Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/04 10:37 #15435

  • zbycho
  • zbycho Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co się czepiacie podwyżek ?
Przecież jak idioci zarządzają firmą (patrz układ rozkładu jazdy na przykład autobus transhandu odjeżdżający z Rzepina przed przyjazdem pociągu lub autobus przyjeżdżający do Rzepina PO odjeździe pociągu) to tak musi być, bo za co prezes będzie balował ? Albo za co wyjedzie na wakacje ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/04 11:06 #15436

  • Basu
  • Basu Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 0

zbycho napisał: Co się czepiacie podwyżek ?
Przecież jak idioci zarządzają firmą


dlaczego nazywasz kogoś kogo nie znasz idiotą? popatrz na siebie kim ty jesteś. jakbyś się czuł jak ciebie by obrażano na forum od debili idiotów i kretynów? czym ty sie zajmujesz, ze oczerniasz innych? hmmm niech zgadne.... jestes leniem i zwyklym krzykaczem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/04 20:10 #15440

  • Czesław2793
  • Czesław2793 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 64
  • Otrzymane podziękowania: 1
Atak swoją drogą to ciekawe czy w ogóle wyjdzie ten plan tej całej nowej lokalizacji :D
Witam !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/06 07:10 #15444

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
czy ten wątek na pewno dotyczy transhandu? w dzisiejszym artykule lubuskiej firma ma się świetnie, więc na pewno nie oszczędza na pasażerach!
www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl/artyk...a-nowe-miejsca-pracy
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/09 11:56 #15457

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Witam państwa. Można zawsze na coś narzekać ale ja przedstawię może pewne sprawy. Chcielibyśmy jeździć tu w okolicy porządnymi autobusami, ale nie zdajemy sobie sprawy z kosztów jakie trzeba ponieść z zakupem autobusu. Np nowa Setra taka jakimi jeździ się na dalekie wycieczki kosztuje 3mln zł, uboższe Scanie kosztują ok 1mln zł. A nowe busiki np. Iveca takie na 25 osób 400000zł. Więc załóżmy wariant że kupujemy nowe iveco. Jeżdżąc tutaj w okolicach na czysto dziennie zarobimy może 100zł, więc gdy autobus będzie jeździł np 20 dni w miesiącu to cała inwestycja zwróci się po około 17latach. No i auto po około 5-ciu latach użytkowania zaczyna potrzebował pewnych napraw, które nie są tanie, więc wtedy autobus staje się już nie rentowny. Więc dlatego nie mamy nigdzie poważnej konkurencji, bo po prostu to się nie opłaca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/09 12:33 #15458

  • ryba1
  • ryba1  Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Rozumiem, że ja28rek to ktoś bliski właścicielom firmy, wiem, że wszystko jest drogie, wiem że nie prosto zarobić jest w tych czasach spore pieniądze ale jakoś nie przemawiają do mnie te argumenty o cenach nowych autobusów. Może się na tym nie znam ale jakoś nie zauważyłem żeby choć jeden nowy autobus zasilił bazę Transhandu, po co więc mowa o cenach nowych wozów. Wpis ja28rek odbieram jako apel o ogólnokrajową zbiórkę, nie wiem na co , może na podwyżki płac dla zarządu firmy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/12 11:40 #15477

  • zbycho
  • zbycho Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Basu : O ludziach świadczą ich czyny. To co robią. Podejmowane decyzje. W tym przypadku użycie określonego słowa jest jak najbardziej uzasadnione. Nie jestem zwolennikiem lukrowania... Nazywam rzeczy po imieniu a idiotów idiotami. Można również użyć słowa złodzieje : czy wiesz że autobusy w transhandzie mają normę paliwa mniejszą niż podaje to instrukcja pojazdu ? Czy wiesz że za tzw. przepały płacą kierowcy z własnej kieszeni? Oczywiście jak chcą dalej pracować...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/12 11:47 #15478

  • zbycho
  • zbycho Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
ja28rek: to niech transhand tak ustawi rozkład aby wozić ludzi a nie powietrze to zarobi dziennie nie po 100 zł a więcej, bo obecny rozkład to porażka. Na przykład przydałby się jakiś w niedzielę po południu do Rzepina aby dowieźć ludzi na pociąg (ale tak żeby dojechał do Rzepina PRZED odjazdem pociągu).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/12 11:48 #15479

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
A niektórzy to chyba zapomnieli, ze Transhand to nie państwowy moloch typu PKS rodem z komuny, tylko prywatna firma, która może jeździć gdzie chce i jak chce. Nikt jej nie dotuje, nie wspiera. Mogą sobie rozkład ustalić 2x dziennie do Koziej Wólki jak im się tak podoba i nigdzie indziej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/12 17:30 #15482

  • zbycho
  • zbycho Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wiesław : akurat tutaj to trafiłeś jak kulą w płot...
transhand nie wziął się znikąd...
To były państwowy moloch PKS na którym uwłaszczyli się byli prominenci ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/12 19:20 #15483

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Dokładnie tak jak piszesz. BYŁ! Czas przeszły. Teraz to prywatna firma, a nie gminny trolejbus, który ma dojechać do największej dziury niezależnie od opłacalności. Nie ma żadnych powinności, ani obowiązków względem społeczeństwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: PKS TRANSHAND PODWYZKI 2013/02/14 16:39 #15534

  • zbycho
  • zbycho Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wiesław - miło że ktoś z kierownictwa się tu pojawia...
Tyle że parę spraw chcesz zamieść pod dywan. "BYŁ! Czas przeszły" - fakt ... i faktem jest że uwłaszczyli się na naszym majątku (czyli nie używając białych rękawiczek i nazywając sprawy po imieniu UKRADLI) przyjmując na siebie określone obowiązki i powinności względem społeczeństwa. A teraz próbują zgrywać głupa ze to nie my ? Nawet jako firma prywatna mają obowiązki wobec pracowników.
Nie może być tak że koszty własnej nieudolność ci IDIOCI przerzucają na klientów (ceny biletów sporo wyższe niż u bardziej kompetentnej konkurencji) oraz pracowników.
Stosowanie mobbingu wobec pracowników (muszą część zarobków dawać na haracz pod płaszczykiem przepałów bo jakiś IDIOTA ustalił normę spalania w starych gratach na sporo niższą niż przewiduje to norma fabryczna producenta) albo na bruk...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2