Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Fixemer 2012/01/09 10:57 #11367

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Witam.czy wie ktoś może coś na temat firmy Fixemer w Słubicach? Chciałbym złożyć tam podanie o prace ale słyszalem nie ciekawe rzeczy na temat tego pana niemca który ma wielkie wyobrażenia.Podobno nawet nie ma mowy żeby się tam szkolić tylko najlepiej od razu mieć duże doświadczenie.Jak to może wyglądać? Warto się pofatygować?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fixemer 2012/01/09 11:35 #11371

  • katarzynkak86
  • katarzynkak86 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ja bylam na rozmowie i nie polecam...

Koleś- Niemiec jest tragiczny! Ma wielkie wymagania a wynagrodzenie oferuje śmieszne...

Ludzie, z Polski, którzy tam pracują wydają się w porządku, jednak na rozmowę idzie się do szefa- pan z Niemiec. Wymagają płynnego niemieckiego. Ja jestem w Niemczech od pół roku, znam język, jednak nie mówię tak jak Niemcy, a chyba tego ten Pan oczekuję;/ (Tak na marginesie jakbym znała perfekcyjnie język, to nie szukalabym pracy w polskim, tylko w niemieckim przedsiębiorstwie!). Jak spytał o wynagrodzenie i powiedziałam, że chciałabym zarabiać ok 2 tys złotych , to się zaśmiał... bezczelny! Niech sam spróbuje cwaniak wyżyć za niecałe 500euro...
Nie dość, że oszczędzają ogromne pieniądze, bo mają firmę w Polsce, to jeszcze oferują zatrudnienie na polskich warunkach, a wymagania mają bardzo wygórowane...

to tyle, dla mnie kolo jest typowym Niemcem, który nie ma szacunku dla pracy ludzi z Polski!
Za tę wiadomość podziękował(a): marteczka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fixemer 2012/01/09 19:21 #11396

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Z tego co mi kolega mówił to jaśnie wielmożny niemiec przeprowadza rozmowy w języku niemieckim może to i dobrze...tyle tylko że dla niego.a generalnie jesteśmy w Polsce więc rozmowa powinna odbywać się w naszym języku a dopełnieniem może być rozmowa po niemiecku jako sprawdzenie znajomości tego języka.Do tegoż jaśnie pana kieruję te słowa.Niech Jaśnie Pan niemiec spuści z tonu albo szuka pracowników po tamtej stronie mostu a nie wozi się jak taczka po naszym pięknym kraju.Bo jak widać wszystko idzie w eter a nikt na stanowisku fleetmenagera nie będzie robił za frajera za 1500 zł.pozdrowienia od osób,które aplikowały na te stanowisko.beznadziejny przypadek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fixemer 2012/01/10 20:24 #11418

  • Sawanna
  • Sawanna Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 76
  • Otrzymane podziękowania: 3
o dzieki za ten wpis a juz mialam sie zastanowic nad tą firmą.... ech Słubice ...

torpeda napisał: Z tego co mi kolega mówił to jaśnie wielmożny niemiec przeprowadza rozmowy w języku niemieckim może to i dobrze...tyle tylko że dla niego.a generalnie jesteśmy w Polsce więc rozmowa powinna odbywać się w naszym języku a dopełnieniem może być rozmowa po niemiecku jako sprawdzenie znajomości tego języka.Do tegoż jaśnie pana kieruję te słowa.Niech Jaśnie Pan niemiec spuści z tonu albo szuka pracowników po tamtej stronie mostu a nie wozi się jak taczka po naszym pięknym kraju.Bo jak widać wszystko idzie w eter a nikt na stanowisku fleetmenagera nie będzie robił za frajera za 1500 zł.pozdrowienia od osób,które aplikowały na te stanowisko.beznadziejny przypadek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Fixemer 2012/01/12 16:13 #11462

  • katarzynkak86
  • katarzynkak86 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 3
Fixemer się nie poddaje... po raz trzeci wystawia to samo ogłoszenie o pracę... komentarz zbędny ! hehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1