Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wysypisko smieci na parkingu duzego bazaru 2012/01/11 20:21 #11447

  • biedronka17
  • biedronka17 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ciekawa jestem kiedy w koncu ktos zainteresuje sie smieciami walajacymi sie na terenie bylego bazaru a obecnie parkingu przy duzym bazarze. Wyglada to okropnie, kazdy kto wjezdza lub wyjezdza ze Slubic widzi pietrzace sie gory smieci. Moze w koncu sie ktos tym zainteresuje i to posprzata. Gdzie podziala sie Straz Miejska wlepiajaca kary za nielegalne wysypiska smieci?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wysypisko smieci na parkingu duzego bazaru 2012/01/11 20:29 #11449

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Tutaj lepiej dla Twojego dobra, nie pisz takich tekstów, bo zaraz znajdą się pewne osobniki które napiszą że jesteś malkontentem, upierdliwcem, marudą itp.

pozdrawiam

ps. syf tam widać gołym okiem :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wysypisko smieci na parkingu duzego bazaru 2012/01/13 22:22 #11493

  • Sawanna
  • Sawanna Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 76
  • Otrzymane podziękowania: 3
ja wiem ja wiem to są oszczędnosci, wywozenie smieci koztuje, a skoro sie oszczedza na swietle to juz na pewno i na smieciach !!! :)

biedronka17 napisał: Ciekawa jestem kiedy w koncu ktos zainteresuje sie smieciami walajacymi sie na terenie bylego bazaru a obecnie parkingu przy duzym bazarze. Wyglada to okropnie, kazdy kto wjezdza lub wyjezdza ze Slubic widzi pietrzace sie gory smieci. Moze w koncu sie ktos tym zainteresuje i to posprzata. Gdzie podziala sie Straz Miejska wlepiajaca kary za nielegalne wysypiska smieci?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1