Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Fundacja SOSiR zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe

Wracają sportowe środy z Fundacją SOSiR! Projekt, który w zeszłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Słubic (a szczególnie pań), ponownie otrzymał dofinansowanie. Pierwsze zajęcia ruszają już 4 kwietnia. I potrwają aż do listopada.

Test Coopera

Projekt „Aktywna i zdrowa rodzina” to propozycja fundacji dla wszystkich tych, którzy chcieliby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zajęcia są dopasowane dla osób w każdym wieku i o zróżnicowanym poziomie kondycji. Można przyjść indywidualnie, z partnerem, całą rodziną lub ze znajomymi.

W programie są przewidziane zajęcia zarówno w terenie, na świeżym powietrzu, jak i w sali gimnastycznej. W zależności od dnia czy też pogody, będą to marszobiegi, bieganie, ćwiczenia wzmacniające i korygujące sylwetkę, a także poprawiające sprawność ogólną. Idealne np. dla osób prowadzących siedzący tryb życia i pracujących za biurkiem.

Zajęcia poprowadzi Piotr Kiedrowicz, trener i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, założyciel Słubickiej Akademii Biegowej, wychowawca wielu pokoleń sportowców. To jednak nie wszystko, bo na chętnych będą czekać także spotkania z dietetykiem i masażystą. Będzie okazja skorzystać z odnowy biologicznej, masażu, sauny itd.

Cykl potrwa od kwietnia do listopada (z uwzględnieniem przerwy wakacyjnej), zajęcia będą odbywać się w każdą środę o godz. 18. Miejsce zbiórki to sala gimnastyczna SOSiR przy ul. Sportowej. Dzięki dofinansowaniu z gminy z Słubice wszystko odbywa się bezpłatnie.

Zapisy: Robert Tomczak, tel. 601 641 504 / Piotr Kiedrowicz, tel. 507 044 412.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama