Słubice: 14 grudnia 2018   |   Imieniny: Alfred, Izydor
reklama
reklama

"Kultura Tędy" - spotkanie dla działaczy kultury

Tworzysz, animujesz, działasz, edukujesz? Pyta Regionalne Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry. I zaprasza do udziału w projekcie „Kultura Tędy”. A dlaczego warto, będzie można dowiedzieć się podczas spotkania, które odbędzie się niedługo w SMOK-u.

kultura tedy

Regionalne Centrum Animacji Kultury z Zielonej Góry szuka lokalnych pasjonatów, animatorów, nauczycieli, działaczy społecznych, liderów – czyli wszystkich, którzy chcą coś lokalnie tworzyć i mieć wpływ na to, co się dzieje.

To dla nich prowadzi już trzecią edycję projektu pn. „Kultura Tędy”. I organizuje spotkania sieciujące, aby mogli się poznać i lepiej współpracować. Jedno z zaplanowanych pięciu odbędzie się niedługo w Słubicach.

Co można zyskać dzięki udziałowi w tym projekcie? - Darmowe szkolenia, świetne znajomości, bezcenne inspiracje, dynamiczne doświadczenia oraz 10 tysięcy złotych na realizację własnej inicjatywy z zakresu edukacji kulturowej dla dzieci i młodzieży – wyliczają pomysłodawcy projektu.

Podczas spotkań będą mówić o szczegółach działań, w tym o konkursie grantowym „Lubuski P.A.K.I.E.T.", który zostanie ogłoszony 10 kwietnia. To właśnie w nim można zdobyć do 10 tys. zł na przedsięwzięcia edukacyjne i kulturalne dla dzieci i młodzieży.

Więcej na temat zasad udziału w projekcie można dowiedzieć się na stronie: www.kulturatedy.pl.

Termin: 28.02.2018 r., godz. 12. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama