Słubice: 25 września 2018   |   Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
reklama
reklama

Noworoczne granie we Frankfurcie

Kibiców piłki nożnej, nieco już znudzonych zimową przerwą, zapraszamy do Frankfurtu. U naszych sąsiadów już po raz 28. odbędzie się coroczny piłkarski turniej halowy „Benefizturnier”. W prestiżowej imprezie weźmie udział także słubicka Polonia.

benefitz

Na parkiecie zaprezentują się czołowe drużyny piłkarskie z Frankfurtu i okolicy. Udział w rywalizacji zapowiedziały: 1.FC Frankfurt (gospodarz i organizator), FV Eisenhuttenstadt, Preussen Beeskow, All-Star Team 1.FC Frankfurt, Dynamo Eisenhuttenstadt, LOK Frankfurt, Blau-Weiss Markendorf oraz rodzynek z Polski, czyli Polonia Słubice.

Impreza to coś więcej niż tylko wydarzenie sportowo. Połączona jest z akcją charytatywnym na rzecz dzieci uprawiających sport, będzie okazja do licytacji atrakcyjnych koszulek piłkarskich, organizatorzy przygotowali też zaplecze gastronomiczne, w tym potrawy z grilla i napoje.

Turniej odbędzie się 30 grudnia w Centrum Sportowym przy Stendaler Str. 26. Początek zaplanowano już o godz. 10:00, kiedy to na parkiet wyjdą drużyny juniorskie. Główna część imprezy i rywalizacja seniorów (w tym graczy ze Słubic) rozpocznie się o godz. 17:00.

ZOBACZ DOJAZD
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama