Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Trenuj i bądź jak Fabiański

Kto chce bronić jak Łukasz Fabiański? Ten niech nie marnuje czasu! UKS Polonia Słubice organizuje obóz bramkarski – dla tych, którzy chcieliby pójść w ślady sławnego wychowanka słubickiej Polonii. Chłopaki, szykujecie strój, piłki i do boju!

akademia-bramkarska-zapisy

W zeszłym roku obóz dla przyszłych bramkarzy cieszył się sporą popularnością – wzięło w nim udział aż 25 młodych golkiperów. Również w tym roku UKS Polonia organizuje obóz sportowy dedykowany specjalnie dla nich.

Obóz odbędzie się od 13 do 17 sierpnia na obiektach Słubickiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach. Mogą w nim wziąć udział chłopcy w wieku 7-16 lat, którzy kochają grę na bramce lub chcieliby spróbować sił na tej pozycji.

Czeka na nich sporo sportowych atrakcji. Ich trenerami będą Piotr Dmuchowski i Mirosław Dębiec, obaj śietni bramkarze z ligowym doświadczeniem, doskonale znani kibicom piłkarskim z naszego miasta. W planach są dwa treningi dziennie, zajęcia teoretyczne i pobyt na basenie. Zajęcia będą trwały w godz. 8-16.

Cena za udział w obozie wynosi 400 zł (350 zł dla zawodników Akademii Bramkarskiej przy UKS). W cenie obozu są trzy posiłki dziennie – I i II śniadanie oraz obiad, a także ubezpieczenie NNW. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkową koszulkę i certyfikat uczestnictwa.

Zgłoszenia pod nr tel. 693 215 605 lub 501 257 702.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama