Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Europejski turniej minigolfa dla wszystkich

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na turniej minigolfa. Tegoroczne rozgrywki odbędą się w ramach Dnia Europy. Turniej nie ma ograniczeń wiekowych, wystarczy stworzyć trzyosobowy zespół i zgłosić się do gry.

golf Słubice

Tegoroczny Dzień Europy będzie obfitował w wiele wydarzeń kulturalnych i artystycznych, o których pisaliśmy szerzej w naszej poprzedniej publikacji. Wśród wszystkich imprez znalazły się także wydarzenia sportowe. Jednym z nich będzie turniej golfowy.

"Drużynowe mistrzostwa dwumiasta w minigolfie" odbędą się 9 maja o godzinie 17.00 na małym polu golfowym przy ul. Sportowej. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zgłaszać mogą się wszyscy – dorośli, młodzież i dzieci. Jedynym warunkiem jest utworzenie trzyosobowego zespołu. Na najlepszych czekają puchary i dyplomy.

Zgłoszenia można dokonać w dniu zawodów. Szczegółowych informacji udziela Robert Tomczak  pod numerem telefonu 601641504 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 09.05.2017, godz. 17.00. Miejsce: SOSiR Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama