Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/03 19:06 #13837

  • doda1
  • doda1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Buty w CCC ?? Po prostu TRAAAAGEDIA !!!!!!

Tylko w sierpniu tego roku kupiłam moim dziewczynom 3 pary butów w tym sklepie z czego po 1-3 dniach noszenia dwie pary nadają się do reklamacji i naprawy. Już tylko czekam aż popsują się te kolejne.
Na dodatek każą czekać 2 tyg. na rozpatrzenie reklamacji a potem 3 m-ce na naprawę, bo o zwrocie gotówki to nie ma co marzyć. Klient nie ma prawa niczego zażądać tylko musi liczyć się z tym co zdecyduje firma i czekać, czekać, czekać..... sick: :sick: :sick: W sierpniu wydałam 250zł na buty a moje dzieci nadal nie mają w czym chodzić!
Kiedyś może buty w CCC były dobre, ale od jakiegoś czasu to jakaś chińszczyzna zupełny szajsssss. Zanim więc kupisz buty mocno się zastanów !!!! Ja już nigdy w CCC butów nie kupię!!!
Jestem strasznie zawiedziona i wściekła, bo mam związane ręce i zrobić z tym nic nie mogę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/03 19:11 #13838

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie tylko w CCC jest "chińszczyzna", ostatnio kupiłem buty w dobrym sklepie , i niestety, ale też nie da się ich nosić, są niewygodne, i śmierdzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/04 05:36 #13845

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Na pewno buty? :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/04 06:10 #13846

  • FSL PL
  • FSL PL Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
CCC ma słabe buty, ale niestety jak jest tanio to jest do du*y. Ja ostatnio kupiłem buty w Cropp i w House i nie wytrzymały nawet pół roku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/04 07:20 #13847

  • myown
  • myown Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
Reklamacja 14 dni jest przeciez norma w takich sklepach..
Z choinki sie urwales? :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/04 09:15 #13849

  • maladiva
  • maladiva Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja jakiś czas temu również oddałam w CCC buty do reklamacji, po dwóch tygodniach czekania w końcu otrzymałam opinie rzeczoznawcy, z której wynikało, że pęknięcie w obu podeszwach powstało na skutek nie właściwego użytkowania ( podeszwy pękły 4 dni po zakupie butów, a tylko dwa razy miałam je na nogach). W taki sposób wyrzuciłam pieniądze do śmietnika.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/04 16:40 #13854

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Nigdy nie kupuje taiego badziewia...CCC,TO SZAJS,Buty z sieciówek-hm,croop,house,itp to straszne badziewie.Szkoda kasy.Raz że brzydkie,dwa że nietrwałe.Trzeba nauczyc sie kupowac porzadne,drogie buty,bo wtedy masz gwarancję,ze sa porzadne/chociaz tez nie zawsze../i koniecznie skóra,zaden plaskik,skaj.Piterson pewnie kupił buty plastikowe i klejone gownianym klejem,dlatego smierdza.Sandałki z kilku pasków mogą byc z plastiku,ale półbuty,kozaki,buty sottrowe,tylko skóra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/04 21:14 #13860

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
ja mam jeszcze buty skórzane które kupiłem za marki z przeceny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/05 01:30 #13861

  • adassi
  • adassi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak z mojego doświadczenia to warto kupić buty po drugiej stronie Odry.Chwalę sobie niemiecki Deichmann.Ceny zbliżone do CCC a jakość zupełnie inna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/05 17:47 #13867

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Ile ja juz kasy wywaliłam na buty ze sztucznej skóry..kasa wywalona w błoto,nie stac mnie na kupowanie taniego badziewia.W daichmannie jest oferta skórzanych butów w korzystnych cenach.Odradzam kupowanie natomiast plastikowego obuwia tam-sandały i sportowe tak,reszta musi być ze skóry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/07 07:16 #13880

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Powiem Wam moi drodzy, że na to nie ma rady. W CCC wielokrotnie trafia się szajs, ale jak sama nazwa mówi Cena Czyni Cuda. Jednak nie zawsze. Kilka lat temu kupiłem tam obuwie skórzane męskie, eleganckie lakierki. Dbam o nie i służą mi do tej pory, nic się nie rozkleja, są wygodne. Z kolei synowi kupiłem sportowe "korki" to się rozleciały po kilku miesiącach, no ale on gra dużo. A w Deichmannie też się zdarza słaby produkt, choć rzadziej. Zasada jest prosta, im taniej niż gorzej. Nie oczekujcie od butów za parę dych jakości włoskiego buta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/07 07:39 #13882

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
nie ma zasady niestety. butom za 500zł tez zdarzają się wady i konieczna jest reklamacja.

Wiesław napisał: Powiem Wam moi drodzy, że na to nie ma rady. W CCC wielokrotnie trafia się szajs, ale jak sama nazwa mówi Cena Czyni Cuda. Jednak nie zawsze. Kilka lat temu kupiłem tam obuwie skórzane męskie, eleganckie lakierki. Dbam o nie i służą mi do tej pory, nic się nie rozkleja, są wygodne. Z kolei synowi kupiłem sportowe "korki" to się rozleciały po kilku miesiącach, no ale on gra dużo. A w Deichmannie też się zdarza słaby produkt, choć rzadziej. Zasada jest prosta, im taniej niż gorzej. Nie oczekujcie od butów za parę dych jakości włoskiego buta.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/09/15 10:41 #13993

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
za komuny było tak - matka mkupiła buty !!!
chodziłem ja , po mnie chodził młodszy brat,kuzyn i jeszcze komuś oddawało się na tzw. dobicie!!
produkowali mało ale solidnie ...................
a teraz kupiłem sobie buty w CCC i po tygodniu do sklepu - dali kartkę że mogę sobie zakupić buty w ich sklepie te same lub inne - więc kupiłem inne - po tygodniu s powrotem (pękła podeszwa) i znowu dali mi kartkę upoważniającą mnie zakupić buty w tej samej cenie ..........................stoję patrzę .....................patrzę i myślę które kupić - a widzę te same badziewie tylko inny krój ...................... wiozłem kapcie .....................nadpłatę mi oddali ................................a kapcie po tygodniu szlag trafił !!!!!ale już z kapciami za 19.90 był mi wstyd wracać ...........................po tygodniu siedzę ....................i myślę ...............19.90 TO PRZECIEŻ MOJE PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!! więc lecę do nich .............................i mówię ..................................lubię chińczyków (rasistą nie jestem) ale CHIŃCZYKOM OKRAŚĆ SIĘ NIE DAM !!!!...........................CCC dało mi nowe kapcie ......................leżą nowe bo bałem się je założyć aby za tydzień znowu nie zdzierać moich pięknych podeszew w moich pięknych skórzanych butach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/10/02 22:39 #14233

  • wypasik03
  • wypasik03 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pozdrawiam. Jeśli mogę doradzić buty z CCC. To zdecydowanie LASOCKI. Nie są tanie ale większość jest wygodna. I szybciej się kobiecie znudzą niż zniszczą. :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chcesz kupić buty? UNIKAJ sklepów " CCC"!!!!!!!!!! 2012/10/19 23:20 #14402

  • martunia
  • martunia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam, a ja miałam reklamacje w sklepie ccc i mialam wybor - nowe buty lub zwrot kasy, bez problemow. wada byla prawdziwa, szkoda mi troche, bo tak mi sie podobaly buty!i nie piszcie ze nic ciekawego, bo zobaczcie konkurencje - fason ten sam - cana dwa razy wieksza - skora rowniez - a taz sie moga zepsuc - sama reklamowala. jak ktos nie lubi w tym sklapie kupowac to niech nie kupuje!pozniej pisze ze badziewie - ale tam kupuje...czyli co???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2