Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Akcja Lato w Galerii OKNO

Galeria OKNO mieszcząca się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza na początku lipca na twórcze zajęcia – z kredkami, farbami, gliną… Zapisać mogą się nie tylko dzieci i młodzież, ale również rodzice. I tworzyć razem.

akcja lato_okno

Dni Otwartej Pracowni w Galerii OKNO odbędą się od 2 do 6 lipca. Od poniedziałku do środy będą spotykać się artyści – czyli dzieci i młodzież od 8 roku życia. Zajęcia zaplanowano w godz. 12-14. Kolejne dwa dni, czyli czwartek i piątek, to warsztaty przeznaczone dla rodziców z dziećmi. Dlatego będą odbywać się po południu - w godz. 16-18.

A co galeria przygotowała dla tych, którzy skorzystają z zaproszenia? - Uczestnicy będą mogli puścić wodze fantazji. Otwarta pracownia to nie tylko rysunek i malarstwo, do ich dyspozycji będzie wiele materiałów m.in. glina – mówi Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO.

Organizator zapewnia wszystkie materiały. Na warsztaty należy się wcześniej zgłosić, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia: Anna Panek-Kusz, tel. 604 588 465, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama