Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Mundialowa rywalizacja firm transportowych

Tak też można przeżywać mistrzostwa świata w piłce nożnej – słubickie firmy z branży transportowej skrzyknęły się i przez cały mundial typowały  wyniki wybranych spotkań. Zabawę zainicjował Promet Cargo. Rywalizacja była zacięta! Kto został mistrzem Tran-sportu?

mistrzowie podium

Kto nie lubi typować wyników meczy? A można z tego zrobić niezłą zabawę z elementem rywalizacji. Promet Cargo z Kunowic zaprosił do takiej mundialowej zabawy lokalne firmy z branży transportowej.

I tak, przez całe mistrzostwa dziewięć pięcioosobowych drużyn typowało wyniki meczów grupy H (z udziałem Polaków) oraz wszystkich meczów fazy finałowej – łącznie 22 spotkania. Za idealnie wytypowany wynik każdy zawodnik zdobywał dla drużyny 5 punktów, a za poprawne wskazanie wygranego, remisu lub przegranego na konto drużyny dodawano 2 punkty. Było co liczyć - łącznie oddano prawie tysiąc głosów!

Walka była wyrównana i pełna emocji! Po finałowym meczu okazało się, że mistrzów jest dwóch: Inter Cars Gorzów Wielkopolski oraz Promet Cargo, obie ekipy zdobyły po 124 punkty. Jest i nagroda: obiecana przez pomysłodawców skrzynka piwa w całości trafi do drużyny z Gorzowa.

Na podium znaleźli się także MBB Logistics oraz firma Usługi Transportowe Mariusz Wlaźlak. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Trans Logistyka, Inter Cars Słubice, AdBork Transport Spedycja Adam Borkowski, APIS Logistyka Transport Spedycja, a stawkę zamknęła ekipa z Elsen Logistics.

Zabawa wyłoniła również indywidualnego mistrza piłkarskiego typowania. Został nim Maciej Kułaga z Promet Cargo, który przewidział wyniki aż 7 meczów. Drużyny już zapowiedziały chęć wzięcia udziału w podobnej zabawie przy okazji kolejnych piłkarskich mistrzostw.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama