Słubice: 21 listopada 2018   |   Imieniny: Albert, Janusz, Konrad
reklama
reklama

Maciej Wróblewski zagra z okazji Święta Niepodległości

W Rzepinie już szykują się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Jednym z elementów obchodów będzie koncert religijno-patriotyczny w wykonaniu Macieja Wróblewskiego. Mało kto wie, że ten znany i ceniony artysta uczył się w…. Technikum Leśnym w Starościnie.

wroblewski mdk

Maciej Wróblewski urodził się w Poznaniu. Na scenie debiutował w 1971 roku wygrywając festwal w Zielonej Górze. Śpiewał w 26 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej. W latach 70’ i 80’ brylował na estradach w towarzystwie m.in. Zdzisławy Sośnickiej, Ewy Demarczyk, "Partity", Alicji Majewskiej, Mieczysława Fogga i wielu innych. Przez wiele lat współpracował także z czołówką kabaretową tamtego okresu: Marcinem Wolskim, Marianem Opanią czy Wojciechem Młynarskim.

Do tej pory zagrał przeszło 5000 koncertów. Jest ceniony i lubiany nie tylko przez publiczność. Akademia Polskiego Sukcesu uhonorowała go złotym medalem, obok aktorki Krystyny Jandy i dziennikarza telewizyjnego Włodzimierza Szaranowicza.Koncert w Rzepinie odbędzie się 11 listopada o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w MDK lub bezpośrednio przed koncertem.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama