Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Tak bawiliście się na festiwalu baniek i kolorów (foto)
reklama

Tak bawiliście się na festiwalu baniek i kolorów (foto)

Bańki mydlane, kolorowe proszki – czyli to, co wywołuje uśmiech na twarzach najmłodszych, czekało na nich podczas dwóch imprez: Festiwalu Baniek Mydlanych i Dnia Kolorów. Frekwencja dopisała, a uśmiechu i zabawy było sporo. Zobaczcie sami.

Festiwal Baniek Mydalnych

24 sierpnia na bocznym boisku Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rządziły bańki mydlane i proszek holi. Frekwencja dopisała – wielu słubiczan było ciekawych, jak wyjdą pierwsze tego typu imprezy w naszym mieście. Na murawie pojawiły się całe rodziny, ale pierwsze skrzypce grali oczywiście najmłodsi.

Co czekało na uczestników kolorowego szaleństwa? Najpierw był czas na puszczanie baniek. W trakcie miały miejsce konkursy dla dzieci, a niesłabnącym powodzeniem cieszyły się tradycyjne skakańce-dmuchańce, eurobangee oraz słodka wata cukrowa. Można było również dać zamknąć się w ogromnej bańce mydlanej.

Dzień Kolorów

Po zabawach z bańkami rozpoczął się kolorowy szał proszków holi, które były wyrzucane w górę co pół godziny. Komu było mało – mógł dokupić więcej. Widok kolorowych i radosnych postaci robił wrażenie, a wracający z imprezy uczestnicy, szczególnie ci najmłodsi, wywoływali uśmiech na twarzy wielu przechodniów.

Jak wyglądał kolorowy szał, możecie zobaczyć w naszej fotorelacji. Byliście na którejś z imprez? Dajcie znać w komentarzach, czy się podobało.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama