Słubice: 27 maja 2017   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Diament w nowej siedzibie - będzie impreza

diament siedziba_thSzkołę Językową Diament doskonale kojarzy wielu słubiczan. Od wielu lat z powodzeniem języka uczą się w niej zarówno dzieci, jak i dorośli. W sobotę szkołę czeka poważna zmiana - przenosiny do nowej siedziby. Z tej okazji odbędzie się wielki happening.
 

Pływające muzeum techniki odwiedziło Słubice foto)

barka slubiceNie lada gratka czeka pasjonatów historii i techniki. W ramach projektu "Odrzańska Odyseja II" do Słubic przypłynęła zabytkowa barka z 1936 roku. Na pokładzie znajduje się mobilne muzeum techniki. Są także multimedialne atrakcje.
 

Rekrutacja do Hufca Pracy na rok szkolny 2017/2018

hufiec pracy slubice thJak co roku trwa akcja rekrutacyjna do 4-13 Hufca Pracy w Słubicach. Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 15-18 lat. Uczestnicy mają szansę uzupełnić wiedzę ogólną z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjalnej, łącząc naukę z pracą zarobkową.
 

Diamenty ponowie trafiły do słubickich firm

forbes-kwiatkowski thDziesiąta, jubileuszowa edycja Diamentów Forbesa, okazała się szczęśliwa dla słubickich firm. Aż cztery z nich znalazły się w ścisłej czołówce i otrzymał prestiżowy Diament, symbol powodzenia w biznesie przyznawany przez miesięcznik Forbes.
 

Dlaczego regularne pranie tapicerki meblowej jest ważne?

meble pucus thW dzisiejszych czasach można znaleźć wiele firm świadczących usługi prania i czyszczenia tapicerki, lecz czym się kierować podczas wyboru tej właściwej? Zobacz jakie rozwiązanie oferuje firma PUCUŚ.
 

Uciekał kradzionym autem

poscig torzym_thWypadkiem zakończył się pościg funkcjonariuszy Straży Granicznej za Mitsubishi ASX na krajowej "dwójce". Uciekający kierowca uderzył w inny pojazd. Jak się okazało, auto które prowadził było kradzione.
 

Dzień Kwitnącej Róży w Agrogobexie

agrogobex roze_thCentrum Ogrodnicze Agrogobex zaprasza w najbliższą sobotę na Dzień Kwitnącej Róży. Na gości czeka wiele atrakcji - porady ekspertów, losowanie nagród i oczywiście promocyjne ceny.
 

Zamknięcie mostu przełożone na inny termin

most zamkniety thW czerwcu nie będzie zamknięcia mostu łączącego Słubice i Frankfurt. Taką informację podał Urząd Miejski w Słubicach. Wszystko z powodu remontów na autostradzie A2, które rozpoczęły się w połowie maja.
 

Ptasie obserwacje z Dziuplą (foto)

ptaszekCo ciekawego słychać u przyrodników z Dziupli? Właśnie zakończyli przegląd skrzynek lęgowych w parku przy Alei Niepodległości. Okazało się, że aż połowa z nich była zamieszkana przez okoliczne ptaki.
 

Kto przygarnie puszkę? Zostań wolontariuszem fundacji

puszka pomagamy_thFundacja Grupa POMAGAMY wiele razy przekonała się, że może liczyć na wsparcie mieszkańców powiatu słubickiego. Tym razem organizacja przygotowała 10 puszek, które czekają na ludzi z dobrymi sercami. Jak zostać wolontariuszem i ‘dołożyć swoją cegiełkę do dzieła pomocy?
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz budowę mariny rzecznej w Słubicach?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama