Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Zaśpiewaj i wygraj sukces!

Słubicom nie brakuje talentów wokalnych, więc może ktoś wyśpiewa sukces w tym konkursie? Słubicki Miejski Ośrodek kultury zaprasza do udziału w 24. edycji ogólnopolskiego konkursu piosenki „Wygraj Sukces”. Ruszyły zapisy!

Wygraj sukces

Głównymi organizatorami konkursu „Wygraj Sukces” są Tarnobrzeski Dom Kultury i studio „PRO-MEDIA” z Tarnobrzegu. Udział mogą w nim wziąć soliści urodzeni w latach 2000-2012 (podzieleni na 4 kategorie wiekowe). Konkurs od wielu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w ostatnim roku wzięło w nim udział kilkanaście tysięcy osób. Jego laureatką jest m.in. słynna Marina Łuczenko.

Jak można „wygrać sukces”? Najpierw odbywają się kwalifikacje wstępne (takie będą m.in. w SMOK-u). Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie jednego utworu z płyty konkursowej lub innego, dowolnego. Na płycie konkursowej, wydanej przez organizatora konkursu, znajduje się 10 utworów wraz z akompaniamentem.

Kwalifikacje wstępne w kilkudziesięciu ośrodkach w całym kraju zaplanowano od 24 kwietnia do 9 maja. Tych, którzy je przejdą, czekają kolejne etapy – kwalifikacje regionalne, półfinały i wielki finał we wrześniu w Tarnobrzegu. Jest o co walczyć, bo nagroda główna to wyjazd do Eurodisnaylandu (dla zwycięzcy i opiekuna), a także cenne nagrody rzeczowe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

O szczegółach konkursu i zasadach udziału można przeczytać więcej na stronie wygrajsukces.com.pl. Tam znajdziecie również regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy. Zapisywać się można do 22 marca.

Koordynatorką konkursu z ramienia SMOK jest Anna Adamowicz – tel. 607 416 671.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama