Słubice: 18 lipca 2018   |   Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
reklama
reklama

Zagrają w siatkówkę nad Reczynkiem

Jeśli lato, to siatkówka plażowa. Jeśli siatkówka, to koniecznie w Ośnie Lubuskim nad pięknie położonym jeziorem Reczynek. 15 sierpnia czeka nas kolejna edycja prestiżowego turnieju Reczynek Cup 2017. Właśnie ruszyły zapisy.

siatka plazowa 01

Impreza odbędzie się już po raz piąty. Tradycyjnie w jego organizację zaangażowani są Paweł Hajkowicz i Robert Tomczak z FSL Aktywni dla Powiatu, a patronat honorowy nad turniejem objął burmistrz Ośna Lubuskiego Stanisław Kozłowski. Wsparcia udzielił także ośrodek wczasowy Victorio Camp.

Rywalizacja sportowa tradycyjnie odbędzie się w zespołach dwuosobowych. Limit zgłoszeń wynosi 32 zespoły, a koszt udziału to tylko 10 złotych. Jest o co walczyć, bo na zwycięzców czeka 1000 zł nagrody. Impreza to także liczne atrakcje dla kibiców, solidne zaplecze gastronomiczne, dobra muzyka, konkursy i... licytacje.

Zapisy u Roberta Tomczaka - tel. 601 641 504 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 15.08.2017, godz. 9.30. Miejsce: jezioro Reczynek, Ośno Lubuskie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama