Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Majka Jeżowska porwała do tańca przedszkolaków (foto)

Kto nie pamięta z dzieciństwa hitów Majki Jeżowskiej? Artystka jest ciągle w doskonałej formie i zabawia kolejne pokolenia Polaków. Odwiedziła także Słubice, gdzie dała dwa koncerty.

Majka Jeżowska Słubice

Oba występy odbyły się 22 marca w ramach Edukacyjnej Trasy Koncertowej 2018 organizowanej przez agencję artystyczną Red Art. Impreza była zamknięta i przeznaczona tylko dla dzieci ze słubickich przedszkoli. W gościnnych murach Collegium Polonicum pojawiło się mnóstwo maluchów spragnionych dobrej zabawy.

Majka Jeżowska zaśpiewała swoje największe hity, a także kompozycje z nowej płyty. Dzieci bawiły się doskonale - sama artystka mocno je zagrzewała i angażowała do wspólnej zabawy. Dla najbardziej aktywnych miała nagrody - rozdawała swoje plakaty, które później chętnie podpisywała.

Pod koniec koncertu odbył się konkurs dla najlepiej bawiącego się przedszkola. Zwycięzcami okazały się wszystkie grupy, a ich opiekunowie otrzymali płyty CD z piosenkami artystki. Największe wrażenie na piosenkarce zrobiła jedna z opiekunek z przedszkola Pinokio, która zademonstrowała bardzo popisowy taniec. Dzięki temu przedszkole otrzymało dodatkowo najnowszą płytę artystki. I jak na prawdziwy występ sceniczny przystało, na koniec konkursu posypało się złote konfetti.

Radosnym pląsom i śpiewom przyglądaliśmy się z naszym redakcyjnym obiektywem. Zapraszamy na fotorelację.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama