Słubice: 20 kwietnia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
reklama
reklama

Europejski turniej minigolfa dla wszystkich

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na turniej minigolfa. Tegoroczne rozgrywki odbędą się w ramach Dnia Europy. Turniej nie ma ograniczeń wiekowych, wystarczy stworzyć trzyosobowy zespół i zgłosić się do gry.

golf Słubice

Tegoroczny Dzień Europy będzie obfitował w wiele wydarzeń kulturalnych i artystycznych, o których pisaliśmy szerzej w naszej poprzedniej publikacji. Wśród wszystkich imprez znalazły się także wydarzenia sportowe. Jednym z nich będzie turniej golfowy.

"Drużynowe mistrzostwa dwumiasta w minigolfie" odbędą się 9 maja o godzinie 17.00 na małym polu golfowym przy ul. Sportowej. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zgłaszać mogą się wszyscy – dorośli, młodzież i dzieci. Jedynym warunkiem jest utworzenie trzyosobowego zespołu. Na najlepszych czekają puchary i dyplomy.

Zgłoszenia można dokonać w dniu zawodów. Szczegółowych informacji udziela Robert Tomczak  pod numerem telefonu 601641504 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 09.05.2017, godz. 17.00. Miejsce: SOSiR Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama