Słubice: 20 stycznia 2019   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

Ilanka lepsza od Polonii w pucharowej rywalizacji (foto)

Na IV rundzie zakończyła swoją przygodę z rozgrywkami Pucharu Polski słubicka Polonia. Grający w IV lidze Ilanka Rzepin okazała się za mocna dla naszych piłkarzy. Rywale byli lepsi aż o 6 goli.

Polonia Słubice

Mecz odbył się 27 września na jednym z boisk bocznych SOSiR. Pogoda i kibice dopisali, padło też dużo bramek, niestety tylko dla przyjezdnych. A początek spotkania nie zapowiadał aż tak wysokiego wyniku.

W pierwszej połowie obie drużyny toczyły zaciętą i wyrównaną walkę, stwarzając sobie okazje do strzelenia bramek. Więcej szczęścia mieli gracze Ilanki i to oni schodzili na przerwę z jednym golem więcej.

W drugiej część podopieczni trenera Andrzeja Wypycha nie mając nic do stracenia zmienili taktykę. Ofensywa i otwarta gra polonistów, okazała się być wodą na młyn dla gości, którzy kolejne kontrataki udanie zamieniali na bramki. Ostateczny wynik to 0:6 i koniec pucharowej przygody Polonii Słubice.

- Mimo, że wynik spotkania zakończył się wysoką porażką, robimy kolejny krok, by wyeliminować błędy, pracujemy razem, zgrywamy się, budujemy zespół i nie spuszczamy głów. Lepsza porażka w pucharze niż w lidze – czytamy na klubowej stronie.

Polonia Słubice – Ilanka Rzepin 0:6 (0:1)

Skład Polonii: Gabriel Kodzis, Radosław Kamiński, Norbert Pawłowicz, Tomasz Koszela, Norbert Makuchowski, Przemysław Begier, Igor Kurkowski, Eligiusz Krzeptowski, Kuramoto Hayato, Rafał Gronostaj, Dominik Grabowski.

Kolejne piłkarskie emocje z udziałem Polonii już w najbliższa sobotę, 30 września. Nasza drużyna zagra na wyjeździe z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Początek spotkania o godz. 16.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama