Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Wojtek Pilichowski wystąpi z projektem "Vandal"

To kolejna koncertowa wizyta Wojtka Pilichowskiego w Prowincji. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to funkowo-jazzową uczta dla uszu. Koncert wypełnią nowe, jazzowe aranżacje utworów, zaskakujące nową formą i wpływami muzyki etnicznej.

pilichowski2

Muzyk promuje swoją najnowszą produkcję studyjną – album pt. „Vandal“, ale podczas koncertu będzie można usłyszeć również wcześniejsze kompozycje. Na scenie Prowincji obok lidera wystąpią Tomek Machański (perkusja) i Michał Trzpioła (gitara) i Michał Rorat (instrumenty klawiszowe).

Wojtek Pilichowski to basista, kompozytor i aranżer. Swój pierwszy solowy album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wydał ich 14. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt, których łączny nakład to ponad 6 mln sztuk.

Od wielu lat bierze udział w najważniejszych festiwalach, w tym w Bass Player Live 2006 i 2015, Euro Bass Day we Włoszech, Java Jazz Festival, Klaipeda Jazz Festival i wielu innych. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami – w tym 16 razy uznano go za najlepszego polskiego basistę.

Posłuchajcie sami:Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu). KUP ONLINE

Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. W wiadomości należy podać: Pilichowski, imię i nazwisko osoby zamawiającej, ilość biletów oraz miejscowość.

Termin: 22.03.2019, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama