Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Wielki finał biegania dla Bartka

To już rok jak trwa charytatywna akcja „50 maratonów dla Bartka” zainicjowana przez Łukasza Cieślaka. Biegacz z Ośna Lubuskiego postanowił w ten sposób wesprzeć swojego niepełnosprawnego brata. A 30 grudnia zaprasza na wielki finał i podsumowanie.

biegacza egzobartek

Przypomnijmy, co tydzień Łukasz i zaprzyjaźnieni z nim biegacze zaliczali maratoński dystans nagłaśniając przy okazji potrzebę pomocy niepełnosprawnemu młodemu mężczyźni, który walczy, aby ponownie stanąć na nogi. Przez cały 2017 rok wspólnie wybiegali tysiące kilometrów, a przed nimi ostatnie wyzwanie.

Tym razem jednak nie będzie tylko samego biegania. W amfiteatrze w Ośnie Lubuskim Łukasz i jego kompani przygotowali finał z prawdziwego zdarzenia. Będzie ognisko, muzyka, zaplecze gastronomiczne (w tym coś na rozgrzewkę), a dla odważnych nawet wspólne morsowanie w pobliskim jeziorze.

Dla dzieci będą gry i zabawy ruchowe prowadzone przez profesjonalnego trenera, a dla nieco starszych zajęcia fitness przygotowane przez zaprzyjaźnione instruktorki.

- W ten skromny sposób chcielibyśmy podziękować za to wszystko co czynicie dla Bartka. To wszystko dla was! Zabierzcie ze sobą swoich najbliższych, partnerów, dzieci, psy. Spotykajmy się w rodzinnej atmosferze – zachęca Łukasz Cieślak.

Wszystko rozpocznie się o godz. 8:00 i potrwa aż do 16:00. Łukasz na biegową trasę ruszy równo o ósmej i co godzinę będzie pojawiać się w amfiteatrze, aby umożliwić przyłączenie się do wspólnego biegania kolejnym grupom chętnych.

Więcej o całej akcji i jej początkach przeczytacie w naszej poprzedniej publikacji. Tam też znajdziecie informacje jak finansowo pomóc choremu chłopakowi. KLIKNIJ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama