Słubice: 29 marca 2017   |   Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
reklama
reklama

Baletowa wersja Piotrusia Pana

piotrus panSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na baletową opowieść o Piotrusiu Panie, którą wykonają aktorzy Staatstheater Cottbus. Bilety na przedstawienie, które odbędzie się w Forum Kleista, można już nabyć w specjalnej cenie.
 

"Maria Skłodowska-Curie" w kinie (konkurs)

maria curie_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na dramat biograficzny pt. "Maria Skłodowska-Curie". Naukowiec i podwójna laureatka nagrody Nobla pokazana również jako żona i matka.
 

"Logan: Wolverine" w kinie (konkurs)

logan thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na film "Logan: Wolverine". Tracący moc Logan staje się mentorem małej dziewczynki, która posiada podobne zdolności.
 

Lokalni poeci zaprezentują "wiersze z szuflady"

Lokalni poeci zaprezentują  wiersze z szuflady Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Słubice zaprasza na spotkanie poetyckie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem czas upłynie pod znakiem wierszy napisanych przez lokalnych poetów. Kto wyciągnie swoje "wiersze z szuflady"?
 

Wiosenne recytacje "Wierszy Świerszcza" (foto)

recytacje swierszczJak można spędzić pierwszy dzień wiosny w szkole? Nie tylko na wagarach, ale także na... recytowaniu wierszy. 21 marca przekonali nas o tym uczestnicy siódmej edycji powiatowego konkursu recytatorskiego "Wiersze Świerszcza".
 

Warsztaty taneczne z Piotrem Tolakiem - konkurs

piotr tolak thGratka dla miłośników tańca, szczególnie w stylu hip-hop. Już w najbliższy weekend odbędą się warsztaty ze znanym choreografem i tancerzem Piotrem Tolakiem. Dla naszych czytelników mamy wejściówki.
 

Kulturalne akcenty na IV Kongresie Polonoznawczym

smok paczki_swinie_thDwa ciekawe wydarzenia kulturalne będą towarzyszyć tegorocznemu kongresowi polonoznawczemu, który w dniach 23-26 marca odbędzie się w Słubicach. Organizatorzy zapraszają słubicką publiczność na przedstawienie teatralne „Pączki, świnie, aureole” oraz film „Jesteśmy Żydami z Breslau”.
 

Eliminacje do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

recytacje proartePrzed nami powiatowe eliminacje do Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego. SMOK zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do zaprezentowania swoich umiejętności oratorskich. Najlepsi pojadą na finały wojewódzkie.
 

Weekendowe imprezy w Piwnicy

piwnica 24_03_th Klub Muzyczny Piwnica zaprasza na weekendowe imprezy w wiosennym klimacie. W piątek muzyczny dzień wagarowicza, czyli impreza "Spring Break", a w sobotę "Deluxe Night Party" i najlepsze hity dyskotekowe. Obie imprezy poprowadzi DJ Barti.
 

"Ja, Daniel Blake" w kinie konesera (konkurs)

ja daniel_blake_thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny film w ramach cyklu kino konesera pt. "Ja, Daniel Blake". Daniel i Katie muszą stawić czoła bezdusznej biurokracji. Mimo codziennych problemów, na nowo odnajdują prawdziwą przyjaźń i radość życia.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę Wieży Kleista w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama