Słubice: 20 stycznia 2017   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

Zbiórka włosów dla chorych na raka

daj wlos_thZespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie zaprasza na wyjątkowa akcję pod hasłem "Daj włos". Uczniowie wraz z nauczycielami organizują zbiórkę... włosów z których powstaną peruki dla osób chorych na raka. To odpowiedź na apel fundacji Rak'n'Roll.
 

Narkotyki, lewe papiery i list gończy

policja swiecko_narkotyki_thNie miała szczęścia para podróżująca krajową "dwójką". W rejonie Świecka została zatrzymana do rutynowej kontroli przez Straż Graniczną. W aucie znaleziono 30 g heroiny, a pasażer okazał się być poszukiwanym listem gończym.
 

5 cech, jakie wyróżniają naprawdę dobry salon kosmetyczny

importmania thJeśli szukasz salonu kosmetycznego, do którego będziesz mogła z przyjemnością powracać i który bez zastanowienia polecisz swojej przyjaciółce, ważne abyś przed dokonanie wyboru zwróciła uwagę na kilka istotnych kwestii.
 

Aktywna sobota na lodowisku

lodowisko slubice 2Powiat słubicki zaprasza na noworoczną imprezę na lodzie. Już 21 stycznia wszyscy chętni będą mogli aktywnie spędzić czas na słubickim lodowisku. Na uczestników czeka wiele atrakcji.
 

Strażacy pokażą jak zachować się na lodzie

strazacy lod_thTrwa akcja edukacyjna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach związana z bezpieczeństwem na lodzie. Jednym z jej elementów będą efektowne pokazy ratownictwa, które 20 stycznia odbędą się w porcie rzecznym w Słubicach.
 

Weekendowe imprezy w Piwnicy

piwnica disco_polo01_th Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na weekendowe imprezy pełne dobrej muzyki. W piątek czeka nas polska noc w rytmach Disco Polo, a w sobotę tropikalne rytmy i powiew karnawału, obydwie imprezy obstawia DJ Rush.
 

Znamy mistrzów Polski LZS w kolarstwie przełajowym

moistrzostwa lzs_w_kolarstwie_przelajowy_2017Za nami drugi dzień rowerowego święta, które w miniony weekend odbyło się na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 15 stycznia kolarze przełajowi walczyli o medale Mistrzostw Polski LZS. Na trasie ścigali się także słubiczanie.
 

Po służbie zatrzymał poszukiwanego

sierzant pomocka_thDzielnicowy z posterunku policji w Cybince zatrzymał po pościgu mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Do zdarzenia doszło, gdy mundurowy był już po służbie.
 

Dzień otwarty w Gimnazjum im. Karla Liebknechta

spotkanie gimnazjum_ffo_th21 stycznia Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą zaprasza na dzień otwarty. Zainteresowani uczniowie i ich rodzice będą mogli zasięgnąć informacji na temat przebiegu nauki. Przygotowano też osobne spotkanie dla osób z Polski.
 

Kulig w Nowych Biskupicach

kunowice kulig_thTegoroczna zima nie żałuje nam ostatnio śniegu i mroźnej pogody. Licząc na sprzyjającą aurę, sołectwa Nowe Biskupice i Kunowice zapraszają na kulig.
 

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama