Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Biało-niebiescy wygrywają walkowerem

Najłatwiejsze trzy punkty w całej rundzie trafią na konto SKP Słubice. Mecz z Orkanem Długoszyn, który 3 czerwca miał odbyć się w Słubicach, nie doszedł do skutku. Goście nie przyjechali na spotkanie.

skpslubice 2018

Ostateczną decyzją o przyznaniu wygranej słubiczanom podejmie jeszcze wydział gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp., ale jak informują działacze klubu - to tylko formalność. Walkower weryfikowany jest zawsze jako 3:0. Zespół z Długoszyna czeka też kara finansowa.

Kibice, którzy przyszli tego dnia na boisko SOSiR, mieli jednak okazję zobaczyć „biało-niebieskich” w akcji. Żeby nie tracić meczowego rytmu, gracze SKP rozegrali między sobą sparing. Trener Przemysław Majchrzak podzielił cały skład na dwa 9-osobowe zespoły. Na murawie padł wynik 4:1.

Do końca rozgrywek A klasy pozostały tylko dwa mecze. Kolejne spotkanie słubiczanie rozegrają 10 czerwca o godz. 17:00 w Krzeszycach. Ich rywalem będzie miejscowa Pogoń. A pożegnalny mecz z kibicami w Słubicach odbędzie się 17 czerwca, również o godz. 17:00. SKP podejmie wtedy Chrobrego Drzeńsko. Zapraszamy do kibicowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama