Słubice: 17 stycznia 2017   |   Imieniny: Marian, Jan, Antoni
reklama
reklama

Kulig w Nowych Biskupicach

kunowice kulig_thTegoroczna zima nie żałuje nam ostatnio śniegu i mroźnej pogody. Licząc na sprzyjającą aurę, sołectwa Nowe Biskupice i Kunowice zapraszają na kulig.
 

W "Piotrze i Pawle" jeszcze taniej niż myślisz

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł w Słubicach zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. Z okazji rozpoczętego niedawno Nowego Roku czekają liczne promocje cenowe.
 

Partia RAZEM zaprasza na spotkanie w Słubicach

prowincja bak_spotkanie_thPartia Razem zaprasza na otwarte spotkanie z przedstawicielami zarządu krajowego. Słubice odwiedzą Adrian Zandberg i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.
 

Szukasz pracy? Trwa nabór do Straży Granicznej

straz graniczna_siedziba_th30 nowych funkcjonariuszy zostanie przyjętych do służby w placówkach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w bieżącym roku. Zasilą oni szeregi pograniczników w województwach dolnośląskim, wielkopolskim i lubuskim. Trwa nabór do służby.
 

Jak ciekawie spędzić zimowe ferie? Oto odpowiedź

ferie diament30 stycznia w Słubicach rozpoczynają się zimowe ferie. Ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu przygotowały Szkoła Językowa Diament oraz Stowarzyszenie po PROstu. Przez 2 tygodnie na chętnych czekają rozmaite warsztaty.
 

Martwy ptak na Odrze - interweniowali strażacy

strazacy odra_thDzisiaj krótko przed południem na ulicy Nadodrzańskiej interweniowała straż pożarna. Tym razem to jednak nie pożar, ani wypadek były powodem ich przyjazdu. Na Odrze znaleziono martwego ptaka.
 

"Rozmowa z..." - Adam Szulczewski (wideo)

rozmowa z_szulczewski_thZapraszamy na kolejne wydanie programu pt. "Rozmowa z..." realizowanego wspólnie przez telewizję HTS oraz portal Słubice24. Tym razem naszym gościem był Adam Szulczewski z Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.
 

Darmowe lodowisko w zimowe ferie

lodowisko slubice 2Dobra wiadomość dla fanów jazdy na łyżwach. W trakcie ferii zimowych uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy Słubice będą mogli bezpłatnie korzystać z lodowiska przy ul. Sportowej.
 

Kobieta potrącona przy Galerii Prima

potracenie prima12 stycznia krótko po godz. 15 doszło do wypadku przy Galerii Prima. Mercedes na niemieckich tablicach rejestracyjnych potrącił kobietę. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.
 

Trwa walka o referendum - jest skarga na decyzję komisarza

referendum podpisy thInicjatorzy akcji referendalnej w sprawie odwołania Rady Powiatu Słubickiego nie składają broni. 9 stycznia złożyli skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gorzowie dotyczącą odrzucenia przez komisarza wniosku o referendum.
 

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz inicjatywę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama