Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Akcja Lato w Galerii OKNO

Galeria OKNO mieszcząca się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza na początku lipca na twórcze zajęcia – z kredkami, farbami, gliną… Zapisać mogą się nie tylko dzieci i młodzież, ale również rodzice. I tworzyć razem.

akcja lato_okno

Dni Otwartej Pracowni w Galerii OKNO odbędą się od 2 do 6 lipca. Od poniedziałku do środy będą spotykać się artyści – czyli dzieci i młodzież od 8 roku życia. Zajęcia zaplanowano w godz. 12-14. Kolejne dwa dni, czyli czwartek i piątek, to warsztaty przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dlatego będą odbywać się po południu - w godz. 16-18.

A co galeria przygotowała dla tych, którzy skorzystają z zaproszenia? - Uczestnicy będą mogli puścić wodze fantazji. Otwarta pracownia to nie tylko rysunek i malarstwo, do ich dyspozycji będzie wiele materiałów m.in. glina – mówi Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO.

Organizator zapewnia wszystkie materiały. Na warsztaty należy się wcześniej zgłosić, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia: Anna Panek-Kusz, tel. 604 588 465, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama