Słubice: 21 listopada 2017   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Rozśpiewane transVOCALE w hołdzie Udo Lindenbergowi

transvocale startZa nami pierwszy, magiczny wieczór z muzyką spod znaku transVOCALE. Tym razem inauguracja odbyła się we frankfurckim Kleist Forum. Jak na polsko-niemiecką imprezę przystało, na scenie mieliśmy artystów z obu stron Odry. Wspólnie oddali hołd osobie i twórczości Udo Lindenberga.
 

Dave Adamashvili zagra w Prowincji

dave prowincja_thW poniedziałkowy wieczór w Prowincji będzie trochę rockowo, trochę bluesowo, do tego na pewno nastrojowo… Pod ekranem” wystąpi Dave Adamashvili, znany m.in. z The Voice of Poland. Artysta zaczaruje słuchaczy swoim głosem i gitarowym brzmieniem, tak jak zachwycał publiczność w programie.
 

Rusza transVOCALE. Co ciekawego będzie w Słubicach? Mamy dla was zaproszenia

biff thTo już dziś! Po wielu miesiącach przygotowań i oczekiwań rusza 14. odsłona festiwalu transVOCALE. O tym co przygotowali organizatorzy pisaliśmy już parokrotnie. Dziś krótkie przypomnienie tego co będzie działo się po polskiej stronie. I oczywiście konkursy.
 

Weź udział w koncercie uwielbienia razem z Jerzykami

uwielbienie thSchola dziecięca „Jerzyki” zachęca wszystkich do wspólnej modlitwy poprzez muzykę. Zaprasza na koncerty zatytułowane „Uwielbienie”, podczas których każdy będzie mógł jak dziecko z ufnością przyjść do Chrystusa. Pierwszy z nich już niedługo w słubickim kościele NMP Królowej Polski.
 

Rusza transVOCALE – wygraj bilety na Brodkę

brodka slubice_thWielbiciele dobrej muzyki autorskiej w klubowym wydaniu już zacierają ręce – 16 listopada rusza festiwal transVOCALE. O programie szczegółowo informowaliśmy już w października, dziś czas na długo wyczekiwany konkurs, na który zapraszamy razem z Viadrina Logistic.
 

Chopin i Paderewski z niepodległościowym przesłaniem

recital anastazjaNie tylko sportowo i religijnie, ale również muzycznie, uczcili mieszkańcy Słubic Narodowe Święto Niepodległości. W Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury odbył się koncert poświęcony polskim kompozytorom i ich twórczości. I wygląda na to, że stanie się stałym punktów niepodległościowych obchodów.
 

W Górzycy znów będzie jak w niebie. Przed nami kolejny Festiwal Aniołów

festiwal aniolow_thW Górzycy znowu będzie sielsko – anielsko. Pojawi się wiele lokalnych aniołów i… anielskie wróżki, które będą zabawiać dzieci. Jak co roku będzie muzyka, śpiew i bożonarodzeniowy jarmark. A dla wszystkich chętnych przygotowano artystyczne konkursy.
 

Opera Pucciniego zabrzmi w Forum Kleista

opera tuccini_thMuzyczna uczta dla smakoszy opery: w Forum Kleista będzie można śledzić przygody dumnej księżniczki Turandot w dalekich Chinach. Teatr Państwowy z Cottbus przedstawi jedną z najsławniejszych oper, muzyczny znak rozpoznawczy kompozytora Giacomo Pucciniego – z napisami po polsku i niemiecku.
 

Wygraj zaproszenie na koncert Macieja Wróblewskiego

wroblewski mdk_thCoraz bliżej do Narodowego Święta Niepodległości. Muzycznie będą świętować też w Rzepinie. W MDK zagra Maciej Wróblewski, o czym niedawno pisaliśmy. Dziś mamy dla naszych czytelników dodatkową niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na występ artysty.
 

Muzyka jesieni ponownie zabrzmi w Słubicach

chor scenaJak jesiennie, to i muzycznie, słubicki chór Adoramus zaprasza na XVIII Międzynarodowe Spotkania Muzyczne w ramach Festiwalu Musica Autumna - Muzyka Jesieni. A usłyszeć będzie można nie tylko śpiew, ale i utwory przygotowane przez młodych, zdolnych muzyków.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy kostka brukowa na terenie parku przy placu Wolności to dobry pomysł?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama