Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

Ruszyły zapisy na III Promet Cargo Cross Duathlon

Im nas więcej, tym weselej! Takimi słowami organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w III edycji Promet Cargo Cross Duathlonu. Impreza z roku na rok cieszy się większą popularnością - w tym roku limit miejsc zwiększył się do 200. Zapisy właśnie ruszyły!

Promet Cargo Cross Duathlon

Biegowo-rowerowa impreza organizowana przez kunowicką firmę Promet Cargo odbędzie się po raz trzeci. Ma już swoją markę i przyciąga coraz więcej zawodników z regionu. III Promet Cargo Cross Duathlon to nie tylko wyzwanie dla samych zawodników, ale także rodzinne święto dla pozostałych uczestników – przede wszystkim kibiców, którzy dopingują rywalizujących na trasie bliskich i przyjaciół.

Tuż przed świętami poznaliśmy już więcej szczegółów tegorocznej imprezy. Zmagania zaplanowano na 29 września. Trasa, tradycyjnie, będzie wiodła drogami w samych Kunowicach oraz duktami leśnymi wokół miejscowości. Do pokonania będą najpierw 4 km biegiem, potem zawodnicy przesiądą się na rowery, na których pokonają ok. 15 km, a do mety dobiegną pokonując jeszcze 2 km.

Zawodnicy będą startować w 10 kategoriach wiekowych, oczywiście za podziałem na kobiety i mężczyzn. Nowością, wprowadzoną przez organizatorów jest kategoria M5, dla kobiet powyżej 50 roku życia. Czy panie zdecydują się na udział w rywalizacji? Organizatorzy gorąco je zachęcają.

Chętni już mogą się zapisywać – na stronie sts-timing.pl. Ci, co zgłoszą się szybciej, mogą zaoszczędzić. Opłata startowa do 30 czerwca wynosi 40 zł, a do 26 września wzrasta do 60 zł.

duathlon 2018

W tym roku, tak jak w poprzednich, imprezę wspiera także portal Słubice24. Objęliśmy to wydarzenie patronatem medialnym. Na naszej stronie będziemy na bieżąco informować o duathlonie i relacjonować jego przebieg. Aktualne informacje można śledzić także na oficjalnej stronie wydarzenia - KLIKNIJ. Bądźcie z nami!

A tak było e zeszłym roku. ZOBACZ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama