Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Fundacja SOSiR zaprasza na bezpłatne zajęcia sportowe

Wracają sportowe środy z Fundacją SOSiR! Projekt, który w zeszłym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Słubic (a szczególnie pań), ponownie otrzymał dofinansowanie. Pierwsze zajęcia ruszają już 4 kwietnia. I potrwają aż do listopada.

Test Coopera

Projekt „Aktywna i zdrowa rodzina” to propozycja fundacji dla wszystkich tych, którzy chcieliby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zajęcia są dopasowane dla osób w każdym wieku i o zróżnicowanym poziomie kondycji. Można przyjść indywidualnie, z partnerem, całą rodziną lub ze znajomymi.

W programie są przewidziane zajęcia zarówno w terenie, na świeżym powietrzu, jak i w sali gimnastycznej. W zależności od dnia czy też pogody, będą to marszobiegi, bieganie, ćwiczenia wzmacniające i korygujące sylwetkę, a także poprawiające sprawność ogólną. Idealne np. dla osób prowadzących siedzący tryb życia i pracujących za biurkiem.

Zajęcia poprowadzi Piotr Kiedrowicz, trener i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, założyciel Słubickiej Akademii Biegowej, wychowawca wielu pokoleń sportowców. To jednak nie wszystko, bo na chętnych będą czekać także spotkania z dietetykiem i masażystą. Będzie okazja skorzystać z odnowy biologicznej, masażu, sauny itd.

Cykl potrwa od kwietnia do listopada (z uwzględnieniem przerwy wakacyjnej), zajęcia będą odbywać się w każdą środę o godz. 18. Miejsce zbiórki to sala gimnastyczna SOSiR przy ul. Sportowej. Dzięki dofinansowaniu z gminy z Słubice wszystko odbywa się bezpłatnie.

Zapisy: Robert Tomczak, tel. 601 641 504 / Piotr Kiedrowicz, tel. 507 044 412.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama