Słubice: 22 sierpnia 2018   |   Imieniny: Maria, Cezary, Tymoteusz
reklama
reklama

Wygraj bilety na Słubicki Wieczór Kabaretowy

kabaret wieczor_thJak miło i z humorem spędzić ostatni weekend wakacji? Jeśli będziecie wtedy na miejscu, to koniecznie wpadnijcie na Słubicki Wieczór Kabaretowy. Na scenie wystąpią kabaret K2 oraz Formacja Chatelet. Dla naszych czytelników mamy wejściówki na tę imprezę!
 

Pub Quiz wraca we wrześniu

pub quiz_pucharTo już potwierdzone! Tak lubiane przez wielu czwartkowe quizowanie w klubie Prowincja wraca po wakacyjnej przerwie. Pierwsze spotkanie zaplanowano już 7 września. Ruszyły zapisy.
 

Hit w Pucharze Polski. SKP zagra z Odrą

pilka1Za nami losowanie par II rundy Pucharu Polski w piłce nożnej na szczeblu okręgowym. Do Słubic przyjedzie uznany ligowiec z Górzycy, czyli drużyna Odry. Na własnym boisku czoła stawi jej SKP Słubice.
 

Frankfurt da się lubić? Poznaj go na rowerze!

rower odra_thDobra wiadomość dla lubiących jeździć na rowerze i poznawać nowe miejsca! Polsko- Niemiecka Informacja Turystyczna zaprasza na wycieczkę rowerową po zielonych zakątkach Frankfurtu nad Odrą i okolicy.
 

Gry karciane

gry karciane_thW karty można grać niemal zawsze i wszędzie – w domu, na biwaku, w czasie szkolnych przerw, podczas rodzinnych spotkań, a także w wakacje, gdy pogoda nie dopisuje. Trudno zliczyć wszystkie istniejące gry karciane, ale z pewnością jedną z najbardziej lubianych odmian są pasjanse. Dlaczego warto układać pasjanse?
 

Muszkieterowie zapraszają na zbiórkę krwi

zbiorka muszkieterowieKilka dni temu do oddawania krwi namawiali policjanci, a dziś robią to… Muszkieterowie. Przedstawiciele tej jednej z największych sieci handlowych w kraju, nie po raz pierwszy organizują akcją honorowego krwiodawstwa. Zbiórka pod hasłem „Zbieramy krew dla Polski” odbędzie się także w Słubicach.
 

Kino domowe Samsung – poradnik kupującego

kino domowe_samsung_thZestaw kina domowego to rozwiązanie, dzięki któremu możemy poczuć się w swoim salonie jak w sali kinowej. Podobne wrażenia zapewnia zestaw zazwyczaj pięciu głośników i subwoofera, gdy całość podłączona jest do amplitunera.
 

Just English zaprasza na nowe kursy językowe – jest też praca dla lektorów

ilove skoolZa pasem nowy rok szkolny. To dobry czas, aby rozejrzeć się za kursami językowymi. Na osoby w każdym wieku czekają ostatnie wolne miejsca w Szkole Językowej JUST ENGLISH. Jest też praca dla lektorów językowych.
 

Zakończenie wakacji w Nowych Biskupicach

festyn nowe_biskupice_thZakończenie wakacji i koniec urlopowej laby wcale nie muszą być smutne. Przekonują o tym sołectwa Nowe Biskupice i Kunowice, które zapraszają swoich mieszkańców na festyn z tej okazji. Będzie mnóstwo dobrej zabawy, grill i oczywiście dyskoteka na białego rana.
 

Policjanci zbierali krew dla potrzebujących

zbiorka krwi_ewa_thKolejny raz policjanci ze słubickiej komendy zorganizowali zbiórkę krwi pod hasłem „Oddaj krew – uratuj życie”. I tradycyjnie do tej akcji zaprosili również mieszkańców. Wspólnymi siłami udało się zebrać blisko 6 litrów krwi.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama