Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/15 21:30 #11952

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jolcia_88 czekam na gg na małą podpowiedź. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/15 23:20 #11956

  • ziomalzx
  • ziomalzx Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 8

slubiczanka34 napisał: Mój mąż złożył CV do Olimpii w Niemczech... Czy ktoś tam już pracuje? Czy ktoś ma wpływ na to aby zatrudnili? Może jest więcej osób czekających na odp z ich firmy? Przydałoby się może stworzyć grupę (auto jest do dyspozycji) i bezpośrednio w firmie zagadać?

Po za tym mam namiar do podobnej firmy we Frankfurcie....



pracuje, nikt nie ma wpływu. jak narazie brak przyjęć, a jak już to biorą ludzi którzy już tam pracowali...
a Frankfurt to napewno Ci chodzi o randstad, na który namiary podawałem wcześniej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/15 23:21 #11957

  • ziomalzx
  • ziomalzx Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 8

raqu43 napisał: bo ten kolezka cos mowil ze to by nie bylo przez leadera tylko przez jakies biuro niemieckie. ponoć jak przez to biuro to jest umowa o prace niemiecka - wszystkie skladki sa odprowadzane z emerytalnymi?czy to zbyt piekne byloby? :unsure:


umowa jest niemiecka i wszystkie składki są odprowadzane...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 12:47 #11959

  • marta
  • marta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
co wy się tak jaracie tą pracą pod berlinem.przecież to obóz pracy.ciągle tylko praca i praca.wolne wtedy gdy niema zleceń.dojazdy męczące.odlicz sobie dojazdy to ile masz.a gdzie czas na resztę ciągle praca.a zycie niepolega przecież tylko na pracy.6 dni w tygodniu porażka. sa przecież inne firmy gdzie niema takiego wyzysku. 1000 euro za taką męczarnię.to nie jest sukces.i le czasu zajmuje dojazd tam.a jeszcze co niektuży jeżdzą tam mając umowę zlecenie.to już wogle porażka.polacy wszystko łykną.napaleni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 13:48 #11960

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dobre i 1000 euro.A co siedzieć w domu i patrzeć przez okno? Taki masz sposób na życie. Zawsze można popracować chociaż przez pół roku. A jak coś nie będzie odpowiadać albo okaze sie , że za cięzko to nikt nikogo nie trzyma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 14:07 #11962

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
to i tak dobrze ze 1000 znam co otrzymują tylko 800

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 15:41 #11963

  • marta
  • marta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie o to mi chodziło głąbie.zeby siedzieć i patrzeć w okno.bo jestem aktywną osobą.chodziło mi o to że oprócz pracy niema się czasu dla rodziny,znajomych,sport,nauka.itd.to na chwilę ta praca.ale rzadna rewelacja.jeżdzić po nocach itd.desperaci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 16:55 #11964

  • babilon5
  • babilon5 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Piszesz do mnie głąbie. Po co takie ostre słowa? Dalej piszesz, że nie masz czasu na sport, odpoczynek..........i naukę. No właśnie za naukę powinnaś się zabrać. A zwłaszcza za język polski. Ortografia u ciebie jest na etapie szkoły podstawowej więc im szybciej się weźmiesz to wyjdzie Ci to na dobre. Pozdrawiam i miłej edukacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 17:06 #11965

  • jolcia_88
  • jolcia_88 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
babilon masz rację co do marty gdyż wszystko lepsze od siedzenia w domu. jak dla mnie to nawet 800 dobre, składki mam odprowadzone dopłata za paliwo...... pieniążki na dzieci jeśli ktoś ma. nie jest źle. pozatym praca fajna bo nie męcząca. a dojazdy? trudno coś kosztem czegoś. długo starałam się o pracę i swojej szansy napewno nie stracę. dobry pracownik to zadowolony szef a zadowolony szef to praca:-) jeśli komuś nie pasuje to zapierd...... :whistle: w polskiej firmie za 1400 brutto. no i tu daj na paliwo, i dojazd zorganizuj ..... powodzenia. :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 17:15 #11966

  • raqu43
  • raqu43 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0

ziomalzx napisał:

raqu43 napisał: bo ten kolezka cos mowil ze to by nie bylo przez leadera tylko przez jakies biuro niemieckie. ponoć jak przez to biuro to jest umowa o prace niemiecka - wszystkie skladki sa odprowadzane z emerytalnymi?czy to zbyt piekne byloby? :unsure:


umowa jest niemiecka i wszystkie składki są odprowadzane...



dzieki ziomalzx po raz drugi:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 18:20 #11970

  • marta
  • marta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
babilon co sie czepiasz drobnych literówek - to nie sprawdzian z j.polskiego - poza tym nigdzie nie pisałam ze siedzenie w domu jest lepsze od pracy - czytajcie uważnie - a co do wypowiedzi jolci88 to ty chyba dziewczyno nie wiesz co piszesz -praca nie męcząca? policz sobie 8 godziny pracy plus dojazdy ile ci wychodzi - przyjedziesz do domu i co? umyjesz sie zjesz idziesz spać i znowu do pracy- jak sie ma dzieci to niestety nie jest tak lekko - jak nie masz rodziny to pod tym względem sie lepiej nie wypowiadaj- pracując tam niestety wszystkie obowiązki spadaja na drugą osobe a powiedzmy z dwójką dzieci to juz jest przegrana sprawa - dlatego ja wole szukac pracy gdzies blizej za moze mniejsze troche pieniądze ale bede w stanie pogodzic prace z życiem rodziny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 18:53 #11972

  • kasia107
  • kasia107 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 4

marta napisał: nie o to mi chodziło głąbie.zeby siedzieć i patrzeć w okno.bo jestem aktywną osobą.chodziło mi o to że oprócz pracy niema się czasu dla rodziny,znajomych,sport,nauka.itd.to na chwilę ta praca.ale rzadna rewelacja.jeżdzić po nocach itd.desperaci


Po co Ty się tu w ogóle udzielasz skoro nie pracujesz tu i masz takie zdanie???Może i lekko nie jest ale lepiej pracować za 1000 euro niż siedzieć w domu czy latać po znajomych.Nie ma czasu na spotkania towarzyskie ale coś za coś.Więc każdy wie na co się decyduje i moim zdaniem nie jest tragicznie tym bardziej jak ktoś ma rodzinę na utrzymaniu.Sądząc po twoim rozumowaniu to najlepiej siedzieć w domku,latać na ploteczki a kasę brać za darmo:)Kto tu jest desperata:)300 osób w jednej firmie którzy chcą pracować czy ty jedna,która się udzielasz bez powodu niepytana:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 19:07 #11973

  • marta
  • marta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
kasia 107 - akto powiedział ze ja nie pracuje? Pracowałam tam i wiem co mówie . Piszesz 300 osób tam pracuje - nawet wiecej i co z tego? a ile osób juz sie tam przewineło i dało sobie spokój? ile zdrowia tracisz ? Mój mąż pracował w niemczech nie w butach co prawda) i stracił tam zdrowie i zadne pieniądze nie są warte zdrowia jakie zostawił za Odrą- Ja nikomu , powtażam nikomu nie zabraniam tam pracować to kazdego wolny wybór z tym ze nalezy rozważyć wszystkie plusy i minusy tej pracy a nie przeliczać tylko euro na złotówki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 20:03 #11974

  • katarzyna11
  • katarzyna11 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 4

marta napisał: kasia 107 - akto powiedział ze ja nie pracuje? Pracowałam tam i wiem co mówie . Piszesz 300 osób tam pracuje - nawet wiecej i co z tego? a ile osób juz sie tam przewineło i dało sobie spokój? ile zdrowia tracisz ? Mój mąż pracował w niemczech nie w butach co prawda) i stracił tam zdrowie i zadne pieniądze nie są warte zdrowia jakie zostawił za Odrą- Ja nikomu , powtażam nikomu nie zabraniam tam pracować to kazdego wolny wybór z tym ze nalezy rozważyć wszystkie plusy i minusy tej pracy a nie przeliczać tylko euro na złotówki.


troche tak agresywnie sie zrobilo?

ja mam dzieckoi pracuje tam i jest ok i jakos godze obowiazki rodzinne z praca i jest czas na dom obowiazki i przyjemnosci idz w sobote do vilii stan na srodku sali i krzyknij haslo kto pracuje na butach...wtedy zobaczysz ileludzi ma czas na wszystko lacznia z rodzina znajomymi i obowiazkami.......
oczywisciew moja wypowiedz nie byla zlosliwoscia nie chcialem nikogo urazic ale taka jest prawda
dupa maryny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez katarzyna11.

Odp: Praca pod berlinem przy pakowaniu butów 2012/02/16 20:20 #11976

  • slubiczanka34
  • slubiczanka34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0

katarzyna11 napisał:

marta napisał: kasia 107 - akto powiedział ze ja nie pracuje? Pracowałam tam i wiem co mówie . Piszesz 300 osób tam pracuje - nawet wiecej i co z tego? a ile osób juz sie tam przewineło i dało sobie spokój? ile zdrowia tracisz ? Mój mąż pracował w niemczech nie w butach co prawda) i stracił tam zdrowie i zadne pieniądze nie są warte zdrowia jakie zostawił za Odrą- Ja nikomu , powtażam nikomu nie zabraniam tam pracować to kazdego wolny wybór z tym ze nalezy rozważyć wszystkie plusy i minusy tej pracy a nie przeliczać tylko euro na złotówki.


troche tak agresywnie sie zrobilo?

ja mam dzieckoi pracuje tam i jest ok i jakos godze obowiazki rodzinne z praca i jest czas na dom obowiazki i przyjemnosci idz w sobote do vilii stan na srodku sali i krzyknij haslo kto pracuje na butach...wtedy zobaczysz ileludzi ma czas na wszystko lacznia z rodzina znajomymi i obowiazkami.......
oczywisciew moja wypowiedz nie byla zlosliwoscia nie chcialem nikogo urazic ale taka jest prawda



A PO ZA TYM NIGDZIE W SŁUBICACH WIĘCEJ NIE ZAROBISZ. MĄŻ OD 3 MIESIĘCY SZUKA PRACY, NAJWIĘCEJ ILE MU DAWALI TO 1300 ZŁ.... I NIE ZA SIEDZENIE ALE JEŻDŻENIE DO BERLINA I Z POWROTEM PO 10 GODZ. DZIENNIE. WIĘC CHYBA LEPIEJ JAK CIĘŻKO POPRACOWAĆ TO ZA GODZIWE PIENIĄDZE, A I NA PEWNO CZAS NA SPOTKANIA TOWARZYSKIE SIĘ ZNAJDĄ......

A MARTA JAKOŚ ŹLE NASTAWIONA CHYBA OGÓLNIE DO PRACY.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.