Słubice: 21 października 2017   |   Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
reklama
reklama

Charytatywny maraton fitness – zobacz program

jestem fit_plakat_th„Jestem fit i pomagam” – pod takim hasłem odbędzie się kolejny charytatywny maraton fitness organizowany przez Fundację Grupy Pomagamy. Jeśli chcecie zadbać o dobrą formę, a przy okazji pomóc innym, wpadnijcie koniecznie.
 

Gala TBC coraz bliżej - mamy dla was zaproszenia

tbc gala_thPierwsza w historii Słubic gala boksu tajskiego coraz bliżej. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę. Portal Slubice24 jest patronem medialnym imprezy i wspólnie z Thai Battle Championship przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są unikatowe wejściówkę na galę.
 

Pogoń lepsza w meczu na szczycie

skp skladNie było niespodzianki przy ul. Sportowej. Osłabiony kontuzjami SKP Słubice nie dał rady faworyzowanej Pogoni Skwierzyna w meczu na szczycie A klasy. Goście wygrali aż 7:0 (2:0), choć w na początku pierwszej połowy to biało-niebiescy mogli prowadzić dwoma trafieniami.
 

Prawa kobiety w ciąży u lekarza

prawo paragraf_thCo mówią przepisy o zasadach opieki medycznej nad kobietami w ciąży? Na co mogą liczyć panie spodziewające się dziecka? Na ile są uprzywilejowane? Wyjaśniają to nasi eksperci z Kancelarii Adwokackiej Celej, Adamski, Skalniak w ramach naszego cyklu "Adwokat radzi".
 

Rozmawiali z młodzieżą o handlu ludźmi

handel ludzmi_thCzy handel ludźmi to realny problem w naszym regionie? Nasi policjanci przekonują, że tak. I zaprosili młodzież ze Słubic na spotkanie, na którym opowiedzieli im o zagrożeniach czyhających na nich m.in. podczas szukania pracy za granicą.
 

Pijany i bez uprawnień kierował kradzionym autem

nissan sg_thFunkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku odzyskali skradziony w Niemczech Nissana wartego 110 tys. zł. Złodziej nie dość, że nie miał prawa jazdy, to jeszcze prowadził auto będąc pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 10 lat za kratkami.
 

Co z tą oświatą? Pyta Amelia Szołtun

amelia thCo z tą oświatą? Pyta Amelia Szołtun, nie tylko członek zarządu powiatu słubickiego, ale przede wszystkim mama 10-letniego Damiana. I przedstawia swój punkt widzenia na to, co dzieje się w naszych szkołach. Zapraszamy do lektury.
 

Słubice i Frankfurt zapraszają na uniwersytet dla rodziców

uniwersytet rodzicow_thRodzice, dziadkowie, pedagodzy ze Słubic i Frankfurtu będą mieli okazję podszkolić się w zadaniach wychowawczych – które nie należą do prostych. Żeby życie rodzinne układało się jak najlepiej, już po raz 5. Viadrina zaprasza do udziału w zajęciach na „Uniwersytecie dla rodziców”.
 

Piłkarska sobota w Słubicach

pilka1Arcyciekawie zapowiada się najbliższa sobota na piłkarskich boiskach w Słubicach. 21 października czekają nas dwa ciekawe pojedynki. SKP Słubice zagra z Pogonią Skwierzyna, a Polonia Słubice zmierzy się z Toromą Torzym.
 

Poznaj przyrodę naszej Odry

odra sasiadka_thFundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych rozpoczyna piąty sezon "Spotkań z przyrodą". I zaprasza do spojrzenia w tajemnicze wody rzeki Odry… Będzie nie tylko o jej przyrodzie, ale też trochę o geografii i historii. Choć Odrę znacie, nie wszystko o niej wiecie!
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama