Słubice: 24 lutego 2018   |   Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
reklama
reklama

Jak teatr pomaga w nauce języków? Colpol zaprasza nauczycieli na warsztaty

nauka jezyka_thJuż po raz piąty Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum zaprasza nauczycieli na warsztaty. W tym roku odbywają się one pod hasłem "Pedagogika teatru w nauczaniu języków obcych". Jak dzięki teatrowi wzbogacić szkolne lekcje?
 

Zimowa promocja w STYL-DOM. Rabat na okna do 35%

styldom zimaPlanujesz wymianę lub kupno nowych okiem? Teraz jest ku temu dobra okazja. Słubicka firma STYL-DOM uruchomiła specjalną, zimową promocję. Na zakup okien PCV i drewnianych czeka nawet 35% rabatu.
 

II Bal Charytatywny Fundacji Grupy Pomagamy

bal pomagamy_thFundacji Grupy Pomagamy zaprasza na druga odsłonę balu charytatywnego. Impreza to nie tylko spotkanie sympatyków fundacji, ale przede wszystkim akcja charytatywna. Rok temu udało się zebrać ponad 19 tys. zł. Jak będzie w tym roku? Trwają zapisy i zbiórka fantów.
 

Czy budynek starostwa zostanie obciążony hipoteką?

powiat starostwoO tym, że kondycja finansowa powiatu słubickiego nie jest dobra, wiadomo od dawna. Zarząd powiatu podejmuje kolejne kroki, które mają zapewnić sprawną spłatę zobowiązań i realizację zadań w najbliższych latach. Najnowszy pomysł to obciążenie hipoteką budynków starostwa.
 

Jak minął pierwszy semestr w słubickim ogólniaku?

liceum thFerie już powoli się kończą. To czas nie tylko na zasłużony odpoczynek – zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli, ale również dobry czas na podsumowanie mijającego półrocza. W słubickim liceum czas mijał nie tylko na nauce.
 

Internet i telewizja z prędkością światła? Tak! W Słubicach powstaje superszybki światłowód

cybernet thJeszcze tej wiosny cześć mieszkańców Słubic będzie mogła skorzystać z nowej jakości dostępu do internetu i telewizji cyfrowej. Technologia „Fiber to the Home” pozwala oferować nieograniczone możliwości w przesyle danych, ponieważ światłowód nie ma limitu przepustowości. Zainteresowani? Zapraszamy po szczegóły.
 

Słubice uczczą pamięć Żołnierzy Wyklętych

zolnierze wykleci_thNarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych przypada 1 marca. Uroczystości z tej okazji odbędą się w pod pomnikiem na placu Sybiraków. Będą modlitwy, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy. A wieczorem msza w kościele Św. Ducha.
 

Wiosenna kolekcja już dostępna w butiku PERLAGE

perlage thChoć za oknem jeszcze zimowa aura, to można już się przygotować do nadejścia wiosny. Butik PERLAGE Magdalena, oferujący modę plus size dla kobiet, zaprasza na zakupy. Na półkach i wieszakach znajdziemy już ubrania z nowej, wiosennej kolekcji.
 

Wystawa domowych pupilów w Rybocicach

papuzki thTo pierwsza taka wystawa w naszym regionie: Rybocice zapraszają amatorów- hodowców zwierząt i ich podopiecznych: papużki, króliki, chomiki, świnki morskie… Wszystkie domowe zwierzaki z wyjątkiem psów i kotów. Równie mile widziani są odwiedzający.
 

Zakupowe inspiracje w Piotrze i Pawle

piotr pawel thSupermarket Piotr i Paweł zaprasza mieszkańców Słubic na zakupy do sklepu przy ul. Wojska Polskiego 9. W bieżącym tygodniu na klientów czeka wiele produktów w super cenach.
 
Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama