Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/20 08:41 #12363

  • kreplas
  • kreplas Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Przestrzegam!

Ostatnio poszedłem tam z kuzynką. Pani Alicja sama zdecydowała o sprzedanej promocji. Kuzynka chciała normalny abonament z możliwością ograniczania rozmów wychodzacych, a dostała Orange Mix na doładowanie. Do tego pani sprzedawczyni się obraziła i nie chciała przyjąć reklamacji (mimo zapisu w umowie, że KAŻDY SPRZEDAWCA MA OBOWIĄZEK PRZYJĄĆ REKLAMACJĘ I NATYCHMIAST JĄ PRZESŁAĆ DO ODPOWIEDNIEJ KOMÓRKI). Na koniec powiedziała, że moemy sobie składać skargi,gdzie chcemy, a jej z pracy i tak nie zwolnią, bo ona się wszystkiego wyprze. Brawo! Prawdziwa reklama tego salonu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/23 14:39 #12375

  • Orange Polska
  • Orange Polska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam

potrzeba klientki, cytuję "normalny abonament z możliwością ograniczania rozmów wychodzacych"

po zbadaniu potrzeby jak nic wychodzi mix, abonament z blokadą rozmów wychodzących :)
Pani Alicja , jak każdy inny konsultant, z pewnoscią przeprowadziła dokładne badanie potrzeb klientki, zdziwiłbym się, gdyby zrobiła abonament bez blokady, bo przecież jak cytowałem Pani słowa, tego pani oczekiwała.
Zawsze taką blokadę mozna ściagnąć w trakcie trwania umowy, jeśli ma to być dalej cytuję "normalny abonament", który bedzie bez mozliwości kontroli kosztów, ale chyba nie o to Pani chodziło.
Reasumując: otrzymała Pani ofertę odpowiednią do potrzeb.

Z poważaniem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/23 14:43 #12376

  • mała86
  • mała86 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
zgadzam się z wypowiedzią wyżej
właśnie został zrobiony mix :) czyli to czego chciała dostała! tak wygląda oferta mix w orange że mamy ograniczenie kosztów a nie ofertę na doładowania(bo taka to z tego co dobrze kojarzę to u nich jest jakiś zetafon czy minutofon na kartę co się ładuję) posiadam ofertę mixa w Orangę i nie ładuje telefonu ani nie martwię się że ten abonament przekroczę i jestem bardzo zadowolona :cheer:
nic dodać nic ująć kuzynka chyba poprostu chcę się wywinąć z umowy którą podpisała dziwi mnie że kuzynka sama tego nie napisała a kazała Tobie bo dobrze, wie że ma oferte którą chciała!
a sprzedawca Pani Alicja zrobiła umowę z takim razie dobrze, więc nic dziwnego że nie chcę jej przyjąć!!!
czekam aż Alicja odpiszę coś na ten temat i się wypowie ja bym tego tak nie zostawiła gdyby mnie oczerniano na forum i jeszcze z tego co czytam bezpodstawnie widzę, że wie co kuzynce zrobiła dlatego nie boi się że ją zwolnią!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/23 17:55 #12381

  • Hydro
  • Hydro Avatar
  • Gość
  • Gość
miałem umowy w różnych sieciach, najlepsza obsługa na al. Młodziezy Polskiej 12,
GORĄCO POLECAM

P. Alicjo, głowa do góry.
Najgorsze jak klient przychodzi i nie wie czego chce, a potem szuka ofiary i się pastwi.

gorąco polecam ten salon, niejedną umowę tam zawarłem, i tez pomagały mi Panie jak miałem problem, nie ma problemy z wysłaniem faxu!!!!!

Co jest w promocji dla firmy, potrzebuję super abonament bez limitu do wszystkich sieci, ponoc macie juz takie cacunio:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/24 07:37 #12391

  • kreplas
  • kreplas Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
No tak, prawie genialna obrona własnego biznesu. Klientka chciała ograniczyć maksymalne rachunki, a nie telefon na doładowanie. To jest różnica. Poza tym p. Alicja jest strasznie arogancka i widać u niej brak obycia i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem. Omijać z daleka ten salon i nie pozwolić się naciągać!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/24 11:09 #12396

  • mała86
  • mała86 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
ale przecież oferta mix nie jest na doładowanie tylko abonement z blokadą :woohoo:
kuzynka napewno nie musi ładować tego telefonu ponieważ raz w miesiącu orange zawsze tego samego dnia sam wrzuca środki jak komus mało to wtedy się ładuje
i tak jak piszesz oferta mix daje możliwośc ograniczenia tych kosztów bo rachunek co miesiąc zawsze przyjdzie taki sam na jaką kwotę się zdecydujemy
czego kuzynka się czepia tak konkretnie bo piszesz że ma na kartę ale ten mix to nie karta tylko abonament!!!
ciekawe jaki telefon wzieła, zapewne nie jakąś nokie c1 to i pewnie abonament jest odpowiedni co do telefonu i może o to kuzynka się czepia, że może teraz jej za drogo??? a telefon który wybrała jest za zeta
trzeba mysleć jak sie bierze, to potem nie ma się problemu!!!
i nie trzeba nikogo publicznie obrażać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/25 16:57 #12402

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
ja tam mam plusa na kartę...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/04/27 05:18 #12421

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Widzę,że temat zaczyna się zawężać do tego jednego przypadku, a ja , niestety, też uważam, ze jedna z pań ( ale nie znam ich, ani nie wiem, ile ich tam jest) jest osobą , która wydaje się być silnie znudzona klientelą. Ja wiem, że w części to takie zawracanie głowy i przeszkadzanie w szlachetnej obecności szanownej pani w pracy, ale z klientami już tak bywa,że są upierdliwi a z panienkami z firmy powinno być tak,że takie rzeczy powinna wytrzymywać. Ta pani , niestety, nie wytrzymuje i szybko staje się nieprzyjemna. Również porady, których udziela, potrafią mocno zamieszać w życiu , ale panienka WIE ZAWSZE LEPIEJ!!! A z klientami tak też bywa, że jak chce coś konkretnego, to chciałby jeszcze,żeby w tym miejscu uzyskać potwierdzenie prawidłowości wyboru, bo ten wybór bywa, niestety, długotrwałym utrapieniem.Ja już tam nie bywam, bo szkoda nerwów - inny salon jest na Jedności Robotniczej i wszystko tam jest inne- nawet podejście do klienta - może to inny Orange?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/10 16:01 #12526

  • malwina74
  • malwina74 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 1
Orange nie polecam. Sama jestem użytkownikiem i chciałam z tego zrezygnować. Niestety okazało się, że jak chcę rozwiązać umowę natychmiast muszę zapłacić karę w wysokości 700 zł. Dlaczego? Bo jak stwierdzili mam taka umowę, tylko ,że ja jej nie przedłużałam. (Gdzie macie mój podpis?] Orange nawet mnie nie poinformowała o tym, że kończy mi się umowa i automatycznie zgadzam się na drugą. Serdecznie Wam dziękuję za taki internet, który mi się co chwilę rozłącza. Wy tylko widzicie ,że ja mam problem z łączem, ale nic z tym nie robicie. Co do tv to podłączyłam ją tylko raz i od razu spakowałam w karton. Pozdrawiam i Nic już od Was nie chce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/13 17:15 #12562

  • dodotkaaa
  • dodotkaaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja również nie polecam salonu Orange w Słubicach. Obsługa fatalna. Szczególnie jedna z pań bardzo nieuprzejma. A to niestety nie te czasy. O klienta trzeba zabiegać, jacy by nie byli. Zrezygnowałam z usług sieci właśnie z powodu tej Pani. Z przeniesieniem numeru ogromne komplikacje. Rejestrację należy dokonać w ZG lub GW bo tu nie robią. W Plusie dla porównania robią rejestrację numeru na miejscu i trwa to 3 minuty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/13 20:01 #12565

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
a u mnie to już 3 miesiące przed końcem umowy zaczynają dzwonić i proponować różne warianty średnio co 3 dni dzwonią a ja biorę umowę tylko na rok czasu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/14 07:03 #12566

  • Hydro
  • Hydro Avatar
  • Gość
  • Gość
Pani Agnieszka jest profesjonalistką, więc jak masz problem to do niej i w dodatku jest bardzo miła.

wczesniech chodziłem na Jednosci Robotniczej, tam to dopiero jest CYRK- nie polecam. Dwa razy chciałem wymienic kartę sim i dwa razy odesłali mnie z kwitkiem bo nie mają.

Ze wszystkim odsyłają do Orange na AL. Młodziezy Polskiej- polecam ten salon, juz wszystkie umowy załatwiam u nich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/15 06:12 #12586

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Nieprawda - dają sobie radę , chociaż w kłopotliwych sytuacjach ratują się telefonami do konsultantów ( ale po to w końcu oni tam gdzieś wyżej siedzą). Przynajmniej nie wstydzą się tego,że poproszą o pomoc - za to sprawy załatwiane są od ręki. Przenosiłem ostatnio numer do Orange i poszło BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW!!! a sytuacja była na tyle skomplikowana, że kartę SIMM musieli mi ściągać z centrali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/15 16:20 #12593

  • makarena
  • makarena Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja tez z tym punktem mam niemile przejscia. Jezeli zawrzesz umowe przez internet w tym punkcie nie uzyskasz juz pomocy w razie problemow. Chcialam duplikat karty wiec odeslali mnie do Zielonej Gory bo to umowa przez internet zawarta:) Na szczescie sprawe z karta zalatwilam szybko i bezproblemowo w punkcie na Jednosci Robotniczej. Od tamtej pory wszystko u Nich zalatwiam:) I bzdura jest,ze dzieje sie tam cyrk. Zawsze sprawe mam zalatwiona od reki i to w pare minut:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Uwaga na Orange na ul. Młodzieży Polskiej 2012/05/15 18:14 #12595

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
tchociaż w kłopotliwych sytuacjach ratują się telefonami do konsultantów ( ale po to w końcu oni tam gdzieś wyżej siedzą). Przynajmniej nie wstydzą się tego,że poproszą o pomoc


też byłem świadkiem jak dzwonili w mojej sprawie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2