Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Jelena Matula z The Voice of Poland zagra na "prowincjonalnej" scenie

W kwietniu Prowincję odwiedzi uczestniczka ósmej edycji The Voice of Poland: Jelena Matula. Swoim wyrazistym głosem podbiła jurorów programu, czy przekona do siebie słubicką publiczność? Już można kupować bilety.

jelena matula

Jelena Matula to 29-letnia wokalistka i instrumentalistka. Nietypowe imię zawdzięcza polsko-rosyjskiemu pochodzeniu. Na co dzień mieszka w łotewskiej Rydze. Jelena ukończyła liceum muzyczne, potrafi grać na wielu instrumentach. Jest także nauczycielką śpiewu.

W VIII edycji The Voice of Poland zaśpiewała kawałek ,,Bang Bang”. Michał Szpak był tak zachwycony, że aż zaczął tańczyć. Jednak ostatecznie trafiła do zespołu Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Swoim występem podbiła serca nie tylko jurorów, ale i widowni. Tak to wyglądało w telewizji:Teraz swój talent zaprezentuje na scenie Prowincji. Koncert odbędzie się 21 kwietnia, ale ruszyła już sprzedaż biletów, które w przedsprzedaży kosztują 15 zł (ilość ograniczona). Potem będzie trzeba zapłacić za nie 20 zł, a w dniu koncertu bilety kosztować będą 25 zł.

Rezerwacja biletów: email - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości należy wpisać: „Jelena, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Termin: 21.04.2018, godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja, Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama