Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: O:CHINA BOX 2011/12/10 08:56 #11022

  • Rolo
  • Rolo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
:) bylem tam i jadłem i jest super ,te inne posty to widać jak na dłoni ,że pisze konkurencja .Konkurencja która robi jedzenie z odpadków jak to u chinczyków a Ci tutaj są pod kontrolą sanepidu i widać to. Wreście w Słubicach mozna zjeśc czyste chinskie jedzenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:CHINA BOX 2011/12/10 14:42 #11025

  • dżozef
  • dżozef Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 1

KasMa1988 napisał: Słuchajcie, moja znajoma pracowala w tym Boxie. Odradzała mi jedzenie tam, bo zwyczajnie kantuja na jakosci jedzenia. Tyle dni jest zamkniete, bo produkty byly skiśnięte. Po zwrotach od klientow zdecydowali sie zamknac zeby nie narazac sie na sanepid. Lepiej pojsc troszke dalej do chinczyka kolo Koliby lub szkoły nr 1. Aha, a mieso nie jest swieze, albo robia z mrozonek albo jest to najpodlejsza mielonka. Jak ktos wyzej zauwazyl, raczej dlugo to nie pociagnie.

KasMa co ty pitolisz? Jadłem tam i zamknięte nie było. Twoja znajoma tam pracowała i juz nie pracuje? Ciekawe skoro to jest czynne ledwie pare tygodni? Moze pracowac sie nie chciało i ją pogonili ;)
Mam gdzieś Chiba Box ale nie lubie takiego gadania, zeby tylko obrazic. Może cie tam do roboty nie przyjeli, czy jak?
Jak pisałem wcześniej, jadłem okazjonalnie i było ok. Czasem przejezdzam obok PiP i widze, że chyba działa, bo zawsze ktoś tam sie kręci. Magda Gesler to nie jest, ale wiadomo, że nie o to chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dżozef.

Odp: O:CHINA BOX 2011/12/12 07:17 #11060

  • Przyjezdny
  • Przyjezdny Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Sorry, chinczykiem nie jestem. Zjadlem tam raz i hmmmm, miesa faktycznie nie uswiadczysz- 10g zmielonej wolowiny max, smak jak to smak- kwestia gustu.
Podsumowujac, za 9.99 nie ma co sie spodziewac rarytasow a bardziej zapychacza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: CHINA BOX 2011/12/13 12:48 #11067

  • KasMa1988
  • KasMa1988 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dziewczyna wystraszyla się, bo nawet nie wymagali od niej ksiażeczki zdrowia, do tego jedzenie jest nieswieze, ewentualne ataki za to musiala znosic ona. Sanepidem sie nie przejmuja, stac ich na zaplacenie kary. A co do otwarcia to nieczynne bylo ponad tydzien. Jesli kogos to ciekawi to niech zwroci uwage... ze brak tam jakiegokolwiek ruchu. Chyba o czyms to swiadczy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2