Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Słubiczanin Arek Karpowicz walczy z rakiem - wspólnie możemy mu pomóc

arek karpowicz_thNierówna walka Arka Karpowicza z rakiem żołądka trwa od kwietnia. Żeby mógł ją wygrać, potrzebuje specjalistycznej terapii, której koszt to ok. 100 tys. euro. W pomoc włączyła się Fundacja Grupy Pomagamy, działa również zbiórka na Pomagam.pl.
 

Spółdzielcy wybrali nową radę nadzorczą

spoldzielnia nowa_rada_thJuż trzeci raz na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach spotkali się na walnym zebraniu, żeby wybrać nową radę nadzorczą. Większość z nowo wyłonionego składu członków to te same osoby, które zostały wybrane w marcu, ale w kwietniu złożyły mandaty.
 

Manewry strażaków – na wodzie i w lesie

ciwczenia OSP_thStrażacy szkolą się – lato to czas, kiedy potrzebne są im m.in. umiejętności prowadzenia akcji nad wodą i gaszenia pożarów lasów. I właśnie to ćwiczyli - za nimi pracowity, szkoleniowy weekend. I pierwsza okazja do sprawdzenia nabytych umiejętności.
 

Seniorzy z Rzepina wiedzą, jak być bezpiecznym

seniorzy rzepin_bezpieczni_thJak seniorzy mogą bronić się przed zagrożeniami? Jak nie dać się nabrać, kiedy ktoś dzwoni i próbuje wyłudzić pieniądze? O tym i o wielu innych, ważnych sprawach związanych z bezpieczeństwem, rozmawiali z seniorami w Rzepinie tamtejsi policjanci. A dodatkowo każdy otrzymał kieszonkowy alarm i specjalny poradnik.
 

Nocny wypadek w Nowych Biskupicach. Czołowo zderzyły się dwie osobówki (foto)

nowe biskupice_wypadek_thDo groźnie wyglądającego wypadku doszło dziś w nocy w Nowych Biskupicach. Na wjeździe do miejscowości na drodze wojewódzkiej nr 137 zderzyły się czołowo dwa pojazdy osobowe. Cztery osoby trafiły do szpitala.
 

Warsztaty językowe dla pasjonatów literatury

literatura thW Collegium Polonicum kolejne warsztaty dla pasjonatów literatury, tym razem tych znających język niemiecki. Przez cztery dni wykładać będzie prof. Beate Baumann z Uniwersytetu w Katanii (Włochy).
 

Przygotuj się do lata z Chirurgią Plastyczną Barańscy

lato baranscLato za pasem, to już ostatni moment, aby przygotować swoje ciało i twarz na wakacje. Klinika Chirurgia Plastyczna Barańscy przygotowała promocyjny pakiet zabiegów, dzięki którym poczujemy się piękniejsi, młodsi i bardziej atrakcyjni. I to wszystko w bardzo przystępnych cenach.
 

Kolumbijczyk nie dojedzie na mundial

patrol pol_niem_thTo się nazywa prawdziwa miłość do futbolu. Kolumbijczyk, który nielegalnie przebywał na terytorium państw Schengen, postanowił wybrać się na mundial do Rosji. Niestety, nie zobaczy na własne oczy mistrzostw – złapali go nasi pogranicznicy.
 

Seniorzy poznają jak szukać informacji w internecie

fundacja kursy_komp_thFundacja na rzecz Collegium Polonicum zaprasza na nietypowe szkolenie komputerowe – te, osoby, zwłaszcza starsze, które chcą dowiedzieć się, jak w internecie wyszukać ciekawe informacje o tym, co dzieje się w Słubicach. Nasze organizacje pozarządowe proponują wiele różnych możliwości spędzania wolnego czasu – warto je poznać!
 

Tak bawiliście się na festynie z Fundacją Grupy Pomagamy

festyn pomagamy_2018Boisko przy byłym Rolniczaku po raz kolejny w tym roku zamieniło się w wesołe, festynowe miasteczko. Za nami drugi Charytatywny Festyn Rodzinny, który zorganizowała Fundacja Grupy Pomagamy. Tak właśnie można połączyć przyjemne z pożytecznym – czyli bawić się i pomagać. Zobaczcie sami!
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama