Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Kolejne punkty słubickich ligowców

Za nami kolejne mecze w ligowych rozgrywkach. Obie słubickie drużyny, SKP i Polonia, dołożyły do swojego dorobku cenne punkty, a kibice cieszą się z coraz lepszej formy swoich ulubieńców.

Polonia Słubice wygrała na swoim boisku ze Zjednoczonymi Przytoczna aż 4:1. Dzięki zwycięstwu słubiczanie zachowali status niepokonanej drużyny w klasie okręgowej. Na listę strzelców wpisali się: Norbert Pawłowicz (karny), Rafał Gronostaj, Łukasz Tabaka, Dominik Grabowski.

Niewiele brakowało, a grające w A klasie SKP Słubice również zgarnęłoby komplet punktów w wyjazdowej potyczce z AS Pieski. Ostatecznie padł remis 2:2, a oba gole dla SKP zdobył niezawodny Mateusz Zając. To pierwsze punkty biało-niebieskich w tym sezonie na wyjeździe.

Kiedy czekają nas kolejne piłkarskie emocje? Zanim za tydzień odbędą się następne ligowe potyczki, w środę na terenie całego woj. lubuskiego odbędzie się III runda Pucharu Polski. Szczegółowa zapowiedź już jutro.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama