bo nie wyobrażam sobie sytuacji że ktoś na wózku tam utknie....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pigwa.

Odp: UWAGA NA WINDE W OSRODKU ZDROWIA 2012/12/18 14:16 #15060

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
no co ty nie lubisz sportow ekstremalnych ? :lol:

robinioska napisał: Proponuje wszystkim nie wsiadac do tych wind w osrodku zdrowia. Moja znajoma z malym dzieckiem wczoraj sie zatrzasnela w windzie na 30 minut az jej pomogli sie z niej wydostac.


Slyszalam juz kilka razy ze te stare ledwo sapiace windy juz nie raz zatrzymaly sie miedzy pietrami.

Zenujace jest to zeby w takim miejscu dzialaly jeszcze takie stare trupy, zwlaszcza ze budynek ten ma sluzyc ludziom i sluzy. Tylko pytanie co maja wtedy zrobic osoby niepelnosprawne jak te trupy wiecej nie dzialaja niz dzialaja?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: UWAGA NA WINDE W OSRODKU ZDROWIA 2013/01/03 22:19 #15187

  • melinda
  • melinda Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
jestem mamą niepelnosprawnego dziecka , powiem tylko że te windy i tak śą do bani bo ledwo tam sie mieszczę ( mimo że jestem bardzo szczupla) razem z dzieckiem we wózku :/
Powinni w końcu cos z tym zrobic tylko jak zwykle nikt nie myśli o niepełnosprawnych :/ a ja nie mam siły wnosić dziecka z wózkiem na 3 piętro :/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: UWAGA NA WINDE W OSRODKU ZDROWIA 2013/01/05 12:13 #15212

  • rere12
  • rere12 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
melinda zgadzam się z tobą mam tak samo dziecko niepełnosprawne 8 lat waga 33 kg i co nikt się tym nie martwi ale to tylko kropla w morzu pełno jest ograniczeń dla takich ludzi. mam tylko nadzieje że z czasem to się zmieni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1