Słubice: 16 lipca 2018   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama
reklama

Wygraj zaproszenie na koncert Macieja Wróblewskiego

W Coraz bliżej do Narodowego Święta Niepodległości. Muzycznie będą świętować też w Rzepinie. W MDK zagra Maciej Wróblewski, o czym niedawno pisaliśmy. Dziś mamy dla naszych czytelników dodatkową niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na występ artysty.

wroblewski mdk

Więcej o wydarzeniu przeczytacie w naszej poprzedniej publikacji, a my zapraszamy do udziału w konkursie. Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne wejściówki.

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać do nas emailowe zgłoszenie na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a w nim podać imię i nazwisko, login z portalu oraz kontaktowy nr telefonu. W temacie prosimy wpisać hasło "koncert". Obowiązuje zasada - kto pierwszy, ten lepszy.

Koncert w Rzepinie odbędzie się 11 listopada o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w MDK lub bezpośrednio przed koncertem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama