Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Słubice powalczą o III ligę

Coraz ambitniejsze plany mają tenisiści stołowi FSL Aktywni Słubice. Po wygraniu V ligi i awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, celem na następny sezon jest... kolejny awans. W związku z tym drużyna szuka sponsorów.

Puchar Polski tenis stołowy

Poprzedni sezon w V lidze (grupa północna) Aktywni zakończyli z bilansem tylko 1 remisu i aż 11 wygranych, co dało im zwycięstwo w całych rozgrywkach i upragiony awans. W tym sezonie tak lekko już nie będzie, bo w IV lidze słubiczanom przyjdzie się zmierzyć z mocnymi zespołami z Gorzowa Wlkp., Kostrzyna czy Witnicy.

W walce o awans zyskali jednak cenne wzmocnienie. Do drużny, po roku gry w Niemczech, dołączył na stałe Jakub Dziwosz. Oprócz niego trzon kadry na sezon 2017/2018 będą stanowić: Waldemar Borkowski, Jerzy Łapiński, Robert Tomczak, Marcin Najder, Daniel Czerepowski, oraz Mirosław Rogowski.

Aby utrzymać dobrą formę i godnie reprezentować nasze miasto na sportowych arenach woj. lubuskiego, naszym pingpongistom potrzebne jest wsparcie. Dlatego równolegle z treningami rozpoczęli poszukiwania sponsorów. Zachęcają do współpracy osoby indywidualne oraz firmy i instytucje, które chciałyby wesprzeć zespół. W zamian oferuję reklamę podczas meczów i na strojach. Telefon dla zainteresowanych: tel. 601 641 504.

A kiedy inauguracja samych rozgrywek? Szczegółowy terminarz poznamy już wkrótce. O ligowych występach FSL Aktywni Słubice będziemy informować za pośrednictwem naszej strony.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama