Słubice: 23 kwietnia 2018   |   Imieniny: Jerzy, Wojciech
reklama
reklama

SKP Słubice wskakuje na fotel wicelidera A klasy

skp znicz_thTrwa udany marsz SKP Słubice na szczyt tabeli A klasy. Biało-niebiescy odnieśli piąte z rzędu zwycięstwo, tym razem na wyjeździe ze Zniczem Trzemeszno Lubuskie. O tym jak ono wyglądało opowiedział nasz… nowy korespondent, Łukasz Najder.
 

Dziupla zaprasza na poszukiwania płazów

plazy dziupla_thPewnie pamiętacie z biologii, że płazami są żaby… ale nie tylko. A wiecie, jakie gatunki płazów żyją w Słubicach? Chcecie je poznać? Już w tym tygodniu rusza „Płazia akademia”. Przyrodnicy będą szukać swoich małych bohaterów m.in. w przydrożnych stawach.
 

Społeczna Szkoła Muzyczna zaprasza na Dzień Otwarty

koncert swiateczny_snosmCzy wszystkie pierwszaki już zdecydowały, gdzie we wrześniu po raz pierwszy zasiądą w szkolnych ławkach? Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna zachęca, żeby zajrzeć w jej progi. Przygotowała dla gości wiele atrakcji.
 

Wypadek na krzyżówce obok "samochodówki". Przechodzień zabrany śmigłowcem do szpitala

wypadek sygnalizator_thCzarna seria tragicznych zdarzeń trwa. Dziś kolejne, tym razem drogowe. Krótko przed god.z 15 przejeżdżająca przez skrzyżowanie ulic Narutowicza i Niepodległości ciężarówka staranowała znak drogowy i sygnalizator świetlny. Jego części uderzyły stojącego obok przechodnia.
 

Imprezowy weekend w Słubicach – mamy dla Was bilety

ciach thDawno tyle się nie działo przez jeden weekend. Dziś wieczorem czekają nas: występ kabaretu Ciach, koncert laureatki The Voice of Poland Jeleny Matuli oraz wieczór z muzyką klasyczną i kompozycjami Ludwiga van Beethovena i Igora Strawińskiego. Na każde z tych wydarzeń mamy dla was bilety.
 

Otwarcie sezonu leżakowego na Placu Mostowym

lezaki thPrzyjemne temperatura, słoneczko na niebie i leżaczek? Czemu nie? Za nami rozpoczęcie sezonu… leżakowania, na które zaprosiło Stowarzyszenie Słubfurt. Dla tych, którzy nie mieli okazji poleżakować w piątek, będzie jeszcze jedna okazja – w najbliższy wtorek.
 

W Rzepinie będą ponownie bili rekord Guinnessa

rzepin programowanie_thBicie rekordu w skali całego świata nie jest takie proste. Polskim adeptom programowania nie udało się dostać do Księgi Rekordów Guinnessa, ale to ich wcale nie zniechęciło. Wyprzedzili ich (tylko) Amerykanie. Ale w tym roku spróbują kolejny raz. I będzie w tym gronie znowu podstawówka z Rzepina.
 

Policja szuka świadków zabójstwa

policja-kogutW czwartek wieczorem przy drodze ze Słubic do Kunowic ujawniono zwłoki kobiety. O tym tragicznym zdarzeniu szerzej pisaliśmy już wczoraj. Policja prowadzi śledztwo pod kątem zabójstwa i apeluje o pomoc.
 

Wypadek na wiadukcie nad autostradą

wypadek wiadukt_thDziś rano na wiadukcie nad autostradą A2 doszło do wypadku. Zderzyły się dwie osobówki. Podróżujący samochodami zostali zabrani do szpitala, całe szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
 

Co wydarzyło się na balu Fundacji Grupy Pomagamy? Mamy oświadczenia obu stron konfliktu

fundacja logoBal Fundacji Grupy Pomagamy, który odbył się w miniony weekend, miał nie tylko pozytywne oblicze. Doszło w nim do niemiłego incydentu pomiędzy organizatorami wydarzenia a jednym z gości.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama