Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Życzenia wielkanocne od redakcji portalu Słubice24

zyczenia-wielkanoc-thZ okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym Czytelnikom, Współpracownikom i Klientom życzymy radości i spokoju przy świątecznym stole, dużo zdrowia i rodzinnego ciepła oraz mokrego poniedziałkowego poranka:)
 

Na moście przypomnieli o jedności europejskiej

most spotkanie_thWładze Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytetu Europejskiego Viadrina, razem z przedstawicielkami Słubic i Frankfurtu, wspólnym spacerem po granicznym moście uczciły 15. rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wspólnie przypomnieli o tym, jak ważne było to, co stało się 1 maja 2004 roku.
 

Wielkanocny zając w Słubicach! Będzie rozdawał mieszkańcom słodycze i zachęcał do pomocy

zajac wielkanoc_thTego jeszcze w Słubicach nie było! Wielkanocny zając pojawi się w naszym mieście. Będzie rozdawać świąteczne pozdrowienia i słodkości, ale również zbierać pieniążki w szczytnym celu. Gdzie i kiedy będzie można go spotkać?
 

Apel do fachowców od remontów - co robić z odpadami?

remont fachowiec_thO tym jak ważną kwestią w Słubicach jest segregacja odpadów, mogliśmy przekonać się niejeden raz śledząc rozmaite dyskusje w internecie, także na naszej stronie. Jeden z zarządców nieruchomości ze Słubic poszedł krok dalej i do osób wykonujących remonty wystosował dość nietypowy apel.
 

W bibliotece powstały wielkanocne kurki i kurczaczki (foto)

kurki kurkiTo były udane warsztaty wielkanocne! Biblioteka zamieniła się w kolorową i wesołą pracownię artystyczną. Dzieci i rodzice wspólnie stworzyli kury i kurki, które pięknie będą prezentować się na świątecznym stole.
 

Niemcy świętują Karfreitag – sklepy i urzędy zamknięte

frankfurt widok_mostNiemcy nieco inaczej niż w Polsce obchodzą zbliżające się święta. U naszych zachodnich sąsiadów sklepy i urzędy zostaną zamknięte już w Wielki Piątek (tzw. Karfreitag). Jest to dzień wolny od pracy.
 

Wędkarze zapraszają na spinningowe mistrzostwa

zawody splawikoweUwaga wędkarze z koła PZW nr 2! Niedługo I tura Spinningowych Mistrzostw Koła! Można już się zapisywać.
 

Jak znaleźć atrakcyjne oferty nowych mieszkań

mieszkanie thWiele osób, zanim podejmie decyzję o kupnie czegokolwiek, woli sprawdzić ceny w każdym możliwym miejscu. Łowcy okazji potrafią niejednokrotnie przeszukać cały rynek w poszukiwaniu najlepszej oferty. Co, jeśli mamy do czynienia z produktem, jak np. mieszkanie, którego cena jest ruchoma w zależności od wielu czynników?
 

Poważny wypadek pod Serbowem. Potrzebna była pomoc helikoptera LPR (foto)

serbow helikopter_thDo groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj popołudniu na drodze wojewódzkiej nr 137. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedną z poszkodowanych osób zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
 

Awaria wodociągu. Centrum Słubic bez wody

zuws wykop_thDziś popołudniu na ul. Kopernika doszło do awarii wodociągu. Wyciek wody spowodował konieczność odcięcia zasuw. Cześć bloków mieszkalnych w centrum Słubic nie ma dostępu do bieżącej wody.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama