Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Jelena Matula z The Voice of Poland zagra na "prowincjonalnej" scenie

W kwietniu Prowincję odwiedzi uczestniczka ósmej edycji The Voice of Poland: Jelena Matula. Swoim wyrazistym głosem podbiła jurorów programu, czy przekona do siebie słubicką publiczność? Już można kupować bilety.

jelena matula

Jelena Matula to 29-letnia wokalistka i instrumentalistka. Nietypowe imię zawdzięcza polsko-rosyjskiemu pochodzeniu. Na co dzień mieszka w łotewskiej Rydze. Jelena ukończyła liceum muzyczne, potrafi grać na wielu instrumentach. Jest także nauczycielką śpiewu.

W VIII edycji The Voice of Poland zaśpiewała kawałek ,,Bang Bang”. Michał Szpak był tak zachwycony, że aż zaczął tańczyć. Jednak ostatecznie trafiła do zespołu Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Swoim występem podbiła serca nie tylko jurorów, ale i widowni. Tak to wyglądało w telewizji:Teraz swój talent zaprezentuje na scenie Prowincji. Koncert odbędzie się 21 kwietnia, ale ruszyła już sprzedaż biletów, które w przedsprzedaży kosztują 15 zł (ilość ograniczona). Potem będzie trzeba zapłacić za nie 20 zł, a w dniu koncertu bilety kosztować będą 25 zł.

Rezerwacja biletów: email - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości należy wpisać: „Jelena, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Termin: 21.04.2018, godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja, Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama