Słubice: 27 czerwca 2017   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama

Miejskie Święto Hanzy - znamy program koncertów

dawid kwiatkowskiNa początku czerwca zapowiadaliśmy jakie atrakcje czekają nas podczas tegorocznego Miejskiego Święta Hanzy. Dzisiaj znamy już szczegóły programu - wiemy kto i kiedy wystąpi po polskiej stronie Odry.
 

Sobótka w Kunicach

kunice sbotka_thPoczątek lata jest bardzo imprezowy, niemal każda miejscowość organizuje coś ciekawego dla swoich mieszkańców i mile widzianych gości. Nie inaczej będzie w Kunicach, które już po raz trzeci zapraszają na tradycyjną Sobótkę.
 

Integracyjny Dzień Sztuki w słubickim SOSW

dzien sztukiCzerwony Kapturek, Pippi Langstrump, Harry Potter, a nawet chiński cesarz – m.in. te postacie 7 czerwca odwiedziły podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach. Integracyjny Dzień Sztuki był pełen bajkowych atrakcji.
 

Festyn wakacyjny w Pamięcinie

pamiecin impreza_thW Pamięcinie ostatnio coraz więcej się dzieje, szczególnie jeśli chodzi o imprezy "pod chmurką" dla małych i dużych. Kolejna propozycja na sobotnie popołudnie to festyn wakacyjny, na który zaprasza lokalne Koło Gospodyń Wiejskich.
 

Biesiada Świętojańska w „Jutrzence”

noc swietojanska_thNa wspólne puszczanie wianków, tańce i śpiewy przy ognisku, a także poszukiwanie legendarnego kwiatu paproci, zapraszają mieszkańców organizatorzy Biesiady Świętojańskiej: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Słubickiej, Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu i działkowcy z „Jutrzenki”.
 

Galeria OKNO pokaże fotografie Stepana Grygara

stepan grygar_2017Czeski fotograf Stepan Grygar będzie kolejnym gościem Galerii Okno działającej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Artysta zaprezentuje publiczności trzy cykle tematyczne prac, pokazujących w nietypowy sposób m.in. przestrzeń miejską.
 

Tak bawiliście się na festynie z Grupą Pomagamy (foto)

festyn rodzinny_2017Za nami festyn rodzinny organizowany przez Grupę Pomagamy, w tym roku pierwszy raz pod szyldem niedawno założonej fundacji. W niedzielne popołudnie obiekty Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wypełniła kolorowa i radosna atmosfera rodzinnego święta.
 

Festyn rodzinny z Grupą Pomagamy - zobacz program

festyn pomagamy_thTo już ten czas! Wiele tygodni przygotowań i jutro wielki finał. Fundacja Grupy Pomagamy zaprasza wszystkich mieszkańców Słubic na wielki festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji i dobrej zabawy. Dziś poznaliśmy ostatnie punkty programu.
 

Dyskoteka w SMOK-u jak za dawnych lat

disco czerwiec_thPo długiej przerwie klub Prowincja zaprasza na kolejną odsłonę dyskoteki w dawnym stylu. 17 czerwca największe muzyczne przeboje lat 80' i 90' będzie serwować niezawodny DJ Zikey. Początek imprezy o godz. 21. Wstęp 15 zł od osoby.
 

Helene Beach Festival 2017 - mega konkurs

helene thPiękne okoliczności przyrody, wyjątkowa muzyka i tysiące bawiących się ludzie - tak w skrócie można opisać Helene Beach Festival. W tym roku odbędzie się kolejna edycja tej niezwykłej imprezy. Tylko u nas do zdobycia wejściówki o wartości prawie 100 euro!
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama