Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Tak bawiliście się na koncercie Rosalie (foto)

Za nami kolejny ciekawy koncert w klubie Prowincja. Tym razem na scenie wystąpiła Rosalie - młoda i charyzmatyczna wokalista, która swoim głosem od wielu miesięcy podbija kolejne rzesze słuchaczy. Mieliśmy przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia.

Rosalie

Rosalie pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W jej twórczości odnajdziemy brzmienia amerykańskiego r'n'b i hip-hop'u lat '80/'90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Piosenki opowiadają o emocjach, uczuciach, poszukiwaniach.

I taki był właśnie jej występ 10 marca w Słubicach. Z głośników poleciały utwory z debiutanckiego albumu „Flashback”, który ukazał się 19 stycznia. Artystka szybko złapała dobry kontakt z publiką, która licznie wypełniła salę.

Była także niespodzianka, gościnny występ zaliczył raper Abel, z którym wokalistka nagrała już kilka numerów. Razem wykonali utwór X0 z albumu Hannibal. Co ciekawe, był to ich pierwszy wspólny występ na żywo. Fragmentu można posłuchać TUTAJ.

Za organizacją koncertu w Słubicach stał nie tylko klub Prowincja, ale także niedawno powstały impresariat artystyczny J. Entertainment. Jak jego szef Jakub Krupowicz ocenia sobotni wieczór?

- Ta dziewczyna to mega talent i niesamowity głos. Podziękowania dla niej za to, co zaprezentowała na scenie. Cieszę się, że publika dopisała. Po imprezie było słychać, że nikt się nie zawiódł. Dziękuję, że przyszliście i dobrze się bawiliście – powiedział J. Krupowicz naszej redakcji po koncercie.

A kiedy można się spodziewać kolejnych koncertów pod jego szyldem?

- Po głowie chodzą mi kolejne eventy i na pewno niebawem pojawią się informacje o następnych imprezach, także na stronie naszego patrona, portalu Słubice24. Do zobaczenia na kolejnych koncertach – podsumował.

A my zapraszamy na fotorelację z koncertu.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama