Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Biało-niebiescy wygrywają walkowerem

Najłatwiejsze trzy punkty w całej rundzie trafią na konto SKP Słubice. Mecz z Orkanem Długoszyn, który 3 czerwca miał odbyć się w Słubicach, nie doszedł do skutku. Goście nie przyjechali na spotkanie.

skpslubice 2018

Ostateczną decyzją o przyznaniu wygranej słubiczanom podejmie jeszcze wydział gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Gorzowie Wlkp., ale jak informują działacze klubu - to tylko formalność. Walkower weryfikowany jest zawsze jako 3:0. Zespół z Długoszyna czeka też kara finansowa.

Kibice, którzy przyszli tego dnia na boisko SOSiR, mieli jednak okazję zobaczyć „biało-niebieskich” w akcji. Żeby nie tracić meczowego rytmu, gracze SKP rozegrali między sobą sparing. Trener Przemysław Majchrzak podzielił cały skład na dwa 9-osobowe zespoły. Na murawie padł wynik 4:1.

Do końca rozgrywek A klasy pozostały tylko dwa mecze. Kolejne spotkanie słubiczanie rozegrają 10 czerwca o godz. 17:00 w Krzeszycach. Ich rywalem będzie miejscowa Pogoń. A pożegnalny mecz z kibicami w Słubicach odbędzie się 17 czerwca, również o godz. 17:00. SKP podejmie wtedy Chrobrego Drzeńsko. Zapraszamy do kibicowania!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama