Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Dzień Kobiet w Górzycy

Górzyca zaprasza kobiety na integracyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet. W miłym gronie będzie można miło spędzić czas: w programie recital, farsa małżeńska i niespodzianki. A wcześniej coś dla zdrowia - panie będą miały możliwość wykonania mammografii.

dzien kobiet_gorzyca

Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy nie zapomina o paniach. Z okazji Dnia Kobiet zaprasza je na spotkanie integracyjne. A w tej integracji pomogą atrakcje, które skrywa program. Impreza odbywa się pod patronatem portalu Słubice24.

Panie będą miały okazję wysłuchać mini recitalu Edyty Kręgiel, słubiczanki, dwukrotnej laureatki kultowego programu „Szansa na sukces. W programie zapewne znajdą się utwory, które towarzyszą jej na drodze artystycznej od wielu lat m. in. z repertuarów Ani Szarmach, Edyty Górniak, czy Anny Jantar. Zapewne będzie kobieco, romantycznie i… sentymentalnie.

Tak w zeszłym roku Edyta Kręgiel śpiewała w SMOK-u podczas recitalu „Sentymentalnie”:Ale to nie koniec atrakcji, jakie przygotował GOK. Kolejną będzie teatr, czyli farsa małżeńska pt. „Separacja”. Jest to opowieść o nauczycielskim małżeństwie, które po przeżyciu ze sobą ćwierć wieku, wystawia sobie nawzajem rachunek, złożony z banalnych, czasem śmiesznych zarzutów, które stają się przyczyną do podjęcia decyzji o tytułowej separacji... Ale test na samotność nie wypada zbyt dobrze, i jak to w komedii bywa, wszystko kończy się dobrze.

Na panie, które przyjdą do GOK, czekają również niespodzianki przygotowane przez organizatora. Wstęp wolny – serdecznie zaproszone mogą czuć się wszystkie kobiety.

A zanim przyjdą spędzić miły wieczór, mogą udać się do mammobusa i wykonać badanie piersi. W godz. 12-17 przed Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich będzie stał mammobus z NZOZ Diagnostyk z Zielonej Góry.

Termin: 11.03.2018 r., godz. 16.30. Miejsce: Centrum Spotkań Polsko-Niemieckich, ul. Polna 8/1, Górzyca.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama