Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Festyn rowerowy dla dzieci (foto/wyniki)

Sobotnie święto kolarstwa to nie tylko wyścigi dorosłych pasjonatów jazdy na rowerze. Swoje zawody miały także dzieci. 8 kwietnia na stadionie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Rekreacji odbył się festyn rowerowy przygotowany specjalnie dla nich.

Festyn rowerowy dla dzieci
 
Impreza została zorganizowana przez FSL Aktywnych dla Powiatu przy wsparciu Stomatologii Słubice i Gminy Słubice jako wydarzenie towarzyszące dla VERUS AOK Maraton MTB Słubice. Na dzieci w wieku od 3 do 12 lat czekała nie tylko możliwość pościgania się na profesjonalnie przygotowanej trasie, ale również dodatkowe atrakcje na płycie boiska i wartościowe nagrody.

Frekwencja dopisała. W imprezie wzięło udział blisko 150 uczestników. Drugie tyle osób obserwowało zmagania z trybun i wzdłuż trasy, głównie byli to rodzice, opiekunowie i najbliżsi młodych kolarek i kolarzy. Zmaganiom osobiście przyglądali się m.in. burmistrz Słubic Tomasz Ciszewicz oraz szef Stomatologii Słubice Bohdan Starzyński.

Młodzi adepci kolarstwa rywalizowali w sześciu grupach wiekowych. Każdy za metą dostał pamiątkowy medal i dyplom, a najlepsze trójki w każdej kategorii uhonorowano pucharami i dyplomami rzeczowymi. Dzięki wsparciu sponsorów udział w festynie był bezpłatny, a każdy z uczestników otrzymał atrakcyjny pakiet startowy i posiłek. Na koniec wszystkich czekała dodatkowa atrakcja - losowanie nagród.

ZOBACZ WYNIKI

Imprezę śledziliśmy z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy do fotorelacji.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama