Słubice: 20 lipca 2018   |   Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
Słubice24.pl Wiadomości Sport Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce – dzień II (foto)
reklama
reklama

Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce – dzień II (foto)

Dzień po młodzieży z gimnazjum i szkół średnich o tytuły mistrzów Słubic rywalizowali uczniowie szkół podstawowych. Ich zmagania na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji obserwowaliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na fotorelację.

Zawody odbyły się 11 maja. Uczniowie walczyli nie tylko o prestiżowe tytuły najlepszych lekkoatletów Słubic, ale również o awans do finału wojewódzkiego Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Kto był najlepszy na skoczni, bieżni i rzutni? Wyników zawodów opublikujemy w osobnym komunikacie. A tych, którzy chcą zobaczyć, jak wyglądała rywalizacja, zapraszamy do naszej fotorelacji.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama