Słubice: 28 kwietnia 2017   |   Imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł
reklama
reklama

Niemiecka kasa chorych z polską obsługą - poznajcie Brandenburgische BKK

bkk thWielu z naszych rodaków pracuje po drugiej strony Odry. Potrzebują ubezpieczenia i opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Z ciekawą ofertą wychodzi jedna z niemieckich kas chorych, Brandenburgische BKK, która oferuję kompleksową obsługę po polsku i bogaty pakiet bonusów.
 

Zaginał Krzysztof Konopka - trwają poszukiwania

krzysztof konopkaFundacja ITAKA na prośbę rodziny i we współpracy z policją prowadzi poszukiwania zaginionego Krzysztofa Konopki. Zaginiony może przebywać w okolicach przejścia granicznego w Słubicach lub w Świecku.
 

Trwa dobra passa słubickich licealistów

julia gorska_thJulia Górska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Słubicach, zajęła II miejsce w XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej na szczeblu okręgowym. Dzięki dobremu występowi zakwalifikowała się do finału centralnego, który zaplanowano podczas obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska w Warszawie.
 

Majówka w Piwnicy

pub podklad4 Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na majówkę pełną dobrej muzyki i nowości kulinarnych. Przez całą majówkę za konsolą urzędować będą DJ M, DJ Rush, DJ Tracx oraz DJ Golabex.
 

Kolejna udana akcja pomocy - Patryk ma nowy wózek

patryk wozek_pomagamy_thCzłonkowie Fundacji Grupy Pomagamy nie zwalniają tempa i realizują kolejne akcje pomocy w ekspresowym tempie. Tym razem wsparli niepełnosprawnego Patryka Klepsę, który właśnie dostał wymarzony wózek inwalidzki. Oczywiście nie byłoby tej radości, gdyby nie dobre serca słubiczan.
 

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Miecugowem

spotkaniemiecugowplakat thNie lada gratka czeka niebawem fanów Grzegorza Miecugowa. Ten dziennikarz i publicysta wkrótce odwiedzi Słubice. Spotkanie autorskiego odbędzie się w bibliotece miejskiej.
 

Śledź na jeżdżącym stole i... list do Europy

slubice na_kolkachZaplanowany na 9 maja Dzień Europy będzie obfitował w różnorodne wydarzenia związane z tematyką europejską. Będą debaty, gry i zabawy, a nawet wspólne nabożeństwo. Nie zabraknie także nietuzinkowych wydarzeń. Czy ktokolwiek spodziewa się „Śledzia dla Europy” i to na „Słubickim stole na kółkach”?
 

Bezpłatne kursy językowe dla słubiczan

nauka jezyka_thSzkoła języka angielskiego JUST ENGLISH Anna Kopko zaprasza na certyfikowane kursy językowe dla osób dorosłych z woj. lubuskiego. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, dzięki czemu zajęcia są bezpłatne.
 

Jak przygotować się do sezonu rowerowego?

rowery branmed_thLubisz jeździć na rowerze? Zapraszamy na kolejną publikację w ramach naszego cyklu "Medyczny punkt widzenia" realizowanego wspólnie z Centrum Medycznym Brandmed. Z artykułu dowiesz się jak właściwie przygotować swój organizm do sezonu rowerowego.
 

Słubicki Ironman z nową życiówką w 'połówce'

rafal borowiak_sardyniaNie przestaje imponować formą słubicki człowiek z żelaza Rafał Borowiak. Po udanym starcie w maratonie w Dębnie, tym razem po raz pierwszy w sezonie wziął udział w triathlonej rywalizacji. I w połówce Ironmana rozgrywanej na włoskiej Sardynii ustanowił nowy rekord życiowy.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę Wieży Kleista w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama