Słubice: 14 grudnia 2019   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Świąteczna zagroda w Słubicach (foto/wideo)

zagroda 2019_thŻywe zwierzęta, karuzela, domowe ciasto, gofry, zapiekanki, wyroby rękodzieła – to wszystko można spotkać w „Świątecznej zagrodzie”, czyli słubickim jarmarku bożonarodzeniowym, który stanął na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej. Atrakcje będą czekać na słubiczan przez cały weekend.
 

Antoni Plichta na podium plebiscytu na najpopularniejszego sportowca LZS w Polsce

plichta LZS_thKolejne dobre wieści z dla kibiców lekkoatletyki. Sprinter Antoni Plichta uplasował się na III miejscu w plebiscycie na 10 najpopularniejszych sportowców Krajowego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w 2019 roku.
 

Sprawdź, czy nadajesz się do policji

sala gimnastyczna_thChcesz wiedzieć, czy nadajesz się do policji? Mundurowi zapraszają na otwarte treningi. Podczas zajęć będzie okazja zmierzyć się z testem sprawności fizycznej, którego zaliczenie jest jednym z warunków przyjęcia do służby.
 

Jarmark Bożonarodzeniowy w Słubicach

jarmark slubice_thTo już w ten weekend! Od 13 do 15 grudnia na deptaku przy ul. Jedności Robotniczej rozłoży się jarmark bożonarodzeniowy. Będą stragany, zagroda ze zwierzętami oraz liczne atrakcje nie tylko dla dzieci.
 

Małgorzata Krzyżan w setce najlepszych sportowców z policji

gosia policja_100_thŚrodowisko policyjne postanowiło docenić najlepszych sportowców ze swojego grona. Na 100-lecie powołania policji wyróżniono 100 takich osób. Wśród nich znalazła się dyskobolka Małgorzata Krzyżan ze Słubic.
 

Co dalej ze ścieżką rowerową do Drzecina? GDDKiA jej nie wybuduje

sciezka rowerowa_thNie mamy dobrych wiadomości dla autorów petycji w sprawie budowy ścieżki rowerowej przy drodze krajowej nr 31. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała informację, że nie ma w planach tego typu inwestycji.
 

Młodziczki Jedynki z drugim zwycięstwem w lidze

jedynka sokol_thTo się kibicom nigdy nie znudzi. Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo mają na swoim koncie szczypiornistki UKS Jedynka Słubice. Tym razem swój drugi ligowy pojedynek wygrała drużyna młodziczek.
 

Świąteczne spotkanie z organizacjami pozarządowymi

NGO swieta_thSpotkanie wigilijne władz gminy z organizacjami pozarządowymi to już tradycja. Odbyło się także w tym roku. Była to dobra okazja do podziękowań i podsumowań, a także złożenia życzeń jeszcze bardziej udanej współpracy w roku 2020.
 

Mikołajkowy Bieg Rodzinny w naszym obiektywie

bieg mikolajki_trasaNie liczył się uzyskany czas i zajęte miejsce, a dobra zabawa, uśmiech na twarzy i ciekawe przebranie. Za nami Mikołajkowy Bieg Rodzinny, pierwsza tego typu impreza w Słubicach. Obserwowaliśmy go z naszym redakcyjnym obiektywem.
 

Jarmark adwentowy w Kościele Mariackim

jarmark mariacki_thW najbliższy weekend czeka nas druga odsłona jarmarku adwentowego we Frankfurcie. We wnętrzach Kościoła Mariackiego będzie można zobaczyć unikatowe wyroby rzemieślnicze.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama