Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Big Cyc podbił publiczność w Słubicach (foto)

big cyc_skibaBlisko 200 osób bawiło się na koncercie zespołu Big Cyc w klubie Prowincja. 19 stycznia kultowa formacja zagrała swoje największe przeboje, a publiczność w charakterystyczny sposób zabawiał jedyny i niepowtarzalny Skiba.
 

Nagraj film o ulubionej książce i wygraj nagrody

czytanie thCzy są w Słubicach rodziny, które lubią wspólnie czytać? Macie swoje ulubione książki? Nakręćcie o nich krótki film. Taki właśnie konkurs ogłosiła gorzowska biblioteka pedagogiczna. Cel jest szczytny: żeby zachęcić innych do spędzania wolnego czasu z książką.
 

Dwa Michały rozbawią słubiczan

dwa michaly_thKomu trzeba poprawić nastrój? Klub Prowincja ma propozycję, ale tylko dla pełnoletnich – humor na żywo, prosto ze sceny, w wykonaniu dwóch komików znanych z występów na rożnych scenach i w programach telewizyjnych.
 

Jazzowa podróż przez ocean z Markiem Napiórkowskim

napiorkowski smok_thJesteście głodni ciekawej, nieprzeciętnej muzyki? W Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi znany jazzman Marek Napiórkowski. Ze swoim zespołem zagra koncert promujący najnowszy projekt pt. "WAW-NYC”. Melomani, możecie już zamawiać bilety.
 

Przed nami kolejna edycja Pub Quizu

pub quiz_pucharDobra (a może świetna?) wiadomość dla wszystkich fanów spotkań z Pub Quizem i szalonym prowadzącym. Już 26 stycznia rusza kolejna edycja tej zabawy. Są chętni?
 

Baletnica w mieście na fotografiach Pawła Janczaruka

baletnica w_miescie_thW Galerii Okno w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury już niedługo będzie można oglądać zdjęcia autorstwa Pawła Janczaruka. Fotograf zabierze widzów do malowniczej Zielonej Góry, ale główną bohaterką zdjęć będzie nie miasto, a utalentowana baletnica.
 

Kazik i Kwartet ProForma wystąpią w Słubicach

kazikJuż wiadomo, że w kwietniu w Collegium Polonicum wystąpią Kazik oraz Kwartet ProForma. Jeszcze nie znamy szczegółów koncertu, ale wielbiciele klimatów „Taty Kazika” już mogą rezerwować termin w kalendarzu.
 

Jesteś twórcą? Pokaż się na festiwalu „Art an der Grenze”

art grenze_thNa przełomie kwietnia i maja we Frankfurcie na Odrą znowu pojawi się wielu artystów zajmujących się najróżniejszymi sztukami jak np. malarstwo, rzeźba, instalacje, street art i… jeszcze nie wiadomo. Lista jest otwarta, a chętni do pokazania swojej twórczości mogą zgłaszać się do organizatorów.
 

Poznaj polskie ogrody autorstwa Petera Lenne

lenneparkKto lubi spacerować po pałacowych ogrodach? Choć to zima, Collegium Polonicum zaprasza na wędrówkę po mistrzowskich ogrodach właśnie – czyli po wystawie o polskich aranżacjach autora m.in. Lenneparku z Frankfurtu. Okazuje się, że pozostawił po sobie dziedzictwo również w naszym kraju.
 

100 lat niepodległości oczami uczniów ZST

wystawa zst_slubice_thJak nasza młodzież rozumie patriotyzm? Można się o tym przekonać, odwiedzając Galerię Małą w SMOK-u. Obecnie znajdują się tam plakaty przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych na temat „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”. Podczas niedawnego wernisażu autorzy najlepszych otrzymali wyróżnienia.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama