Słubice: 15 października 2018   |   Imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
reklama
reklama

W bibliotece piekli smakowite babeczki. A to nie koniec!

kulinarne babeczki_thTak, takie rzeczy dzieją się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach! Podczas Kulinarnych Czwartków jest smacznie, pachnąco, inspirująco… Przed nami kolejne spotkania.
 

Parafianie świętowali rodzinnie i kolorowo (foto)

festyn duch_dmuchanceKolorowo, smacznie, wesoło, gwarnie, tłoczno… Tak było podczas festyn z okazji XXX-lecia parafii pw. Ducha Świętego. Słubiczan przyciągnęła nie tylko muzyka płynąca ze sceny, ale pewnie i obiecane wadowickie kremówki, które rozeszły się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki.
 

Dlaczego nie mamy budżetu obywatelskiego?

budzet obyw_thWiększość kandydatów startujących w niedzielnych wyborach samorządowych postuluje wprowadzenie w naszej gminie budżetu obywatelskiego.
 

Oglądaj na żywo debatę kandydatów na burmistrza

kandydaci thZapraszamy na debatę kandydatów na burmistrza Słubic! Równo o godz. 18:00 startujemy z transmisją na żywo. Przekaz można oglądać na kanale 140 sieci kablowej VECTRA oraz w internecie - na naszej stronie oraz  profilu na Facebooku.
 

Będą nowe światła na dwóch skrzyżowaniach w Słubicach

swiatla thUwaga kierowcy! Już niedługo nowa sygnalizacja świetlna zostanie zamontowane na skrzyżowaniu ulic 1 Maja, Folwarcznej i Sportowej. A w przyszłości również… na krzyżówce Konstytucji 3 Maja, Mieszka I i Jagiełły, czego domagało się wielu mieszkańców. Czy dzięki temu będzie tam bezpieczniej?
 

Pytania do kandydatów na burmistrza Słubic – część II

kandydaci thWybory samorządowe coraz bliżej, a emocje coraz większe. Aby ułatwić wam wybór pytamy kandydatów na burmistrza Słubic o najważniejsze sprawy dla naszego miasta i gminy. Zapraszamy do lektury.
 

Wędkarski pojedynek nad Odrą (foto)

pzw puchar_55Tego dnia wyjątkowo dopisała pogoda i humory – w minioną sobotę kanał Odry „zaroił” się wędkarzami i wędkami. To tutaj członkowie koła PZW nr 2 walczyli o puchar burmistrza Słubic. A my towarzyszyliśmy ich zmaganiom z naszym obiektywem.
 

Basen we Frankfurcie zamknięty

basen kryty_thPodczas trwającej kampanii wyborczej często przewija się temat basenu w Słubicach… a tymczasem mamy złe wiadomości dotyczące pływalni we Frankfurcie. Jest zamknięta do odwołania.
 

ORYX szuka osób na stanowisko magazyniera

magazyn thPrężnie rozwijająca się firma ORYX S.C. poszukuje do współpracy magazynierów. Firma specjalizuje się w sprzedaży detalicznej poprzez internetowe serwisy sprzedażowe.
 

KWW Radni dla Mieszkańców – dlaczego warto głosować właśnie na nich?

kww radni_thKogo wybrać do Rady Powiatu? KWW Radni dla Mieszkańców przekonuje, że warto postawić właśnie na ich komitet. - Nie będziemy się bać mówić prawdy, choćby nie wiadomo, jaka była trudna – obiecują kandydaci. I przedstawiają swój program – listę najważniejszych spraw, która powinna zostać załatwiona bez względu na to, kto będzie rządził.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama