Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Wojtek Pilichowski wystąpi z projektem "Vandal"
reklama
reklama

Wojtek Pilichowski wystąpi z projektem "Vandal"

To kolejna koncertowa wizyta Wojtka Pilichowskiego w Prowincji. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to funkowo-jazzową uczta dla uszu. Koncert wypełnią nowe, jazzowe aranżacje utworów, zaskakujące nową formą i wpływami muzyki etnicznej.

pilichowski2

Muzyk promuje swoją najnowszą produkcję studyjną – album pt. „Vandal“, ale podczas koncertu będzie można usłyszeć również wcześniejsze kompozycje. Na scenie Prowincji obok lidera wystąpią Tomek Machański (perkusja) i Michał Trzpioła (gitara) i Michał Rorat (instrumenty klawiszowe).

Wojtek Pilichowski to basista, kompozytor i aranżer. Swój pierwszy solowy album nagrał w 1994 roku. Od tego czasu wydał ich 14. Jako muzyk sesyjny nagrał ponad 200 płyt, których łączny nakład to ponad 6 mln sztuk.

Od wielu lat bierze udział w najważniejszych festiwalach, w tym w Bass Player Live 2006 i 2015, Euro Bass Day we Włoszech, Java Jazz Festival, Klaipeda Jazz Festival i wielu innych. W Polsce został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami – w tym 16 razy uznano go za najlepszego polskiego basistę.

Posłuchajcie sami:Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu). KUP ONLINE

Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. W wiadomości należy podać: Pilichowski, imię i nazwisko osoby zamawiającej, ilość biletów oraz miejscowość.

Termin: 22.03.2019, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama