Słubice: 21 czerwca 2018   |   Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
reklama
reklama

Powakacyjna rywalizacja lekkoatletów

Czas wakacyjnych obozów i treningów dobiegł końca i przyszedł moment sprawdzianu wypracowanej formy. Na stadionie w Słubicach odbędzie się powakacyjny mityng lekkoatletyczny. W roli gospodarzy zobaczymy zawodników Lubusza Słubice.

Mityn otwarcie sezonu

15 września (piątek) na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będą rywalizować młodzi adepci królowej sportu: dziewczęta i chłopcy w kategoriach młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Okazję do startu będą mieli także seniorzy.

Podczas mityngu zostaną rozegrane następujące konkurencje: pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem, rzut młotem, skok w dal i skok wzwyż, a także biegi na różnych dystansach: 60, 100, 200, 300, 400, 600, 800 i 1500 metrów.

Mityng rozpocznie się o godz. 15.00 (z wyjątkiem miotaczy, którzy rywalizację w rzucie młotem rozpoczną godzinę wcześniej na płycie bocznej).

Organizatorami mityngu są: burmistrz Słubic, starosta słubicki, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słubicach, LKS „Lubusz” Słubice oraz Lubuski Związek Lekkiej Atletyki w Zielonej Górze. Zawody patronatem honorowym objął Polski Związek Lekkiej Atletyki.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama