Słubice: 20 sierpnia 2017   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

Przedszkole Miś Uszatek zostanie rozbudowane

uszatek rozbudowa_thJeszcze trwają wakacyjne remonty w słubickich przedszkolach, a już planowane są kolejne. Przedszkole Samorządowe nr 3 "Miś Uszatek" ma zostać powiększone o nowy budynek, dzięki czemu będzie mogło przyjąć o 50 dzieci więcej.
 

Jest decyzja! Na słubickim cmentarzu powstanie kolumbarium

spacer-pojednania-thNie od dziś wiadomo, że na słubickiej nekropolii robi się ciasno i za kilka lat może zabraknąć miejsc pochówku. Jednym ze sposobów na rozwiązanie tego problemu ma być kolumbarium, w którym będą umieszczane urny z prochami. Władze Słubic podjęły decyzję o jego budowie.
 

Górskie przygody młodzieży wincentyńskiej

dzieci maryi_thWciąż przyglądamy się temu, jak młodzi słubiczanie spędzają wakacje. Czas na wspomnienia z wyjazdu Młodzieży Maryjnej i ministrantów ze Słubic i Żmigrodu. Tu również nie zabrakło ciekawych atrakcji, słońca oraz tego co najważniejsze – uśmiechu, odpoczynku i radości.
 

Sierpniowe promocje w Piotrze i Pawle

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. W trzecim tygodniu sierpnia na klientów czekają wybrane produkty w super cenach.
 

Będą rozmawiać o wolontariacie

wolontariatDobrowolna, bezpłatna i bezinteresowna praca na rzecz innych - czyli wolontariat - będzie tematem kolejnego „Podwieczorku Obywatelskiego”. Przedstawiciele organizacji pozarządowych i chętni do zaangażowania się w wolontariat spotkają się na Plaży Prowincja.
 

Czy warto jest wybrać ocieplenie pianą?

insulation-2389795 thW ostatnich latach na rynku bardzo często jako idealne ocieplenie np. poddasza jest przedstawiana pianka poliuretanowa. Niemniej jednak, czy to jest rzeczywiście tak dobre, że warto byłoby zastosować piankę zamiast np. wełny mineralnej, czy styropianu?
 

Co dalej z PUK? Mamy oświadczenie prezesa

wozniak ireneusz_thW lipcu pisaliśmy o sytuacji w słubickich spółkach komunalnych. Szczególnie duże emocje wywołała sprawa przyszłości prezesa Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Ireneusza Woźniaka. Dziś wiemy już, że prezes ze stanowiska odchodzi. Do naszej redakcji przesłał oświadczenie.
 

Czy powiat będzie zwalniać sprzątaczki? Sprawdziliśmy

sprzataczka thKilka dni temu przestrzeń publiczną obiegły informacje, że w szkołach ponadgimnazjalnych, nadzorowanych przez Starostwo Powiatowe w Słubicach, szykują się zwolnienia osób sprzątających i zastąpienie ich firmami zewnętrznymi. Postanowiliśmy sprawdzić ten temat.
 

Zakręcone zakupy w Galerii Prima

spinner thŚwiat oszalał na punkcie zabawki fidget spinner. Wszystkich miłośników tego gadżetu Galeria Prima zaprasza w czwartek, 17 sierpnia, na zakupy. Wystarczy tylko dokonać zakupu za min. 30 zł, udać się do punktu promocyjnego, okazać paragon i odebrać fidget spinnera. Akcja trwa w godz. 13:00 – 17:00. 
 

Zbiórka krwi w Galerii Prima

prima krew_08_thPod hasłem "Oddaj krew uratuj życie" 17 sierpnia w Galerii Prima odbędzie się zbiórka krwi. Krwiobus podstawiony będzie na parkingu przed galerią (Słubice, ul. Daszyńskiego 1) w godzinach 10:00 - 15:00.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czego najbardziej brakuje Ci na terenie placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama