Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Warsztaty fotograficzne z Wojciechem Sternakiem

„Podróż-od-nowa” – tak brzmi temat warsztatów teoretyczno-praktycznych z fotografii, które poprowadzi fotograf i kulturoznawca Wojciech Sternak. Kto ma ochotę wybrać się w artystyczną poza-mainstreamową podróż z aparatem dłoni?

camera-1239384 960_720

W piątek, 15 marca, w Galerii OKNO odbędzie się wernisaż wystawy Wojciecha Sternaka pt. „Trzy drogi”, o czym już pisaliśmy. Zgodnie z tradycją Galerii OKNO, ten sam artysta dzień wcześniej poprowadzi warsztaty dla chętnych pasjonatów fotografii z naszego miasta.

Będą one również oparte na motywie podróży. - Naszą ideą będzie podejście do podróży od nowa - opowiada Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO. - Nie będziemy kierować się utartymi szlakami, nie będziemy martwić się, czy zakładany plan się uda – każda obrana droga będzie dobra by spojrzeć w nowy sposób na miejsca, które nam spowszedniały – dodaje.

Namawia, żeby nie chodzić utartymi fotograficznymi ścieżkami. – Przystańmy i postawmy aparat na statywie, czy choćby na murku – i zwolnijmy (migawkę). Pośpiech nie jest wskazany, niech nasza podróż będzie jak duchowa odnowa – zachęca.

Spotkanie rozpocznie się mini wykładem i burzą mózgów. Każdy uczestnik będzie tworzył własny cykl fotografii. Być może powstanie z nich wspólna wystawa – to okaże się po warsztatach…

Zgłoszenia: tel. 604 588 465, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Termin: 14.03.2019, godz. 17.30. Miejsce: Galeria OKNO, Słubicki Miejski Dom Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama