Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sklep meblowy KORBI 2012/09/28 20:03 #14190

  • wypasik03
  • wypasik03 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chcę wyrazić swoją opinię na temat sklepu meblowego o nazwie ,,Korbi" koło starej Biedronki. Dość często lubię zmieniać meble lub dokupować jakieś nieduże do kompletu. W związku z tym odwiedzam w/w sklep. Przeważnie spotykam się tam z niemiłą obsługą. Jest tam dużo pracowników, ale nie za bardzo garną się, żeby pomóc czy doradzić w zakupie.Często trzeba ich szukać po sklepie, a jak już ich się znajdzie, to większość z nich nie chce pomóc lub udziela niekompetentnych odpowiedzi. Właściwie to mam wrażenie, że w ogóle nie zależy im na sprzedaży. Tak jakby właściciel (czy właściciele) płacił im za to, że w ogóle tam są a nie, że starają się coś sprzedać. W dzisiejszych czasach to klient jest dla sprzedawcy a nie odwrotnie. Chyba brakuje w tym sklepie kobiet, bo pracujący tam panowie nie traktują swojej pracy zbyt poważnie. Ciekawi mnie jakie inni mają doświadczenia związane z tym sklepem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sklep meblowy KORBI 2012/09/29 08:08 #14193

  • bolo
  • bolo Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bez przesady! Może taki dzień był, kiedy mieli inna robota np. rozkładanie mebli, czy zawieszanie nowej ekspozycji, bo stare przecież powoli usuwają. Mnie tam nigdy nie zdarzyło się, aby "trzeba ich szukać po sklepie". Zawsze ich pełno i do pomocy chętni. Mnie bardzo odpowiada obsługa i doradztwo .... Nie wyobrażam sobie, aby sprzedawca łaził za mną i patrząc mi na ręce obserwował kazdy mój krok. W takich sytuacjech czuję się osaczona . Brrrr!
Panowie, głowy do góry i nie przejmujcie się , wszystko jest OK :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Sklep meblowy KORBI 2012/09/29 14:33 #14196

  • wypasik03
  • wypasik03 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Z całym szacunkiem. Nie mam skłonności do przesady. Wręcz zanim wypowiem się o czymś negatywnie, to muszę się co najmniej kilka razy porządnie zbulwersować. Wiem, że każdy ma prawo do gorszego dnia lub trzeba złożyć albo znieść meble i wtedy nie ma czasu, ja to rozumiem. I też nie lubię, żeby w sklepie sprzedający za mną chodził, wystarczy tylko jak raz zapyta. A porównując ten sklep meblowy do Silesii czy kunowickiego sklepu to naprawdę przegrywa z nimi. Tam kobiety są zdecydowanie kompetentne i potrafią pokazać, że zależy im na kupującym. Może krzywdzę niektórych panów z Korbiego swoimi wypowiedziami. Pamiętam, że jeden czy dwóch było uprzejmych ale pozostali powinni się od nich uczyć i przede wszystkim znać albo przynajmniej udawać, że zna się na towarze który się sprzedaje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1