Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

"Kultura Tędy" - spotkanie dla działaczy kultury

Tworzysz, animujesz, działasz, edukujesz? Pyta Regionalne Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry. I zaprasza do udziału w projekcie „Kultura Tędy”. A dlaczego warto, będzie można dowiedzieć się podczas spotkania, które odbędzie się niedługo w SMOK-u.

kultura tedy

Regionalne Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry szuka lokalnych pasjonatów, animatorów, nauczycieli, działaczy społecznych, liderów – czyli wszystkich, którzy chcą coś lokalnie tworzyć i mieć wpływ na to, co się dzieje.

To dla nich prowadzi już trzecią edycję projektu pn. „Kultura Tędy”. I organizuje spotkania sieciujące, aby mogli się poznać i lepiej współpracować. Jedno z zaplanowanych pięciu odbędzie się niedługo w Słubicach.

Co można zyskać dzięki udziałowi w tym projekcie? - Darmowe szkolenia, świetne znajomości, bezcenne inspiracje, dynamiczne doświadczenia oraz 10 tysięcy złotych na realizację własnej inicjatywy z zakresu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży – wyliczają pomysłodawcy projektu.

Podczas spotkań będą mówić o szczegółach działań, w tym o konkursie grantowym „Lubuski P.A.K.I.E.T.", który zostanie ogłoszony 10 kwietnia. To właśnie w nim można zdobyć do 10 tys. zł na przedsięwzięcia edukacyjne i kulturalne dla dzieci i młodzieży.

Więcej na temat zasad udziału w projekcie można dowiedzieć się na stronie: www.kulturatedy.pl.

Termin: 28.02.2018 r., godz. 12. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama