Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
Słubice24.pl Wiadomości Sport Słubice gospodarzem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szczypiorniaka
reklama
reklama

Słubice gospodarzem Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w szczypiorniaka

Na koniec arcyciekawego sezonu w piłce ręcznej, kibiców tej dyscypliny sportu czeka smakowity kąsek – aż trzy finały Lubuskiej Olimpiady Młodzieży odbędą się z drużynami ze Słubic. A jednego z nich nasze miasto będzie gospodarzem.

sp1 srebro
Rok temu ekipa SP1 Słubice sięgnęła po srebro

16 maja w Słubicach o medale w kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych powalczy reprezentacja SP1 Słubice. Podopieczne trenera Jerzego Grabowskiego zmierzą się z PSP Żagań, SP Lubrza oraz SP 14 Zielona Góra. Początek turnieju o godz. 10:00 (uroczyste otwarcie), a swój półfinał słubiczanki zagrają o 11:10. Mecz o I miejsce – oby z udziałem naszych zawodniczek – zaplanowano o godz. 12:30.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo inne nasze reprezentacje także dostały się do finałów LOM w szczypiorniaku. Chłopcy z SP1 Słubice prowadzeni przez trenera Piotra Dmuchowskiego powalczą 17 maja w Zielonej Górze. Oprócz słubiczan i gospodarzy z SP 14, w finałowym turnieju zagrają SP 7 Żagań oraz SP 6 Świebodzin.

Trzecią słubicką drużyną, która zagra w finale LOM, są dziewczęta z Gimnazjum nr 1 (trener Sławomir Jurgiewicz). Finał odbędzie się 22 maja w Żaganiu. O medale słubiczanki powalczą z PSP 7 Żagań, G2 Gubin, G-1 Świebodzin.

Trzymamy kciuki za jak najlepsze występy i co najmniej powtórkę z ubiegłego roku, kiedy to reprezentacja "Jedynki" sięgnęła po srebrno zarówno w kategorii szkół podstawowych jak i gimnazjum!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama