Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Słubice24.pl Wiadomości Sport FSL Aktywni Słubice świętują awans do III ligi – wygraj zaproszenie na mecz Stali Gorzów
reklama
reklama

FSL Aktywni Słubice świętują awans do III ligi – wygraj zaproszenie na mecz Stali Gorzów

O tym, że tenisiści stołowi FSL Aktywni Słubice wywalczyli historyczny awans do III ligi pisaliśmy pod koniec kwietnia. Za nimi ostatni mecz ligowy, który nie miał już znaczenia dla układu tabeli, a przed nimi efektowne pożegnanie. Z okazji awansu zapraszają swoich kibiców na mecz żużlowy do Gorzowa.

fsl aktywni_gorzow

Dla kronikarskiego obowiązku należy przypomnieć, że w ostatnim mecz rozegranym 11 maja we własnej hali rywalem słubiczan był zespół MUKS Bocian Słońsk, w przekroju całych rozgrywek chyba ich najgroźniejszy przeciwnik. W spotkaniu o pietruszkę padł remis 9:9, ale warto dodać, że „Aktywni” zagrali bez swojego lidera Jakuba Dziwosza.

Awans do III ligi stal się faktem, a członkowie zespołu postanowili w nietypowy sposób podziękować kibicom za ich wsparcie przez cały sezon. Przygotowali 10 podwójnych zaproszeń na mecz żużlowy Cash Broker Stal Gorzów - Forbet Włókniarz Częstochowa, który odbędzie się 20 maja o godz. 20 oczywiście w Gorzowie Wlkp.

Z tej puli dwa zaproszenia trafiły do naszej redakcji. Jak je zdobyć? Należy napisać, ile meczów w tegorocznych rozgrywkach IV ligi przegrał wspomniany wcześniej lider FSL Aktywnych Słubice Jakub Dziwosz. Kibice regularnie śledzący nasz portal nie powinni mieć problemów z odpowiedzią na to pytanie.

Zgłoszenia przesyłajcie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać (oprócz odpowiedni na pytanie) imię i nazwisko, login z portalu Słubice24 oraz kontaktowy nr telefonu.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama