Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Koncert z okazji 25-lecia szkoły muzycznej w Słubicach

koncert 25_szkola_muzyczna_thPaństwowa Szkoła Muzyczna w Słubicach ma już 25 lat! Tak okazały jubileusz to dobra okazja do świętowania. Jak to zrobić, jeśli nie w formie koncertu. Ten odbędzie się już 29 marca.
 

Raper Kękę zagra w Słubicach

keke thDobra wiadomość dla fanów hip-hopu. W Słubicach wystąpi popularny i ceniony przez publiczność raper Kękę. Na scenie klubu Prowincja artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. „To Tu”.
 

Mamy i córki - zapraszamy przed obiektyw AKFY

matki corki_thPasjonaci fotografii z Amatorskiej Komórki Fotografii Artystycznej szykują kolejną fotograficzną akcję dla mieszkańców Słubic. Ty razem do udziału zapraszają panie – a dokładnie mówiąc, mamy i córki.
 

Wojtek Pilichowski wystąpi z projektem "Vandal"

pilichowski2 thTo kolejna koncertowa wizyta Wojtka Pilichowskiego w Prowincji. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to funkowo-jazzową uczta dla uszu. Koncert wypełnią nowe, jazzowe aranżacje utworów, zaskakujące nową formą i wpływami muzyki etnicznej.
 

Zaśpiewaj i wygraj sukces!

mikrofon wokalSłubicom nie brakuje talentów wokalnych, więc może ktoś wyśpiewa sukces w tym konkursie? Słubicki Miejski Ośrodek kultury zaprasza do udziału w 24. edycji ogólnopolskiego konkursu piosenki „Wygraj Sukces”. Ruszyły zapisy!
 

Wokalne PRO ARTE w SMOK-u (foto/wideo)

wokalne pro_arteSłubicki Miejski Ośrodek Kultury okazał się prawdziwą „wylęgarnią” wokalnych talentów! Młodzi artyści szlifujący swój talent właśnie w SMOK-u zdominowali Powiatowy Przegląd Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE 2019 – i będą nas reprezentować w półfinałach wojewódzkich.
 

Warsztaty fotograficzne z Wojciechem Sternakiem

fotografia warsztaty„Podróż-od-nowa” – tak brzmi temat warsztatów teoretyczno-praktycznych z fotografii, które poprowadzi fotograf i kulturoznawca Wojciech Sternak. Kto ma ochotę wybrać się w artystyczną poza-mainstreamową podróż z aparatem dłoni?
 

Powiatowe recytacje PRO ARTE (foto)

recytacje 2019Tak rodzą się talenty! Ruszyły prezentacje powiatowe w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży Pro Arte. Jako pierwsi na scenie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się młodzi recytatorzy. Ich zmagania śledziliśmy z naszym obiektywem.
 

Cykladowy rejs w obiektywie Witolda Cholewy (foto)

witek wystawaKażdy zapewne robi zdjęcia podczas różnych urlopowych wyjazdów, ale niewielu później ogląda je w galerii sztuki... A to właśnie udało się Witoldowi Cholewie, pasjonatowi fotografii z Cybinki. Jego prace można zobaczyć w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.
 

„Trzy drogi” Wojciecha Sternaka

wojciech sternak_thPrzed nami kolejna wystawa w Galerii Okno. Tym razem swoje zdjęcia zaprezentuje fotograf i kulturoznawca Wojciech Sternak. Wernisaż odbędzie się 15 marca.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama