Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Noworoczne granie we Frankfurcie

Kibiców piłki nożnej, nieco już znudzonych zimową przerwą, zapraszamy do Frankfurtu. U naszych sąsiadów już po raz 28. odbędzie się coroczny piłkarski turniej halowy „Benefizturnier”. W prestiżowej imprezie weźmie udział także słubicka Polonia.

benefitz

Na parkiecie zaprezentują się czołowe drużyny piłkarskie z Frankfurtu i okolicy. Udział w rywalizacji zapowiedziały: 1.FC Frankfurt (gospodarz i organizator), FV Eisenhuttenstadt, Preussen Beeskow, All-Star Team 1.FC Frankfurt, Dynamo Eisenhuttenstadt, LOK Frankfurt, Blau-Weiss Markendorf oraz rodzynek z Polski, czyli Polonia Słubice.

Impreza to coś więcej niż tylko wydarzenie sportowo. Połączona jest z akcją charytatywnym na rzecz dzieci uprawiających sport, będzie okazja do licytacji atrakcyjnych koszulek piłkarskich, organizatorzy przygotowali też zaplecze gastronomiczne, w tym potrawy z grilla i napoje.

Turniej odbędzie się 30 grudnia w Centrum Sportowym przy Stendaler Str. 26. Początek zaplanowano już o godz. 10:00, kiedy to na parkiet wyjdą drużyny juniorskie. Główna część imprezy i rywalizacja seniorów (w tym graczy ze Słubic) rozpocznie się o godz. 17:00.

ZOBACZ DOJAZD
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama