Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

W Rzepinie wystąpi Majka Jeżowska

Pamiętacie „A ja wolę moją mamę?” Ten przebój w latach 80. śpiewały niemal wszystkie przedszkolaki! A teraz razem z Majką Jeżowską mogą zaśpiewać go ich dzieci, i to na żywo – idolka najmłodszych wystąpi niedługo w Rzepinie.

majka jezowska

Majka Jeżowska to wokalistka, której w latach 80. nie trzeba było przedstawiać, zwłaszcza dzieciom. Jej największych przebojów słuchały z kaset magnetofonowych… Piosenkarka tworzyła nie tylko piosenki dla dzieci, jest również kompozytorem i reżyserem. Zdobywała wiele nagród na „dorosłych” festiwalach, m.in. w Opolu. I może pamiętacie, że jej piosenka „Kolor serca” promowała w 1993 roku akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już niedługo najmłodsi będą mieli okazję na żywo posłuchać jej największych, kultowych przebojów. Czy spodobają im się tak, jak ich rodzicom? Czy po powrocie z koncertu będą nucić: „Na raz, na dwa, świat za uszy dziś złap?”

Artystka wystąpi w Rzepinie w ramach „Edukacyjnej Trasy Koncertowej 2018”. Koncert odbędzie się 10 kwietnia o godz. 10.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Rzepinie. Wstęp tyllko dla uczniów szkoły. Po koncercie będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z artystką i oczywiście otrzymania autografu.

A "starszaków" zachęcamy do chwili wspomnień. Poniżej teledysk do piosenki „A ja wolę moją mamę” z 1984 roku...

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama