Słubice: 22 lutego 2017   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
reklama

Ostatki w Piwnicy

piwnica the_best_of2_TH Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na ostatnie weekendowe imprezy kończące tegoroczny karnawał. W piątek i w sobotę DJ Barti zaprasza na dwie imprezy, pierwsza to muzyczny "The best of", druga zapadnie Wam w pamięci jako taneczne pożegnanie karnawału.
 

Magiczny wieczór z flamenco (foto)

flamenco slubiceZa nami pierwsze spotkanie z flamenco na żywo w Słubicach. 17 lutego w klubie Prowincja mogliśmy przekonać się na czym polega urok i wyjątkowość tej pochodzącej z hiszpańskiej Andaluzji kulturowej tradycji. Jak było? Zapraszamy do naszej relacji.
 

"Ciemniejsza strona Greya" w SMOK-u (konkurs)

smok grey_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na drugą część ekranizacji światowego bestselleru pt. "Ciemniejsza strona Greya". Podczas, gdy Christian walczy ze swoimi wewnętrznymi demonami, Ana mierzy się z gniewem i zazdrością jego byłej uległej.
 

Koncert Aloszy Awdiejewa - wygraj zaproszenie

smok Awdiej_th Już za tydzień gratka dla miłośników wschodnich klimatów w piosence i wielbicieli talentu Aloszy Awdiejewa. Artysta odwiedzi Słubice i zaprezentuje swój najnowszy recital. U nas możecie wygrać wejściówki na ten koncert.
 

W sobotę bal Grupy Pomagamy- są jeszcze bilety

bal grosik_thPrzed nami I Bal Charytatywny Fudancji Grupy Pomagamy. 18 lutego w gościnnych wnętrzach Hotelu Horda czekają nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim licytacje atrakcyjnych fantów. Wszystko w celu pomocy osobom potrzebującym.
 

Dubska zagra w Prowincji

prowincja dubska_thKlub Prowincja zaprasza na koncert zespołu Dubska, jednego z najważniejszych bandów polskiego reggae. Rezerwujcie już bilety na kwietniową imprezę.
 

Weekendowe imprezy w Piwnicy

piwnica disco02_th Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na weekendowe imprezy. W piątek DJ M zaprezentuje Wam najnowsze i najlepsze kawałki na imprezie "Disco Dance", a w sobotni wieczór DJ Rush dobierze odpowiedni numer do serwowanego drinka.
 

Flamenco na żywo – wygraj ostatnie zaproszenie

smok flamencoJuż w najbliższy piątek w Słubicach odbędzie się pierwszy koncert flamenco z tańcem i muzyką na żywo. Zainteresowanie wydarzeniem było bardzo duże i wszystkie bilety zostały wyprzedane. Tylko u nas do zdobycia ostatnia podwójna wejściówka.
 

Winter Bass House 2017 (konkurs)

winter bass_house_thKlub Witkacy i portal Słubice24 zapraszają na kolejną edycję Winter Bass House, czyli spotkania z elektronicznymi dźwiękami. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na imprezę.
 

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" w kinie

sztuka kochania_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na film pt. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Historia najsłynniejszej seksuolog czasów PRL-u, walczącej o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy Słubicom potrzebna jest obwodnica?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama