Słubice: 20 września 2017   |   Imieniny: Renata, Filipina, Eustachy
reklama
reklama

Trzy chóry, trzy kraje - jeden koncert

chor adoramusTrzy chóry, reprezentujące trzy narody – taki nietypowy koncert odbędzie się w sobotę w Collegium Polonicum. Norwegowie, Niemcy i Polacy zapraszają na miks muzyczny: gospel, jazz, pop i wiele innych miłych dla uszu melodii.
 

OSTHAFEN VII - wiara i śmiech w teatralnym ujęciu

osthafen foto_thTo będzie prawdziwa gratka dla fanów teatru, na dodatek w wymiarze transgranicznym. Już po raz siódmy w Słubicach i Frankfurcie zagości festiwal teatralny OSTHAFEN. Impreza połączona będzie z obchodami 25-lecia Theater des Lachens (Teatru Śmiechu) i jubileuszem reformacji.
 

Wygraj wejściówkę na imprezę z Hazy Pockets

hazy pocket_thMamy gratkę dla szukających dobrej zabawy w sobotni wieczór. Dziś wieczorem w klubie Prowincja czeka nas druga odsłona imprezy firmowamej szyldem kolektywu „Between us”. Gwiazdą wieczoru będzie Hazy Pockets. Tylko u nas do zdobycia podwójna wejściówka.
 

Urad i Aurith wspólnie obchodziły Święto Lata

prom uradJuż po raz dziesiąty mieszkańcy Uradu i sąsiedniego Aurith wspólnie świętowali koniec lata. Ani po jednej, ani po drugiej stronie Odry nie zabrakło atrakcji, zabawa skończyła się późno w nocy. Gwoździem programu był kursujący pomiędzy obiema miejscowościami transgraniczny prom.
 

Frankfurcka filharmonia otwiera swoje drzwi

filharmonia ffo_thJak co roku, w niedzielę na początku września, filharmonia we Frankfurcie zaprasza młodszych i starszych melomanów w swoje progi. Na gości czeka wiele muzycznych atrakcji, ma być zabawnie i wesoło.
 

Świecko bawiło się podczas Święta Pieczonego Ziemniaka

swieto pieczonego_ziemniakaŚwięto Pieczonego Ziemniaka w Świecku ma już swoją markę, to ostatnia z wakacyjnych imprez plenerowych w okolicy. 9 września na boisku bawiło się razem tak wielu gości, jak nigdy wcześniej. Zjedzono niemal 150 kg ziemniaków i 35 blach ciasta. A tańce trwały do 3 w nocy.
 

Kino w SMOKU zaprasza po wakacyjnej przerwie

kino sala thZa oknami robi się jesiennie, wieczory coraz dłuższe… a może by tak wybrać się do kina? Po wakacyjnej przerwie ruszają projekcje filmów w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Nie zabraknie bajek, komedii, ani kina konesera.
 

Zgłoś pomysł do Aktywnego Kalendarza Adwentowego

preludium wideoJuż po raz 9. w atmosferę oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia mieszkańców Słubic i Frankfurtu wprowadzać będą wydarzenia zebrane w Aktywny Kalendarz Adwentowy. Co nas czeka w tym roku? Chętni mogą już zgłaszać swoje propozycje do magistratu.
 

Malarstwo Jerzego Sikucińskiego w Galerii Małej

sikucinski thNa pierwszy po wakacyjnej przerwie wernisaż zaprasza Galeria Mała mieszcząca się w SMOK-u. Swoje prace zaprezentuje Jerzy Sikuciński, muzyk, nauczyciel, który do pasji malarskiej powrócił po 30 latach przerwy.
 

Hazy Pockets zagra w Prowincji

hazy pocket_th16 września w klubie Prowincja czeka nas kolejna uczta muzyczna przygotowana przez ekipę between_us. Tym razem w podróż po świecie muzyki elektronicznej zabierze publikę ceniony DJ i producent Hazy Pockets. Nie zabraknie oczywiście solidnego słubickiego supportu.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz pomysł budowy basenu w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama