Słubice: 20 sierpnia 2019   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

Zagrają w piłkę dla chorego Krzyśka

odra cupFundacja Grupy Pomagamy kilka dni temu zapowiedziała organizację turnieju piłkarskiego dla sparaliżowanego po udarze Krzysztofa Ryłko. 36-letni słubiczanin potrzebuje pieniędzy na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny. Znamy już szczegóły imprezy.
 

Nocne zawody o puchar sklepu „Pod Akacją”

PZW puchar_starostySklep wędkarski „Pod Akacją” i zarząd Koła PZW nr 2 mają dla wędkarzy kolejne wyzwanie: nocne zawody gruntowe parami. Kto chętny na nocne wędkarskie polowanie?
 

Derby powiatu – Polonia zagra z Ilanką

przemek begierKolejna gratka dla piłkarskich kibiców. W rozgrywkach IV Ligi Lubuskiej czas na derby powiatu słubickiego. O prestiż i cenne punkty powalczą Polonia Słubice i Ilanka Rzepin.
 

Borowiak z nową życiówką w pełnym Ironmanie (foto)

boro bydgEnergetycznym startem zakończonym wartościową życiówką na dystansie pełnego Ironmana przypomniał o sobie Rafał Borowiak. Nasz utalentowany triathlonista zakończył prestiżowe zawody Ocean Lava w Bydgoszczy na 4 miejscu.
 

Pobiegną z okazji 1 września

biegowy festynNietypową formę obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej zaproponował Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zaprasza do uczczenia tego wydarzenia w formie biegowej rywalizacji.
 

Sierpień owocny dla tenisistów GKT Smecz Górzyca

GKT sierpien_thSierpień był niezwykle udany dla młodych tenisistów GKT Smecz Górzyca. Zarówno Dominika Podhajecka jak i Jacek Biernacki wywalczyli kolejne wartościowe miejsca w prestiżowych turniejach. A to jeszcze nie koniec sezonu!
 

SKP remisuje na inaugurację

skp lesnik_2019_thW miniony weekend ruszyła kolejna piłkarska liga z udziałem słubickiej drużyny. SKP Słubice rozpoczął zmagania w A klasie od remisu na własnym boisku. W meczu z Leśnikiem Lemierzyce padł wynik 1:1.
 

Siedmiobramkowy horror w Skwierzynie

pilka1Był pierwszy remis, była wygrana, przyszedł czas na pierwszą porażkę. Tym razem lepsza od Polonii Słubice okazała się Pogoń Skwierzyna. W meczu piłkarze obu drużyn strzelili aż siedem bramek.
 

Totolotek nie do poznania. Co spowodowało zmiany u bukmachera?

Lipiec 2019 r. to ważnym moment w historii Totolotka. Jeden z najstarszych legalnych bukmacherów w Polsce wziął się za nadrabianie zaległości i wyrusza ze zmasowaną ofensywą restrukturyzując markę dzięki wsparciu niemieckich inwestorów.totolotek th
 

Plichta dziewiąty w sprinterskim dwuboju

antek szczecin_thDobre wieści ze Szczecina. Antoni Plichta po raz kolejny sprawdził się w doborowym towarzystwie na lekkoatletycznej bieżni. Tym razem wziął udział w dwuboju sprinterskim podczas II Memoriału Wiesława Maniaka.
 
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama