Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

Międzynarodowy Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

przestepca thOd poniedziałku rusza Międzynarodowy Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W tym czasie będzie można skorzystać z pomocy m.in. policjantów, prokuratorów czy pracowników socjalnych.
 

Pierwszy dzień Rzepin CUP – jedno podium dla Polonii

rzepin cup_team_thDobre wieści z Rzepina. W pierwszym dniu prestiżowego Rzepin CUP dobrze spisali się zawodnicy UKS Polonia Słubice. Młodzi piłkarze wywalczyli miejsce na podium, zgarnęli też kluczowe nagrody indywidualne.
 

Jak wygląda edukacja we Frankfurcie? Zobacz raport

raport ksztalceniaFrankfurt nad Odrą opublikował obszerny „Raport na temat kształcenia". Oprócz omówienia sieci przedszkoli i szkół, dowiedzieć można się z niego również np. tego, ilu obcokrajowców mieszka „za miedzą”, jaka jest stopa bezrobocia, a także jakie wyzwania czekają tamtejszy system edukacji.
 

Podpowiedzą organizacjom jak pozyskiwać dotacje

pitLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjne. Eksperci podpowiedzą, jak pozyskać środki na działania z funduszy europejskich i krajowych.
 

Jedynka CUP w Słubicach

jedynka zapowiedzSpragnieni emocji związanych z piłką ręczną? Po efektownych zwycięstwach w Lubuskiej Lidze Młodziczek, szczypiornistki UKS Jedynka Słubice czeka kolejne wyzwanie. Będą gospodyniami turnieju JEDYNKA CUP, podczas którego zmierzą się z utytułowanymi drużynami z Niemiec.
 

Wyraź swoje zdanie na temat cmentarza dla zwierząt - SONDA INTERNETOWA

grzebowisko thPo niedawnym spotkaniu dotyczącego cmentarza dla zwierząt ruszyły rozmowy i konsultacje w sprawie jego ewentualnego powstania. Gmina Słubice wraz ze społecznymi partnerami sprawdza teraz nie tylko rozmaite możliwości w tym zakresie, ale również zdanie samych mieszkańców.
 

Ratownicy ze szpitala przeszkolą najmłodszych

mis ratownik_thMiś ratownik znowu w akcji! Ratownicy medyczni ze Szpitala im. Zbigniewa Religi w Słubicach spotykają się z najmłodszymi i uczą ich, jak wezwać pomoc czy udzielić pierwszej pomocy. I zachęcają szkoły i przedszkola do przyłączenia się do akcji.
 

Okradł serwis opon, wpadł w ręce policji

policja-kogutNiezbyt długo cieszył się łupem złodziej, który włamał się do serwisu opon i ukradł 1000 zł. Funkcjonariusze policji zatrzymali go i odzyskali całą kwotę. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.
 

ORYX S.C. poszukuje do pracy

magazyn thSzukasz stabilnej i dobrej pracy? Firma ONYX, która specjalizuje się w sprzedaży detalicznej poprzez internetowe serwisy sprzedażowe, szuka osoby do pracy na stanowisku magazyniera.
 

Historyczny sukces Nadii Oleszczuk z rzepińskiego liceum

nadia oleszczuk_sejm_thPamiętacie Nadię Oleszczuk? Pisaliśmy o niej w kwietniu 2017 roku, gdy aplikowała do młodzieżowego sejmu. Mamy kolejne dobre informacje – uczennica rzepińskiego liceum zwyciężyła w Olimpiadzie Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym i będzie nas reprezentować na szczeblu centralnym.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama