Słubice: 17 stycznia 2017   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Polsko-niemieckie rozmowy o współpracy

unithea_thUNITHEA i stowarzyszenie "My Life - historia opowiedziana" zapraszają na wieczór rozmów o współpracy polsko-niemieckiej. Dyskusja o współdziałaniu na terenie granicznego Dwumiasta będzie toczyła się pod wymownym tytułem „MY”.
 

"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" w SMOK-u (konkurs)

lotr 1_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na światowy hit kinowy  "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.
 

Konstrukcja rzeczywistości Michaela Kurzwellego

okno kurzwelli_thGaleria OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wernisaż wystawy Michaela Kurzwellego. Z najnowszymi pracami artysty będzie można zapoznać się już 20 stycznia.
 

Green Light wraca do Prowincji

prowincja green_light_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na środowy koncert jazzowy zespołu Green Light. Po blisko pięciu latach nieobecności zespół wraca do klubu Prowincja, wstęp wolny.
 

Karnawałowe "Kreatywki" dla dzieci

kreatywki maska_thStowarzyszenie Po PROstu zaprasza na cykl bezpłatnych zajęć dla dzieci pod hasłem KREATYWKI. Najbliższe spotkanie wpisze się w karnawałowy klimat. Trwają zapisy.
 

Flamenco na żywo – zaproszenie na koncert

smok flamencoSzkoła tańca „La Frontera” i Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert flamenco. Będzie to pierwsze takie wydarzenie z hiszpańską muzyką na żywo w Słubicach.
 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017 (foto)

wosp 2017Za nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słubicach. Przez cały dzień z redakcyjnym obiektywem obserwowaliśmy wszystko to, co działo się w naszym mieście. W tym roku Słubice zebrały rekordowe 88.228,57 złotych.

 

Tak śpiewali w kościele Ducha Świętego (foto)

koleda dla_przyjaciol_mariuszChoć od Bożego Narodzenia upłynęło już nieco czasu, słubiczanom nadal towarzyszy świąteczny nastrój. W sobotnie popołudnie spotkali się w kościele Ducha Świętego na wspólnym kolędowaniu z lokalnymi artystami. Byliśmy na imprezie z naszym redakcyjnym obiektywem.
 

Super fanty w Słubicach - zobacz co trafi na aukcje WOŚP

wosp 2015Przed nami 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku także i Słubice grają z orkiestrą Jurka Owsiaka. Zobacz, co tym razem trafi na licytacje, które odbędą się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.
 

Jasełkowe spotkania w SMOK-u za nami (foto)

aniolki jaselkaZa nami 27. edycja spotkań grup kolędniczych na szczeblu powiatowym. Choć w tym roku nie było tak wielu uczestników jak w latach poprzednich, to na scenie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury działo się wiele ciekawych rzeczy.
 

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama