Słubice: 11 grudnia 2018   |   Imieniny: Waldemar, Damazy
reklama
reklama

Tak bawiliście się na koncercie Rosalie (foto)

Za nami kolejny ciekawy koncert w klubie Prowincja. Tym razem na scenie wystąpiła Rosalie - młoda i charyzmatyczna wokalista, która swoim głosem od wielu miesięcy podbija kolejne rzesze słuchaczy. Mieliśmy przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia.

Rosalie

Rosalie pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W jej twórczości odnajdziemy brzmienia amerykańskiego r'n'b i hip-hop'u lat '80/'90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Piosenki opowiadają o emocjach, uczuciach, poszukiwaniach.

I taki był właśnie jej występ 10 marca w Słubicach. Z głośników poleciały utwory z debiutanckiego albumu „Flashback”, który ukazał się 19 stycznia. Artystka szybko złapała dobry kontakt z publiką, która licznie wypełniła salę.

Była także niespodzianka, gościnny występ zaliczył raper Abel, z którym wokalistka nagrała już kilka numerów. Razem wykonali utwór X0 z albumu Hannibal. Co ciekawe, był to ich pierwszy wspólny występ na żywo. Fragmentu można posłuchać TUTAJ.

Za organizacją koncertu w Słubicach stał nie tylko klub Prowincja, ale także niedawno powstały impresariat artystyczny J. Entertainment. Jak jego szef Jakub Krupowicz ocenia sobotni wieczór?

- Ta dziewczyna to mega talent i niesamowity głos. Podziękowania dla niej za to, co zaprezentowała na scenie. Cieszę się, że publika dopisała. Po imprezie było słychać, że nikt się nie zawiódł. Dziękuję, że przyszliście i dobrze się bawiliście – powiedział J. Krupowicz naszej redakcji po koncercie.

A kiedy można się spodziewać kolejnych koncertów pod jego szyldem?

- Po głowie chodzą mi kolejne eventy i na pewno niebawem pojawią się informacje o następnych imprezach, także na stronie naszego patrona, portalu Słubice24. Do zobaczenia na kolejnych koncertach – podsumował.

A my zapraszamy na fotorelację z koncertu.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama