Słubice: 22 lutego 2019   |   Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
reklama
reklama

Wielkanocne warsztaty z Galerią Okno

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo niemal wszyscy rzucą się w wir wiosennych porządków… a kiedy już umyją okna, mogą udać się do Galerii Okno przygotować piękny i niepowtarzalny wielkanocny stroik.

wielkanoc zajaczki

Idzie wiosna, a za nią Wielkanoc…Ta druga nieodzownie kojarzy się z pisankami, palemkami, jajkami, zajączkami… Jest pełna symboli, tradycji i kolorów. Jak przygotować się do tych radosnych świąt? Nie tylko robiąc wiosenno-przedświąteczne porządki. Można własnoręcznie przygotować ozdoby, które pomogą wprowadzić do domów świąteczną atmosferę.

Galeria Okno, która mieści się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, zaprasza na warsztaty pt. „Przystroić Wielkanoc”. Warsztaty potrwają trzy dni, podczas każdego z nich będzie można wykonać inny rodzaj ozdoby. Poniżej harmonogram (początek zawsze o godz. 16:00).

Harmonogram:
  • 26.03 - zające na łące,
  • 27.03 - filcowe zawieszki we własnoręcznym wykonaniu,
  • 28.03 - świąteczne stroiki.
Same warsztaty to jednak nie wszystko. - Będą także niespodzianki, konkursy i nagrody. Przygotowaliśmy trzy propozycje, zapraszamy starszych i młodszych, również dzieci z rodzicami – zachęca Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii Okno.

Warsztaty są odpłatne. Koszt za jeden dzień to 20 zł od osoby (dorosły plus dziecko płacą razem 30 zł). Można wykupić karnet na 3 dni za 50 zł (dorosły plus dziecko płacą 80 zł). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: Anna Panek-Kusz, te. 604 588 465 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama