Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Wielkanocny kiermasz w Cybince

Wielkanocnych imprez ciąg dalszy. Swój kiermasz przygotowuje także Cybinka. 24 marca będzie okazja nie tylko zaopatrzyć się w wielkanocne ozdoby oraz skosztować tradycyjnych potraw i posłuchać występów na żywo.

kiermasz cybinka

Oficjalne otwarcie kiermaszu zaplanowano o godz. 15:00 na placu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince. A tuż po inauguracji wszystkim chętnych będą rozdawane… jabłka. Dalej będzie jeszcze bardziej kolorowo i radośnie.

Na stołach zagoszczą wielkanocne potrawy i dekoracje, a na łasuchów będzie czekać domowe ciasto. O muzyczną oprawę zadbają zespoły Antidotum oraz Lubuszanki. Zaplanowano też rozstrzygnięcie konkursu na wielkanocny mazurek i najciekawiej ozdobioną pisankę.

Całość odbywa się pod patronatem burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka.

Jest jeszcze okazja, aby wziął udział w kiermaszu także jako wystawca. Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać do Urzędu Miejskiego w Cybince: tel. 501 950 348, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 24.03.2018, godz. 15:00. Miejsce: placu przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Cybince, ul. Słubicka 28.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama