Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

Majka Jeżowska porwała do tańca przedszkolaków (foto)

Kto nie pamięta z dzieciństwa hitów Majki Jeżowskiej? Artystka jest ciągle w doskonałej formie i zabawia kolejne pokolenia Polaków. Odwiedziła także Słubice, gdzie dała dwa koncerty.

Majka Jeżowska Słubice

Oba występy odbyły się 22 marca w ramach Edukacyjnej Trasy Koncertowej 2018 organizowanej przez agencję artystyczną Red Art. Impreza była zamknięta i przeznaczona tylko dla dzieci ze słubickich przedszkoli. W gościnnych murach Collegium Polonicum pojawiło się mnóstwo maluchów spragnionych dobrej zabawy.

Majka Jeżowska zaśpiewała swoje największe hity, a także kompozycje z nowej płyty. Dzieci bawiły się doskonale - sama artystka mocno je zagrzewała i angażowała do wspólnej zabawy. Dla najbardziej aktywnych miała nagrody - rozdawała swoje plakaty, które później chętnie podpisywała.

Pod koniec koncertu odbył się konkurs dla najlepiej bawiącego się przedszkola. Zwycięzcami okazały się wszystkie grupy, a ich opiekunowie otrzymali płyty CD z piosenkami artystki. Największe wrażenie na piosenkarce zrobiła jedna z opiekunek z przedszkola Pinokio, która zademonstrowała bardzo popisowy taniec. Dzięki temu przedszkole otrzymało dodatkowo najnowszą płytę artystki. I jak na prawdziwy występ sceniczny przystało, na koniec konkursu posypało się złote konfetti.

Radosnym pląsom i śpiewom przyglądaliśmy się z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na fotorelację.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama