Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Piłkarskie pożegnanie wakacji z Polonią

Przez całe wakacje młodzi piłkarze ćwiczyli swoje umiejętności m.in. podczas półkolonii na boiskach SOSIR-u. a Teraz przyszedł czas na sprawdzian. UKS Polonia Słubice organizuje dwudniowy turniej, w którym udział weźmie 16 drużyn z Polski i z Niemiec.

Turniej Wimar

26 i 27 sierpnia piłkarze z roczników 2005 i młodsi zmierzą się w turnieju „Stomatologia Cup 2017”. Pierwszy dzień zmagań (czyli sobota) to mecze grupowe, w dzień później (niedziela) zaplanowano fazę pucharową i mecze finałowe. Początek gier zawsze o 9:00.

Jakie są najważniejsze zasady turnieju? Zapytaliśmy o to opiekuna polonistów Łukasza Ryszczuka.

- Będziemy grać system 8+1 z uwzględnieniem spalonych. Oczywiście na świetnie przygotowanych, trawiastych boiskach. Tak ułożyliśmy plan gier, że każda z drużyna zagra minimum 6 spotkań. Będą też profesjonalni sędziowie - wyjaśnia Ł. Ryszczuk.

Dla każdej z uczestniczącej drużyn przygotowano nagrody, dla trenerów i kierowników bankiet, a dla zawodników darmowe wejście na basen. Wpisowe wynosi 200 zł, nie obejmuje jednak drużyn przyjezdnych, które będą nocować w hotelu. Koszt noclegu to 90 zł za osobę (w tym obiadokolacja i śniadanie).

Zgłoszenia do turnieju przyjmują: Łukasz Ryszczuk, tel. 500 526 005, Piotr Dmuchowski, tel. 501 257 702.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama