Słubice: 26 czerwca 2017   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Sobótka w Kunicach

kunice sbotka_thPoczątek lata jest bardzo imprezowy, niemal każda miejscowość organizuje coś ciekawego dla swoich mieszkańców i mile widzianych gości. Nie inaczej będzie w Kunicach, które już po raz trzeci zapraszają na tradycyjną Sobótkę.
 

Zbierają przybory szkolne dla uczniów z Rzepina

rzepin zbiorkaChoć dopiero się zaczęły, wakacje kiedyś się skończą i uczniowie wrócą do szkolnych ławek. Nie wszyscy jednak będą mieli kredki, piórniki czy zeszyty. Właśnie takim dzieciom chcą pomóc pomysłodawcy akcji.
 

W jaki sposób można uchronić się przed chorobami?

netlekarz thPogorszenie się stanu zdrowia może dotyczyć każdego. Nikt oczywiście nie chce, by dopadła go jakaś choroba, jednak nie zawsze staramy się, by tego uniknąć. Obecnie szybkie tempo życia oraz brak czasu na dbanie o własne zdrowie sprawiają, że nasze organizmy są bardziej podatne na poddawanie się różnego rodzaju infekcjom lub poważniejszym problemom zdrowotnym.
 

Czy w Kunowicach wypracują kompromis?

kunowice protest_thZa nami kolejne ważne spotkanie w sprawie budowy magazynu przy ul. Dworcowej. Protestujący mieszkańcy mieli okazję porozmawiać z burmistrzem Słubic i właścicielami Promet Cargo. Choć emocji pomiędzy stronami nie brakuje, pojawiła się szansa na kompromis.
 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 (foto)

zakonczenie roku_201723 czerwca oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017. Na uroczystych apelach, które w tym roku ze względu na złą pogodę odbywały się w szkolnych murach, dyrekcja i grono pedagogiczne podsumowali miniony rok nauki i osiągnięcia swoich podopiecznych.
 

Basen w Słubicach - kiedy otwarcie?

basen napelnianie thDziś pierwszy dzień wakacji, a jak wakacje to kąpiele nad wodą. Wielu z naszych czytelników pyta o basen przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Wiemy już kiedy będzie można z niego skorzystać.
 

Darmowa pomoc dla ofiar przemocy

przemoc thOsoby borykające się z problemem przemocy w rodzinie do końca roku mogą korzystać z darmowej pomocy: wsparcia psychologa i prawnika. Najbliższe konsultacje odbędą się w lipcu, już można się zapisywać.
 

Wakacjada w Górzycy i okolicy

wakacjada thPrzyjdź i pobaw się z nami – zachęca dzieci Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy. Tym razem to atrakcje przyjadą do dzieci, objazdowa "Wakacjada" zagości w okolicznych miejscowościach na początku lipca.
 

Przed wakacjami policjanci odwiedzili szkoły

policja wakacje_thO tym, że rozpoczynające się właśnie wakacje nie są tylko czasem beztroski, przypomnieli przedszkolakom i uczniom szkół dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. Podczas spotkań mówili im o zagrożeniach związanych m.in. z dopalaczami czy wypoczynkiem nad wodą.
 

Zaginął Jan Kotecki - trwają poszukiwania

kotecki th21 czerwca w godzinach porannych zaginął 65-letni Jan Kotecki, mieszkaniec Witnicy. Policja oraz rodzina prowadzą intensywne poszukiwania. Chory na schizofrenię mężczyzna był widziany w Kostrzynie nad Odrą, a następnie w okolicach Słubic.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama