Słubice: 27 maja 2017   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Taneczne degustacje w Piwnicy

party thW sobotni wieczór jak zwykle w Klubie Piwnica czeka dobra zabawa. Taneczne rytmy zaserwuje DJ Rob.W. Będzie też degustacja nowego smaku "DZIKI SAD" (darmowa dla pierwszych 40 osób). Do wygrania będą także vouchery na pyszne burgery.
 

Roztańczone Pro Arte w naszym obiektywie (foto)

pro arte_2017Za nami eliminacje Lubuskiej Gali Tanecznej. 25 maja na scenie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowały się grupy taneczne z powiatu słubickiego. Imprezę obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Było dużo pozytywnej energii, niebanalna choreografia oraz pełna sala publiczności.
 

Komediowy wieczór na statku

klub komediowy_thWielbiciele nietuzinkowych form sztuki będą mieli okazję spędzić czas w niebanalny sposób. Organizatorzy festiwalu Unithea zapraszają na wieczór z krótkimi grami improwizowanymi , który odbędzie się w trakcie rejsu statkiem Zefir po Odrze.
 

Adoramus koncertował w Heilbronn (wideo)

adoramus heilbronn_thChór Kameralny Adoramus wystąpił w zaprzyjaźnionym ze Słubicami niemieckim Heilbronn. Muzyków zaproszono do udziału w koncercie z okazji 60-lecia tamtejszej szkoły muzycznej. Wspólnie z niemieckimi chórzystami wykonali utwór specjalnie skomponowany na tę okazję.
 

W SOSW podsumowali projekt czytelniczy

czytelnictwo sosw_thSpecjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach podsumował działania promujące czytelnictwo. Szkoła wzięła udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, a także opracowała autorski projekt, który zachęcał do czytania książek.
 

Finał Olimpiady Sołectw. Pamięcin zaskoczył wszystkich!

czarnow thZa nami dziesiąta odsłona Olimpiady Sołectw organizowanej przez gminę Górzyca. 20 maja w Czarnowie były rzuty gumofilcem, przeciąganie liny i bieg w alkogoglach. Najlepszy w rywalizacji sołectw okazał się Pamięcin.
 

"Riko prawie bocian" w kinie (konkurs)

rico thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na animację dla całej rodziny pt. "Riko prawie bocian". Wróbelek Riko wykluwa się z jajka w bocianim gnieździe. Po odlocie przybranej rodziny do Afryki, z grupą przyjaciół postanawia ich tam odnaleźć.
 

Gala taneczna Pro Arte w Słubicach

proarteJuż w najbliższy czwartek, w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, odbędą się prezentacje powiatowe w ramach tegorocznej Lubuska Gala taneczna". Swoje taneczna umiejętności zaprezentują zespoły dziecięce i młodzieżowe z terenu powiatu słubickiego.
 

"Uciekaj!" w kinie (konkurs)

uciekaj thSłubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na horror pt. "Uciekaj!". Czarnoskóry mężczyzna udaje się ze swoją białą partnerką do posiadłości jej rodziców. Szybko jednak orientują się, że atmosfera domu jest, mówiąc delikatnie, dziwna.
 

Udane recytacje słubiczan w finałach Pro Arte

pro Arte_thZa nami wojewódzkie finały Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2017. Z dobrej strony zaprezentowali się na nich słubiczanie. Tytuł laureata wywalczyła Emilia Kusz, a wyróżnienie otrzymała Natalia Walkowiak.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama