Słubice: 22 października 2017   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Słubice24.pl Wiadomości Sport Ilanka lepsza od Polonii w pucharowej rywalizacji (foto)

Ilanka lepsza od Polonii w pucharowej rywalizacji (foto)

Na IV rundzie zakończyła swoją przygodę z rozgrywkami Pucharu Polski słubicka Polonia. Grający w IV lidze Ilanka Rzepin okazała się za mocna dla naszych piłkarzy. Rywale byli lepsi aż o 6 goli.

Polonia Słubice

Mecz odbył się 27 września na jednym z boisk bocznych SOSiR. Pogoda i kibice dopisali, padło też dużo bramek, niestety tylko dla przyjezdnych. A początek spotkania nie zapowiadał aż tak wysokiego wyniku.

W pierwszej połowie obie drużyny toczyły zaciętą i wyrównaną walkę, stwarzając sobie okazje do strzelenia bramek. Więcej szczęścia mieli gracze Ilanki i to oni schodzili na przerwę z jednym golem więcej.

W drugiej część podopieczni trenera Andrzeja Wypycha nie mając nic do stracenia zmienili taktykę. Ofensywa i otwarta gra polonistów, okazała się być wodą na młyn dla gości, którzy kolejne kontrataki udanie zamieniali na bramki. Ostateczny wynik to 0:6 i koniec pucharowej przygody Polonii Słubice.

- Mimo, że wynik spotkania zakończył się wysoką porażką, robimy kolejny krok, by wyeliminować błędy, pracujemy razem, zgrywamy się, budujemy zespół i nie spuszczamy głów. Lepsza porażka w pucharze niż w lidze – czytamy na klubowej stronie.

Polonia Słubice – Ilanka Rzepin 0:6 (0:1)

Skład Polonii: Gabriel Kodzis, Radosław Kamiński, Norbert Pawłowicz, Tomasz Koszela, Norbert Makuchowski, Przemysław Begier, Igor Kurkowski, Eligiusz Krzeptowski, Kuramoto Hayato, Rafał Gronostaj, Dominik Grabowski.

Kolejne piłkarskie emocje z udziałem Polonii już w najbliższa sobotę, 30 września. Nasza drużyna zagra na wyjeździe z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Początek spotkania o godz. 16.